Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość .....ot..co......
jakby nie patrzac, przez te wszystkie lata swojej prezydentury, kaczynski wprowadzal szereg zalob narodowych, a tak naprawde dopiero na koniec jego kadencji zostanie wprowadzona jedna konkretna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WW3
Naprawdę nasz kraj ma takiego pecha, że to jakiś koszmar jest. Rozbiory, obozy koncentracyjne, Katyń, a teraz to. Nie wierzę, że to przypadek. Bieruta też ruscy zabili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jaka elita co ty pie**olisz. Dziady które nie potrafiły powiedzieć zdania żeby nie zamlaskać? A po Angielsku ani jednego słowa?" moze i byli dziadami...nie wiem ale byli przede wszystkim istota ludzka a teraz nie zyja i to sie liczy!!!!! Do tego wszystkiego tragedia wydarzyla sie w Katyniu i to w 70ta rocznice Katynia......co za ironia losu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Moim zdaniem pochowajcie ludzie, skończcie już tym papieżem, który nawet nie jest beatyfikowany a w zadku go mają dawno na Zachodzie, a zwłaszcza ludzie starzy, którzy pamiętają wojny. Moim zdaniem przez tego Agcę zniosło go na Polskę za bardzo, a po co? Ani rodziny tam nie miał myślą. Miał coś zrobić z Anglią uważają - cos tu miał zrobić. Z Niemcami? On się zrobił z krakowa - on był z Rzymu. Za dużo jeździł i umarł uważają. Kto to widział tyle jeździć słuchajcie? Z tą młodzieżą to dobrze, ale ta młodzież jaka - jeszcze w Polsce. Dzieci rodziców pokolenia Jana Pawła II krzyże ze ścian zrywają. Państwo - dzieci. No tak to wygląda. A ja powiem wak? Dzieci? dyrekcja, która robi to co powiedzą dzieci. I rodzice , któzy robią to , co powiedzą dzieci. I tyle powiem i koniec :( i mam rację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
myślałam, że coś będą podawać na tym wystąpieniu ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHALLINKA
mówcie co chcecie ale Kaczynski był uczciwym czlowiekim, nie był showmanem(jak tusk,palikot) dlatego polacy go nie lubili. Jego żona to skromna kobieta ktorej do glowy nie przysloby zajmowac sie takimi pierdolami jak jedzenie ptysia. To byli madrzy,wyksztalceni ludzie a przede wszytskim byli LUDZCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tragedia!!!
powinna być żałoba na cały świat, a dzień pogrzebu powinien być wolny od pracy i sklepy zamknięte jak w święta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabeł, nie kompromituj się. Zginęły najważniejsze osoby w państwie, czyli elita. Chcesz się kłócić o definicje ? Nigdy za Kaczyńskim nie przepadałam, pamiętam dobrze jak się uchlałam z żalu, kiedy został wybrany na prezydenta, ale to co się stało i konsekwencje są niewyobrażalne. Wszyscy jesteśmy Polakami, nie każdemu się to musi podobać, ale do jasnej cholery, przestańmy bluzgać na ludzi, którzy zginęli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem strasznie smutna
No właśnie. Z nimi leciały rodziny ofiar. Ludzie, którzy mieli po 90 lat i więcej. I też zginęli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
żałoba pewnie będzie w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nie jestem miła bo nie lubie prezydenta? bo mam inne przekanania niz ty/ nie musze byc miła wyraziłam opinie w cywilizowany sposób i jeszcze musze słuchac w tv jak klecha kaze mi isc sie modlic do jezusa za ta tragedie...niech teraz Bóg powie jaki miał cel i idee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to smutne
[zgłoś do usunięcia] wez spieprzaj cotoznaczybisbis chora kobieto jestes , tylko patrzec kiedy znowu zaczniesz pisac coś o Bachledzie tak bredzisz ze szok, ze tez chce ci się pisac tyle ................ Taaaaaa to jest taj jebnieta co o Bachledzie pisze zawsze....kurwa co za chora baba...nawet czytac nie mozna co ona bredzi......idz sie leczyc kretynko...i od nemcow sie odpierdol Abraja zamknij ryj idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetttttyyyyy
ELITA POLSKI ZGINĘŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michallinka i do tego te slynne roker perejro i borubar i ten szalik odwrotny tego bedzie brakowac najbardziej :( on naprawde byl uczciwym czlowiekiem wedlug mnie i troche zagubionym i lubil zawsze postawic na swoim i dobrze w koncu byl prezydentem a te mendy ktore go tu obrazaly niech sie teraz ciesza i szukaja nowej ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z nas za ludzie,nikogo nie potrafimy uszanować...Nie lubiłam prezydenta jako prezydenta, ale jako człowiek....straszne, tylu ludzi....tragedia narodowa. Przykre i nie chce się wieżyć...jakie to nasze życie jest kruche ... umrzemy wszyscy, wszystko jest zapisane, i bez znaczenia czy w katastrowie rozbiją się "kowalscy" turyści lecący do egipty, czy elita polskiego rządu...przykre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tragedia!!!
powinniśmy dziś wywiesić flagi narodowe na znak żałoby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jadę pod pałac prezydencki zapalić znicze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim kromnym zdaniem Komorowski zostanie prezydentem w świetle tych wydarzeń. Zastanawia mnie czy w obec tego jest sens organizować wybory które kosztują dziesiątki milionów. Może lepiej dołożyć te pieniądze do zakupu nowego samolotu bo jak tak dalej pójdzie to następny prezydent będzie jeździł dorożką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Tyle warte życie ludzkie. I koniec. To robota Rosji - Wajda może film nakręcić - ma materiał. każdy wie , ze ruscy to świnie i tyle. Jedni umarli, inni już czyhają na stołek. Jeszcze w Polsce - nie mówcie że sie przejmujecie. Ja tylko radzę 1 rzecz zakopać w ziemi jak tu rusek wejdzie i kościół ocaleje a tak to na siłę będzie cerkiew wszędzie i tyle. Bo Niemcy wolą trzymać z USA i koniec. Zrobią se jedną droge przez Polskę i PO CO IM WIĘCEJ? Uważają pewnie, że reszta to strata czasu - jak zwykle :( A co? Budować tu wszystko od początku? Przecież tu wygląda jak w 1945.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu polacy w katyniu
zapytam sie po raz 3 ile w koncu zginelo u nas podawali 132 a teraz 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtorka z historii!!!!! Straszne!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pierwsze co mi przyszlo do glowy!!!!!!!!!! Znowu Katyn, 70 lat pozniej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
ja już jestem zmęczona, patrze na moje dziecko i zastanawiam się jaka przyszłość go czeka, co teraz będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tragedia!!!
KATYŃ PO 70 LATACH ZNOWU UGODZIŁ W NAS POLAKÓW KOLEJNĄ TRAGEDIĄ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zginął najlepszy Prezydent
Elita Polski zginęła i zostały tylko ochłapy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...niech teraz Bóg powie jaki miał cel i idee?" mylisz pojęcia a co miał z Tym wspólnego Bóg? przecież w Niego nie wierzysz to nie rozumnie po co Go w to mieszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
michalina, wawcia.. podpisuje sie pod waszymi słowami.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tragedia!!!
TERAZ TUSK MA POLE DO POPISU I CIEKAWE CO Z TYM ZROBI.... PODOBNO JAK DO NIEGO ZADZWONILI TO SIĘ POPŁAKAŁ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....Maćka....
Abraja a nie przyszło Ci do głowy że to co działo się za czasów Kaczyńskiego w Polsce (Boże, jak to brzmi:O) to skutki rządów Kwaśniewskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×