Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 OGRODNI

ZABIEG ZAFFIRO

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰_AureliaK
Sama jestem akurat z Krakowa, wi臋c na thermolifting Zaffiro mog臋 wam w FaceMedical poleci膰. Profesjonalna klinika, 艣wietn膮 kadr臋 i przesympatyczny, kompetentny personel maj膮. jestem ich sta艂膮 klientk膮 ju偶 jaki艣 czas

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Zabieg to jaka艣 艣ciema! Nie wida膰 偶adnych efekt贸w ani zaraz po ani po 2tygodniach! Za twarz z dekoltem zap艂aci艂am 1300zl i uwa偶am ze to pieni膮dze wyrzucone w b艂oto! Pora偶ka totalna! Nie polecam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ludzie nie dajcie si臋 zwariowa膰, pozytywne kometarze pisz膮 w艂asciciele tych salonikow i wszystkich urzadzen, ktore zakupili a teraz musza za wasze pieniadze je splacic. Kupcie sobie lepiej dobry krem, szkody nie bedzie zadnej.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Mia艂am na twarz 5 razy. Kup臋 kasy wys艂a艂am. Rezultat zerowy. Dos艂ownie. Od razu po pr贸buj膮 wciska膰 kit 偶e r贸偶nica ale to st膮d 偶e zimny 偶el o obkurcza pory i twarz jest jakby mniej napuchnieta ale to przecie偶 na chwil臋, jak ch艂贸d mija jest to co by艂o. Robi艂am w laser cosmetics w 艁odzi i NIE Polecam. Ostatni zabieg mia艂am zrobiony przez znerwicowana panienk臋, kt贸ra pr贸bowa艂a by膰 sztucznie mi艂a, ale jej nie wychodzi艂o zupe艂nie. Jak co艣 przys艂uga yo lepiej 偶eby nic nie m贸wi艂a. Par臋 razu uderzy艂a mnie g艂owica i szarpala 艂贸偶ko. Powiedzia艂am nigdy wi臋cej. Te 艂aski s膮 po tygodniu szkolenia z 艂apanki ulicznej i to s膮 rezultaty. Tamta ruda lekko krecona na jak膮艣 patologie z kamienic 艂贸dzkich mi wygl膮da艂a. Zabiegi serio nic nie da艂y, potem kosmetyczka z innego salonu w Warszawie 艣mia艂a si臋 偶e to naci膮ganie g艂upich bab, jak co艣 nic nie boli nie dzia艂a. Jak chcecie r贸bcie bo ja te偶 chcia艂am wierzy膰 w to co pi臋knie pisz膮 i m贸wi膮 o tym zabiegu. Z ka偶dym chcia艂am zobaczy膰 jaki艣 rezultat, wmawia 艂am sobie ze z czasem to zobacz臋... Dopiero po 5 otrzezwialam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
witam Tak czytam i czytam i chyba jestem nie z tej bajki Ja 50 lat mia艂am 8 lat temu .... i 5 miesi臋cy temu zdecydowa艂am sie na zbiego Zaffiro. Zaraz po zabiegu dzien dwa ...rewelacja...potem stan wraca sprzed zabiegu Ale.... po 3 zabiegu zauwazy艂am ,偶e moje chomiczki sa jakby bardziej mi臋siste, wype艂nione , a po czwartym jestem zadowolona bardzo. Moje Drogie panie. To jest zabieg dla cierpliwych i nie oczekuj膮cych cudu ! Kolagen namnaza si臋 tygodniami. Wszystko zalezy od stanu sk贸ry, ad jej grubo艣ci.To nie jest zabieg inwazyjny. Ten zabieg mam poprawi膰 wygl膮d, a nie sprawi膰 ,偶e b臋dziemy wygl膮da艂y jak 20 -latki. Mam taka rad臋. po zabiegu por贸wnajmy sie z wygl膮dem naszych kole偶anek r贸wnolatek, a nie por贸wnujmy si臋z m艂odszymi o kilkana艣cie lat ! No ja wygl膮dam 艣wie偶o, kle偶anki szarawe ( wiadomo jak to wiosn膮 po zimie) moja sk贸ra jest wyra偶nie bardziej elastyczna i mi臋sista ( bo napr臋偶ona to za du偶o powiedziane) Ko艅cz膮c zycz臋 CIERPLIWO艢CI.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Mia艂am dwa zabiegi z miesi臋cznym odstepem. Jak do tej pory 偶adnej r贸偶nicy. Nic nie wida膰 a nie b臋d臋 sobie wmawia膰, 偶e jest ok. Moim zdaniem zabieg nie jest wart swojej ceny.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
I nie b臋dzie wida膰...To oszustwo. Przestrzegam przed NEW INSTITUTE Warszawa. Jest super niby profesjonalnie dop贸ki Wam tam krzywdy nie zrobi膮.Wlasciecielka OSZUSTKA, cwaniara, omija膰 szerokim 艂ukiem.Ludzilam IE 偶e to profesjonalny salon, wygl膮da elegancko, pani s膮 przemi艂e, ale do momentu dop贸ki jest wszystko ok.Zrobilam tam raz ZAFIRRO, baba przyzna艂a z rozbrajaj膮c膮 szczero艣ci膮 偶e to nic nie daje.Zaproponowla RF mikroig艂ow膮 za bagatela 1200z艂.To co mi ta rura z twarz膮 zrobi艂a nie da si臋 opisa膰.Twarz jedn膮 wielk膮 rana, musia艂am wzi膮膰 wolne z pracy na tydzie艅, znika艂o mi to ponad miesi膮c. Stres nie do opisania.Panie jak mnie zobaczyly, w tym zakresie..w艂a艣cicielka najpierw walczy艂y z prawdziw膮 reakcj膮, 偶e s膮 w szoku, a potem wszystkie mnie pr贸bowa艂y przekona膰 偶e nie jest tak 藕le, poza tym tak czasem si臋 dzieje...:) To ju偶 by艂o nawet z moim czarnym humorem zabawne.O oddaniu kasy mo偶na zapomnie膰, chamstwo, chamstwo. OSTRZEGAM NEW INSTITUTE Warszawa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
To nie forum. Tu sie reklamuj膮 salony kosmetyczne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gusia0098

Chyba nie polecam. Moja sk贸ra mia艂a si臋聽poprawi膰 a wygl膮da gorzej. Pomimo nawil偶ania i witaminy c jest czerwona i sucha.聽

Wok贸艂 ust zrobi艂y si臋 obwis艂e k膮ciki a to w艂a艣nie ich si臋 chcia艂am pozby膰. Na czole jest niby co艣 tam lepiej.聽

Ale nie to mnie zniech臋ci艂o tylko zakres fal. Jak mo偶na pisa膰 od 700 do 1200 jak zakres odm艂adzaj膮cy to 600 - 800 nm. Tutaj niestety nie da si臋 wklei膰 link贸w do bada艅, ale po angielsku聽Infrared and skin: Friend or foe i wyskoczy w google.聽

Gabinet kt贸ry mi to robi艂 zapytany przeze mnie czemu urz膮dzenie ma za szeroki zakres zamilk艂. I w艂a艣nie dlatego kolejny raz nie p贸jd臋. Wol臋 zastrzyki wypleniaj膮ce.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Ja wiem gdzie zrobi膰 w Krakowie 馃檪聽najlepsze miejsce, godne polecenia to sekrety pi臋kna. By艂y艣cie tam? Ja korzystam z tej kliniki i zawsze jestem zadowolona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×