Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość skulska 100 procent racji
Tragedia jest zawsze dla rodzin - gdy ginie nawet jedna osoba. Współczuję też rodzinom osób, które dziś zginęły. Ale tu też chodzi o coś więcej - o kraj, w którym żyjemy i będziemy żyć dalej, a w którym i tak jest ... wiadomo jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, bądźmy razem w tej chwili. Ci, którzy czują się Polakami, nieważne czy głosowali na PiS, PO. Stała się rzecz straszna. Pokażmy do jasnej cholery, że jesteśmy ludźmi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu - to nie ma teraz żadnego znaczenia .Nie rozumiesz ? Oni wszyscy mieli swoje rodziny , dzieci , wnuki .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Jutro jest Niedziela Miłosierdzia Bożego - módlcie sie za Polskę do św. Faustyny. Już olejcie tego papieża bo i tak siostra Faustyna będzie zawsze od niego ważniejsza. Tu coś znaczył tam nic. Tej młodzieży nikt nie rozumie na zachodzie tego papieża - młodziezowy papież? Co to ma być? 50 lat miał i ciągle młodzież i młodzież. Bez przesady. No to na koniec tak cierpiał. Nie dosć, ze wojny, postrzelili go to jeszcze tak cierpiał - tak wam powiedzą. I po co? Za tę młodzież. Mógł coś zrobić dla Niemców , dla Anglii - widzicie jakie te Angliki są. Książę Katol w Polsce - czy on naprawdę nie ma złomu czy co? Może chciał kupić tablicę Arbeit macht frei? myślą Niemcy ciężko. Po co on tu był u diabła? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to poczytaj sobie jak on podchodzil do sprawy katynskiej !!!!!!! to ze byl uparty to kazdy wiedzial taka mial po prostu ceche charakteru to nie znaczy ze zasluzyl na smierc on czy ktos inny z tej zalogi czy z rzadu!!!! aaaaaaaaaaauuuuuuuuuu wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Bog ich osadzi i pojda do piekla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co się pchał ? Bo był Prezydentem Rzeczpospolitej Polskiej i pełnił funkcję reprezentacyjną, przede wszystkim. Po to się pchał. Katyń ma dla Polaków wyjątkowe znaczenie i Kaczyński musiał tam być, jako prezydent. Pchał to się np. Nurowski, szef Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Po co on tam leciał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu ona boze
cotoznaczybisbis to ta psychiczna od Bachledy :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuu
nie moge w to uwierzyc SZOK po prostu, cały czas mam łzy w oczach :(:(:( co teraz bedzie z Polską :( prezydent, dowódcy wojsk polskich :( KOCHANA POLSKO :(:(:( czy damy rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad Katyniem ciąży jakieś straszne fatum! Straszna tragedia, żal mi rodzin! Jeden ze smutniejszych dni w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epepeeees
Skulska ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie znajduje sie katyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa Polska
tyle czasu minęło, a Rosja nie potrafi konkretnej informacji podac o ilości ofiar ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
wiecie -nagła i niespodziewana śmierć to tragedia zawsze wielka. w sumie no to jest to straszna kara boska i tak nalezy na to patrzeć. Za czasów XX lecia międzywojennego aż takie sie rzeczy nie działy choć ludzie też byli bardzo niemoralni. Jakby ruscy Piłsudskiego ciachnęli. Ale jego sie bali bo wojskowy. A wy dostaliscie karę za oplucie jaruzelskiego - Kościół to nie powiem jak opluty, a Niemcy, że nie szanują starych ludzi. Bo gdyby nie to o wszystkie niemieckie dziadki są na Florydzie, a wiecie- oni powiedzą, po wojnie ale mieli dzieci, a te ich wnuki jakie one zepsute - przez dobrobyt. No to dlatego muszą być wojny. No bo jak? Tacy źli ludzie. Stare dziadki na Florydzie żeby wnuki ich odwiedziły. No dajcie spokój. No to niech se wszyscy jadą do Moskwy. Tacy są mądrzy - na czele z tym Obamą bo to też jest idiota równy po mojemu. Za wysoko zaszedł. Kaczyński też, a wojskowym nie był :( A reszta to lista gości - kto tam pojechał. I PO CO ? I to tyle moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skulska lulu na moście, nie kapujesz jednej kwestii. Fakt, codziennie giną ludzie. Ale nie codziennie ginie głowa państwa, całe dowództwo Wojska Polskiego ( wiesz co by się mogło stać, gdyby Polska nie miała ustabilizowanej sprawy międzynarodowej w takiej chwili ? ), parlamentarzyści. To jest historyczna tragedia dla Polski i jeśli tego nie rozumiesz, to jest mi przykro. WŁAŚNIE O TO MI KURWA CHODZI. POWINNI SIEDZIEĆ NA DUPACH I ROBIĆ TO ZA CO BIORĄ PIENIĄDZE A NIE SIĘ WYBIERAĆ NA WYCIECZKI. Każdy z nas by sobie pojeżdził. A jeżeli już "muszą" oni wszyscy tam się wybrać to dlaczego wszyscy jednym i to rozklekotanym samolotem.?? Kto do tego dopuścił, że wszyscy najważniejsi lecą jedna maszyną. To ja się na logistyce nie znam a bym takiego błedu ne popełniła!!! Kilka lat temu było to samo jak się CASA rozbiła i też całe dowództwo w jednej maszynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
epepeeees --->, przede wszystkim w tej strasznej sytuacji Polska pogrąża się w chaosie decyzyjnym. Nie ma Prezydenta, członków jego gabinetu, Komorowski nie jest przygotowany na pełnienie funkcji prezydenta, zginęli dowódcy Wojska Polskiego. W razie wybuchu jakiegoś konfliktu jesteśmy w tragicznej sytuacji, mimo obecności w NATO. Będzie straszny chaos i coś jeszcze Wam powiem. Żaden kraj, nawet mocarstwa typu Rosja czy USA nie są przygotowani na taki rozwój wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wielka tragedia!!!!! dla rodzin tych pasażerow i panstwa polskiego!!!!!!niewazne jakim byl prezydentem!!!!!!teraz to juz nie istotne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Wiecie co - Kaczyński - już nic nie powiem, ale co on zrobił dla Polski? Może miał być aktorem? Tylko kasa. No i tyle :( Wiecie - Polański jest reżyserem. Może on też miał być moralnym rezyserem i to wszystko. No wybaczcie. taka śmierć to jest kara boska jak dla mnie - jest żle i koniec. Po chorobie miał umrzeć jakby był uczciwy - też nie był i koniec :( MOJE ZDANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ja...
nikt nie przeżył! te niby 3 osoby to kłamstwo :( na początku była mowa, że czarna skrzynka sie znalazła, obecnie ich nie ma!!! tyle czasu szukaja? dlaczego ruscy zabrali dowód nagranej katastrofy na kamere przez reportera?? spisek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lulu, napiszę raz jeszcze. Prezydent pełni funkcje reprezentacyjną w Polsce. Taka jest rola prezydenta, że reprezentuje Polskę na różnych uroczystościach. Po to tam poleciał. Czego nie rozumiesz ? Uważasz, że prezydent RP powinien całe 5 lat siedzieć na tyłku w Pałacu Prezydenckim ? poczytaj Konstytucję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruscy zabrali kamerę, bo nagranie z niej będzie potrzebne do śledztwa, standardowa procedura. Nie doszukujcie się spisków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał ale topik w pare godzin tyle postów.. dla mnie tez jest to wstrzasajaca wiadomośc tyle ludzi i to ważnych bo kireujących Polską;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ja...
dlaczego też nie było wysłanej ani jednej karetki na miejsce katastrofy? odrazu było załozenie, że nikt nie przeżyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Wiecie - teraz ruski będzie sobie chciał poprawić opinię i powie, że piloci byli pijani na pewno. Samolot leciał z warszawy. Kto zaczął to pijaństwo? Ruski zwali na Polskę bo ruski się będzie chciał poprawić. Chin się boją wszyscy - reszta to tam po równo, dużo miejsca ma ruski, ale...po co? Tam jest jeszcze PRZEPITA Alaska. Może jakbyście PRZEPILI sobie Polskę to byście rozumieli coś więcej z Rosji bo co ja wiem to przepili sobie Alaskę i już tak nie chcą. A najgorsze pijaństwo jest w Polsce powiedzą i że przez was piją bo oficjalnie idą na wojnę bo ruscy piją i i tak nic nie zrobią. A czy to jest prawda? Jak było za komuny? przecież był gagarin, były kołchozy, były zakłady pracy. Nie pili. Czemu znowu piją? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem niektorych to nie byla zadna wycieczka tylko wazna uroczystosc dla polski!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RODACYYYYY!!!
Wracajmy do Polski! Ona nas potrzebuje! Co jeszcze się wydarzy? Teraz pewnie zrobia co chcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WW3
Dobra, dobra wszyscy najeżdżają na polityków, że tylko na kasę lecą. Ciekawe czy wy byście nie lecieli na pieniądze gdybyście mieli możliwość zaczepić sie na jakiejś ciepłej posadce w rządzie. Ludzie to ludzie. Szkoda ich tak czy siak. Prezydentową nawet lubiłam. Taka spokojna kobieta, może nie miała super wyglądu, ale nie miała takiego pierdolca na punkcie savoir vivru jak Kwaśniewska i innych tego typu pierdół. Normalna kobieta. A i Kaczyński nie był taki nagorszy. Tusk wyżej sra niż dupę ma. Jak on dojdzie do wladzy to bieda w kraju bedzie jeszcze gorsza niż jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×