Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Poradzcie bo nie mam pomyslu

Polecane posty

Tuz obok mojego domu jest sklep z alkoholami:classic_cool: Jestem tam co weekend.Pracuje tam chlopak, ktory starsznie mi wpadl w oko :classic_cool: Czuje, ze tez mu sie podobam:classic_cool: Chcialabym sie z nim umowic ale nie mam odwagi tego zrobic.Moze poprostu zapytac go wprost, czy ma ochote wyjsc na piwko w weekend? :classic_cool: Co o tym sadzicie moi mili? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy to nie za odwzny krok?? Moze odbierze mnie jak jakas ladacznice czy cos ?? :-o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak??ide zaraz do tego sklpeu po wode, pewnie zagdamy jak zwykle, i co?? mam sie go spytac ot tak po prostu co robi w weekend i czy milaby ochpte wyjsc na piwo?? :classic_cool: boje sie :-o ale mam nerwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna dziewczynaaaaa
dokladnie...korzystaj z zycia poki mozesz...ja skorzystalam ale ja mam gorszy przypadek...jak zwykle moje zycie musi byc skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia44
A rozmawiałaś z nim już wcześniej, czy się tylko gapiłaś? ;) Bo jak nie, to może zacznij od rozmowy niezobowiązującej. Niech Ci doradzi przy wyborze alkoholu, potem zapytaj jak długo tam pracuje, z jakiej jest dzielnicy etc. Może sam coś zaproponuje, a jak nie, to będziesz mogła nawiązać do rozmowy następnym razem... że np. chciałabyś o tym pogadać, ale nie w sklepie tylko w ciekawszym miejscu i wtedy zaproponować wspólne spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadam z nim od kliku dni:D No rzeczywiscie atakuje go ogromnie :-o Myslalby kto, ze baba facetowi wypadu na piwo nie moze zaproponowac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia44
ps. jak go już bedziesz zapraszać to nie rób tego z wywieszonym językiem i łapkami podniesionymi w górze, tylko postaraj się o ton koleżeński, złóż propozycję, lekko od niechcenia, żeby go nie przestraszyć (nie każdy facet lub kobiety z inicjatywą), w razie czego wyjdziesz z tego z twarzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia44
brawo! a teraz prosimy więcej szczegółów: co powiedziałaś, co odpowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec, weszlam jak zwykle usmiechnieta :classic_cool: Zaczelismy gadac o wszytskim , o weekenadach itp itd etc. Powiedzialam mu, ze mam ochote gdzies wyskoczyc w weekend ale nie mam z kim bo wszyscy mula w domu :-o :D.Co odpowiedzial ? Ze on moze wziac wolne w weekend i chetnie wybierze sie ze mna na piwko :classic_cool::D Meska pomaranczo--> widze, ze gustujesz w kobietach, ktre lubuja sie w stylu bialego kozaka? Czyz nie? :-o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia44
świetnie sobie poradziłaś! pozostaje życzyć udanej randki z kontynuacją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie predzej czy pozniej odechce mi sie wszytkiego :-o :-o :D Zaraz sie okaze, ze jest mezem i ojcem :classic_cool: :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio bardzo duzo pracowalam, a teraz na swieta przyleciala do mnie moja mama na 2 tygodnie :D i jakos tak nawet nie mam czasu wejsc na kafe:-oTroche jestem zalatana:-o Co slychac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka bez korony_19
Fajnie..teraz nas olala ... :( Jak bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×