Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość himalaya

JAKI KREM NA ZMARSZCZKI DLA FACETA

Polecane posty

Gość himalaya

Witam, mój facet ma 28 lat i dosyć wyraźne zmarszczki mimiczne na czole. Dał mi zazdanie "kup mi krem na zmarszczki" jako że ja sie niby na tym znam. Ja mam 22 lata i ich nie mam, a na kremach dla facetów sie nie znam. Macie jakieś doswiadczenia w tym kierunku? Czy Wasi mężczyźni sobie coś chwalą? Myślałam nad kremem Loreal , Nivea albo Ziaja Med.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trhjtjtty
podbijam :D mam 32 lata, jestem facetem co pomoze na zmarszczki na czole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fttrant
Taki sam jak dla kobiety. Jak już masz zmarszczki to kup sobie coś z retinolem, retinaldehydem, np. Avene Ystheal, Retin-Ox, retionlowy z Biochemii Urody. Ale przede wszystkim trzeba zapobiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trhjtjtty
dzieki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę zakładać nowego tematu. Trochę się pozmieniało w tych kremach. Co teraz polecacie na zmarszczki dla mężczyzny ok 40? Moja kobieta męczy mnie, żebym zaczął cos z nimi robić. Sama chciała mi coś kupić ale powiedziałem, że dam sobie radę. Proszę polećcie coś dobrego skutecznego, żeby mi nie marudziła, że kupiłem byle co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mathieu
Ja polecam Aminocare Men. Moja żona była uparta i sama mi kupiła na urodziny. Nie sądziłem że stosowanie kremu może tak fajnie zmienić moją skórę. Miękka, mniej podrażnień po goleniu, zmarszczki płytsze i przede wszystkim fajnie szybko się wchłania. To wielka zaleta bo nie lubię uczucia skóry pokrytej jakąś warstwą kremu. Kup ten krem, a żona będzie Ci zazdrościła, że masz lepszy od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za d3bil odkopuje tematy sprzed lat, żeby potem naspamować jakimś góóóównem? :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×