Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Wiadomo u ruskich, od razu stwierdzili że nikt nie przeżył i nawet na miejscu tragedii nie pojawiła się jedna karetka, żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja sie wypowiem
KARPINIUK???? Gdzie? Jak? Czy KArpiniuk też????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wstałam włączyłam tv. PAtrze a tu zdjęcie Kaczyńskich na czarno. Mowię co to???? Jak powiedzieli to się popłakałam. Zadzwoniłam do mamy, potwierdziła, ze wie ze to rano sie stało. Ogladam to i nie wierze. Teraz czytają nazwiska, same znane.... TO jest straszne. Mimo, ze nie przepadałam za prezydentem, ale katastrofa i tyle wybitnych osób robi wrażenie chyba na każcym. Współczuję rodzinie Kaczyńskich :( Szczątki wyglądaja strasznie... Najgorsze jest to, ze to u Ruskich do cholery. Nigdy nic sie nie dowiemy na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola i nic wiecej
nikt nie przeżył, wygineła całą inteligencja Polska. Kaczyńscy, Gosiewski, Wypych, Ola Natali-Świat, Stasiak, tragedia. A przeciwnikom czyli PO i reszcie diabeł dzieci kołysze. Jestem załamana, świat nasz runie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja sie wypowiem
Tylko nie Karpiniuk, dlaczego :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ev fs grey nt tr
ej,oni pokazuja normalnie film szczatek samolotu,a gdzie ciala, zwłoki cokolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COS MI SIE WYDAJE ZE TO ZAMACH NA NASZ RZAD to chyba nie byla zwykla katastrofa lotnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberia667
vnm - za ofiary katastrofy trzeba się modlić. czy za bliskiego po śmierci się nie modliłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
COS MI SIE WYDAJE ZE TO ZAMACH NA NASZ RZAD to chyba nie byla zwykla katastrofa lotnicza mam niestety podobne skojarzenie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest straszne
no nie mogę uwierzyć , a w radiu przed chwilą podali że prezydent na pewno nie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałobA
Katyń na zawsze zapisze się na czarno w historii Polski.wyborcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zobaczylam,ze Karpiniuk tez😭 to nie moze byc prawda:O sasiad z klatki obok tak go podziwialismy,ze zaszedl tak daleko mimo trudnego dziecinsttwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze to takie smutne
nie moge patrzec na te ich zdjecia ktore pokazuja :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberia667
Wciąż nie mogę sie otrzasnac - w 70 rocznica tragedii katynskiej, przed samą uroczystoscia rozbil sie prezydencki samolot... nie mogę w to uwierzyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
pokolenie.. ty gnojku pieprzony jak mozesz miec taki nick?!! zamknij sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo ma dobrych informatorów
PRZEDSTAWICIELE SIŁ ZBROJNYCH RP 1. Gen. broni Bronisław KWIATKOWSKI Dowódca Operacyjny Sił Zbrojnych RP 2. Gen. broni pil. Andrzej BŁASIK Dowódca Sił Powietrznych RP 3. Gen. dyw. Tadeusz BUK Dowódca Wojsk Lądowych RP 4. Gen. dyw. Włodzimierz POTASIŃSKI Dowódca Wojsk Specjalnych RP 5. Wiceadmirał Andrzej KARWETA Dowódca Marynarki Wojennej RP 6. Gen. bryg. Kazimierz GILARSKI Dowódca Garnizonu Warszawa oni byli na pokładzie samolotu , nasza armia jest bez głównodowodzących :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×