Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brulli

Zapraszam na kurs stylizacji paznokci zelowych w Lublinie

Polecane posty

Jest organizowany na lipiec dwudniowy kurs stylizacji paznokci zelowych z certifikatem.PIERWSZY DZIEN-TEORIA budowa plytki paznokcia,informacje medyczne o chorobach.CWICZENIA PRAKTYCZNE(modelowanie paznokci,krzywa C ,laczenie tipsow z zelem,tipsy zel french,przedluzanie paznokci na szablonie.DRUGI DZIEN-CWICZENIA PRAKTYCZNE(zdjecie zelu,refill,przedluzanie paznokci trydnych,nakladanie zelu kolorowego,NAIL ART-brokat,ozdoby plaskie,swaroski.STARTER GRATIS!!!!!!CENA 900zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakkp
Jestem zainteresowana kursem stylizacji paznokci metodą żelową, chciałabym dowiedzieć się kiedy będzie możliwość odbycia takiego szkolenia? Interesuje mnie też program kursu (jego zakres i wymiar godzin, a także system szkolenia). Proszę o szybką odpowiedź, ewentualnie o przesłanie mi materiałów lub źródeł na adres kasiakkp@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakkp
Brulli - prosze przeslij mi szczególy mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslij mi swoj numer telefonu na patrycja_1978@hotmail.com odzwonie do ciebie i wszystko ci wytlumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakkp
wiesz jest jakiś problem z Twoją skrzynką mailowa ilekroc wysylam maila tyle razy dostaje wiadomosc zwrotna ze nie dochodza... numeru tel nie bede tu zamieszczac, sprobuje napisac z 2 maila, jesli sie nie uda to sprobuj przeslac mi info na maila albo podaj mi swoje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY PODAM WAM NUMER TELEFONU NA KTURY MOZECIE DZWONIC W SPRAWIE KURSOW.504-446-324 PROSIC PANIA DOMINIKE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta888
A ja Wam polecam kurs w ASP: www.asp.edu.pl właśnie ze stylizacji paznokci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi konik
Ja uczyłam się w New Nails - było naprawdę ok. Szkolenie w Warszawie, nie w Lublinie. Darmowe modelki, dobre kosmetyki, długi program zrealizowany w całości. To tak w dużym skrócie - jeśli macie możliwość wyjazdu na szkolenie poza miasto, to szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza marcinkowska
Ja również byłam w Warszawie, a mieszkam właśnie w okolicach Lublina. Uważam, że akurat nastawiając się na znalezienie pracy, należy szkolenia szukać po jakości, programie, opiniach, bliskości, a na pewno nie po najniższych cenach, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krupska
iza - moje koleżanki znalazły jednodniowe szkolenie stylizacji paznokcia, takie organizowane w ramach pokazów, a później pracy szukały. Nieźle się ośmieszyły. Ludzie kompletnie nie mają zdrowego podejścia, a później narzeka się, że sytuacja w Polsce jest taka trudna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×