Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katarina28

Termin na sierpień 2010. Tegoroczne mamuśki :)

Polecane posty

Gość asia001
Dziewczyny , trochę sie zmartwiłam , ze chcecie wprowadzić prywatne forum a to by oznaczalo , ze nie bedę mogla Was podczytywac. Moze jednak mogę dołączyć do Waszej ekipy młodych mam. Moj adres to asia001@o2.pl Czesto Was czytam , ale napisalam chyba tylko z 2 razy. Jesli przyjmiecie mnie do swego grona to postaram sie czesciej odzywac i opowiadac o swojej 4 i poł miesięcznej Majce . Pozdrawiam Ps, wstawiłam zdjęcie swojego szkraba, ale nie wiem czy dobrze posługuję sie tym programem , no nic moze sie uda:)) http://img.pokazywarka.pl/images/378830/669184/dsc-5811.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytałam o co chodzi z tym forum i juz dzis nie doczytam bo musze leciec ale zgadzam się na wszystko tylko dajcie mi znac żebym was potem znalazła :) Zostawiam maila Moni migota22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.....mam nadzieje,ze ten topic bedziemy mogly juz niedlugo uznac za zamkniety i zadomowimy sie na tamtym forum:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terz juz wogole nie moge nic pisac na tamtym forum. pisze z e nie jestem upowaznion. ide spc zobcze jutro o co tm chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja też mam problem na tamtym forum. Jak się zaloguje to wyskakuje komunikat "brak for". Nie wiem o co chodzi, ale mam nadzieje, że jutro będzie ok i przeprowadzimy się tam na dobre:) A dzisiaj mój Igor spał od 12.30 do 16.30. Przespał obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro na www.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro na www.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro na www.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro na www.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl--- Internetowy sklep z używaną odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki.Częste dostawy oraz promocje.Po co przepłacać kupując np spodnie H&M za 50-70 złotych skoro nawww.lumpik24.pl możesz je kupić w stanie BDB już za 7 złotych? Serdecznie zapraszam -----www.lumpik24.pl---

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia001
no nic szkoda , ze nie ma odzewu na moja prośbę o przyłączenie sie do forum , szkoda ... mimo wszystko mam nadzieje , ze czasem bedziecie pisac cos na głowym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny logujmy się może na nowym forum nickami stąd, żebysmy łatwiej się "rozpoznawały"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULKA_JABLONSKA@02.PL BYŁAM NA OSTATNICH ZAKUPACH. JESTEM WYRĄBANA, MAŻ DZWONIŁ ŻE NIE DOJEDZIE BO FRANCJA ZABLOKOWANA PRZEZ ŚNIEG. CIEKAWE JAK WRÓCI NA ŚWIETA:( KAROLCIA DALEJ MARUDERRRRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusienko maila nie dostaniesz, juz jestes aktywowana i możesz po prostu się zalogowac, a Tobie Julciu zaraz przeslę wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO, U MNIE AKTYWACJA POWINNA NIEDŁUGO NASTAPIC. ALE FAJNIE JESTEM ZA:) KURCZE, JITRO JADE PO KARPIE A MĘŻA W DOMU NIE MA I KTO MI JE ZABIJE:( WŁASNIE WCINAMY Z JULKĄ HOT DOGI. MNIAM.MNIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a mnie się wyświetla brak for i nigdzie nie mogę napisac posta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZE CO JA B EDE W TEN WEKEND ROBIŁA BEZ MEZA. NAPISAŁ MI NIEDAWNO ŻE TO PEWNIE DOBRZEE ZE WROCI DOPIERO W PRZYSZŁYM TYGODNIU. PO ODPOCZYNKU OD SIEBIE B EDZIE NAM SIE LEPIEJ ROZMAWIAŁO O NASZYCH PROBLEMACH. NIE WIEDZIAŁAM CO MU KUPIĆ WIĘC KUPIŁAM FAJNY SWETER I UROCZE GALOTKI:) DODAM POTEM ZDJĘCIE MOJEJ CHOINKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julcia czekam na foty choinki , bo ja jutro mam ubierac ,a jeszcze nie mam na nia pomysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×