Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olga_olguś

ciaża?wszystko na to wskazuje?

Polecane posty

Gość olga_olguś

hej :0 spoznia mi sie okres 9 dni,bardzo bola mnie piersi,jestem osłabiona,boli mnie brzuch jak na okres a jak narazie go nie ma a na dodatek gdy nacisne na piers z sutka wydobywa mi sie biała wydzielina jak by mleko. wczoraj wieczorem robilam test i wyszedl negatywny,jutro z rana znowu zrobie. czy któras z was miała tez to samo i co oznacza wydzielina z sutków czekam na odpowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga_olguś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci tak...ta wydzielina to napewno nie mleko...gdyz jesli sie jest w ciazy to mleko to prawdziwe o bialym zabarwieniu pojawia sie dopiero ,,po porodzie,,..skoro robilas test i wtszedl negatywnie to napewno nie jestes w ciazy....jesli bedziesz rano robic test kolejny to najlepiej na czczo wtedy bedziesz miala wieksza pewnosc tego co wykarze test...a wydzielina z sutkow oznacza niski poziom czegos tam ale naprawde nie pamietam czego byc musiala w necie poszukac...wiec bez obaw napewno nie jestes w ciazy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga_olguś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy czasami nie dzieje ci sie cos z serwerem bo twoje wiadomosci dochodza doslownie puste jesli chcesz pogadac dam ci moje gie...jestem akurat wiec jesli bede umiala pomoge...2089190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po prostu upiłaś się ostatnio/uprawiałaś intensywnie sport/brałaś jakieś leki/itd., co spowodowało, że ci się okres przesunął. A te wszystkie objawy mogą wskazywać, że ci się pojawi lada dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydzielina z sutków występuje bardzo często przy zbyt wysokim poziomie hormonu - prolaktyny. wysoki jej poziom wpływa m.in. na brak owulacji i nieregularność cykli. zmęczenie, senność, osłabienie - mogą być efektem przesilenia wiosennego ból piersi, brzucha - występuje bardzo często na kilka dni przed miesiączka. skoro test wyszedł negatywny po terminie miesiączki to szansa na ciażę jest bardzo mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka_małaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×