Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 24letniażonaaaa

zdrada i co dalej

Polecane posty

Gość 24letniażonaaaa

Witam, jestem 24 letnią żoną od półtora roku. Mąż ma tyle samo lat. Poznaliśmy się na uczelni. Mój maż jest bardzo drobnej postury i nosi okulary, ale pokochałam go za charakter. Jestem jego pierwszą i jedyną kobietą z którą sypiał. Z seksem czekaliśmy do ślubu. Po ślubie okazało się, że seks z moim mężem to porażka. Jego penis jest po prostu dla mnie za mały a on poza tym mąż jest bardzo słaby fizycznie i się szybko męczy w czasie seksu albo coś go zaczyna boleć. ja lubię dziki seks a mój mąż jest po prostu zbyt drobny i słaby by mnie zaspokoić. Próbowaliśmy różnych pozycji, wizyty u seksuologa. Nigdy z nim nie miałam orgazmu. Próbowałam go namówić aby zaczął ćwiczyć ale wszystko na nic. Mąż nie ma problemu z potencją, ani się nie stresuje. po prostu jak uprawiamy seks to on nie potrafi mnie zaspokoić. Przed moim mężem miałam tylko jednego partnera w łóżku. 4 miesiące temu poznałam kolegę męża. Jest w naszym wieku, ale z wyglądu po prostu ideał. W życiu nie widziałam tak pięknego mężczyzny. Bardzo przystojny i umięśniony (jest zawodowym tancerzem). Ja też jestem kobietą za którą oglądają się faceci. Jego kolega bardzo mnie pociągał seksualnie. Z tego co słyszałam miał wiele kobiet. Po nie całych dwóch tygodniach przespaliśmy się. Seks był po prostu boski. penis jego kolegi był większy a poza tym kolega był bardzo sprawny fizycznie co sprawiało, że seks trwał bardzo długo a ja po prostu odlatywałam. potrafiłam mieć kilka orgazmów w czasie seksu. Przeżyłam pierwszy swój jakikolwiek orgazm i to pochwowy. Od tamtego czasu uprawiamy seks regularnie 3 razy w tygodniu. Seksu z mężem unikam jak mogę ale jak już dojdzie to jest to dla mnie męka bo cały czas myślę o tamtym. Ostatnio jednak przypadkiem się dowiedziałam, że kolega męża założył się z innym kolegą, że mnie przeleci. On się teraz śmieje ze mnie i mojego męża za jego plecami. Mój mąż i jego kolega znają się od wielu lat. Jego kolega na każdym kroku pokazywał, że jest męża lepszy i tak jest do dziś. Wiem, że mój mąż czuje się od niego gorszy ale robi dobrą minę do złej gry. Wiem że poniżyłam męża przez to że sypiam z jego kumplem. Pomimo tego nie potrafię mu odmówić seksu natomiast z mężem nie chce się kochać. mężowi nic nie chce mówić bo by się psychicznie załamał (jest bardzo emocjonalny). na dodatek jego kolega stwierdził, ze zaczynam mu się nudzić i że chyba przerwiemy tą znajomość. Z jednej strony powinnam się cieszyć ale z drugiej strony czuje się poniżona i załamana, ze mogę już takiego seksu więcej nie przeżyć. doszło do tego że zaczełam go prosić żeby ze mną został. Niestety jego kumpel to cholernie zimny drań. Spotykamy się coraz rzadziej a mi zaczyna brakować spenienia w seksie. Już nie wiem co robić. i to nie jest prowokacja. po prostu musiałam się wyżalić i proszę nie oceniajcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozproszeni_na_forum
95% użytkowników tego forum nie jest w stanie przeczytać tak długiego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie sugerujesz że dla 95% tu piszących osób, przeczytanie "Katarynki" było drogą krzyżową. :O I chyba moja ambicja kiedyś mnie pożre, bo zadałem sobie trud i przeczytałem to "dzieło" pisane na kolanie. :O I z przykrościom stwierdzam że upadająca z pewnej wysokości butelka z tworzywa sztucznego, wywołuje więcej emocji niż ten "plastikowy" tekst :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zamierzam cię oceniać
Po prostu zastanów się nad tym jak skrzywdziłaś człowieka, który cię kocha i jak sama siebie poniżyłaś. Po prostu się zastanów nad sobą. W ogóle mnie to brzydzi, koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióra11111111111
A kto idzie z kimś do łóżka po ślubie...a potem gorzkie żale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powinnaś
powiedzieć mężowi o tym, co zrobiłaś. Niech sam zadecyduje co dalej, to ty go zdradziłaś, nie on ciebie, niech sam wybierze czy w ogóle chce dalej z tobą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie zamierzam cię oceniać" - ani ja :O tak pisząc zrobiłaś z siebie tylko wywłokę autorko. :O No może trochę przesadziłem, bo jednak masz jakieś tam wyobrażenie "idealnego faceta" a to że jest on plakatem do, którego wzdycha nastolatka :O to już się raczej nie podyskutuje. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w tych 95 procentach
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozuimiem cie ale....
a dlaczego nie napisalas,nie piszcie mi tylko ,ze wcale to nie jest takie zle? Z gory nakazalas milczec tym,ktorzy cie by chcieli zjechac,a ci,ktorzy sa po twojej stronie moga smialo pisac,chcesz sie rozgrzeszac na forum?Dziwna forma zalatwiania sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻAL MI TYLKO TWOJEGO MĘŻA A TY JESTEŚ SKOŃCZONĄ LAFIRYNDĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uśpione marzenia
W sumie o wiele bardziej pożałowałam jej męża niż jej samej... To co zrobiłaś... Naprawdę... Aż brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Urzekła mnie twoja historia ..............hahahahaha. I nie oglądaj Tańca z Gwizdami hahaha. Kup se wibrator nie zawracaj nam dupy hahaha......"mąż się bardzo męczy w trakcie seksu" hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfasddf
łolaboga ;) a konkretnie, czego chcesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok z legowiska
to ściema 1. autorka zniknęła 2. twój wyimaginowany mąż nie kolegował by się z kolesiem który ciągle akcentuje swoją przewagę nad nim 3. laska "za którą oglądają się faceci" nie wychodzi za misia-pysia (statystycznie) 4. niby jak dowiedziałaś się o zakładzie? dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchj dziecko, wiele kobiet za takiego faceta ktry by je kochał bezgranicznie poszłoby na koniec swiata, wyglad to nie wszystko ale nie ukrywam ze nie istotny, wiec mam pytanie dlaczego zanigo wyszlaś, seks to nie wszystko, a gdzie miłośc przyjażń, jest wiele metod rozbudzenia mężczyzny trzeba czasu na to, ale widac ty poddalaśsie i sypiesz sie jak tania k...a z kolega męża, to dla mężczyzny najwieksze upokorzenie które osoba po za którą świata nie widział dostarcza mu takich emocji, bierz zycie w swoje ręce, przyznaj się jaka jesteś męzowi, dla mnie jesteś , zwykłą kurwą, nawet nie kurwą bo one to dla pieniedzy robia ale pomyją i ścierą, osobą ktora nie zasluguje na miano KOBIETY bo tylko takie psują reputacje innych normalnych wartościowych kobiet. przyznaj sie męzowi że ścierwo wziąl sobie za żonę odejdż od niego nie facet ulozy sobie zycie z normalna kobietą . szkoda mi ciebie bo widac że wydmuszka intelektualna z ciebie ktora mysli pizda niz glową, l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok z legowiska
lustro spokojnie, akurat ta opowiastka to ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaaaa
dlaczego sciema ?????????????? tak bywa szkoda ze takie okolicznosci . ja bym sie wyprowadzila z miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to ona nie ma szacunku do męża a tym bardziej do siebie,co bogu winna chlopaczyna ze zakochal sie w takiej tanie szmacie. nieświadomy zasypia kolo niej tulac się dla mnie ona jest pomyja najgorszą, żdrade uważam za cos niewybaczalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok z legowiska
lustro ty jesteś M czy K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien kochanek nagrac cie jak sypiasz z nim i pokazaćmęzowi co w domu trzyma,a zaklad przyjął bo widać jak faceci leca na ciebie i jak oceniaja a uwierz wyglad to sprawa drugorzedna charakter i sposob bycia wiele powiedzial mu o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok z legowiska
@lustro i już Cie lubię :) @dorotka wiem że bywają takie sytuacje ale akurat ta opowiastka mnie nie przekonała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem dlaczego juz mnie polubiles, wyrazilam swoje zdanie, pytała na forum publicznym wiec wypowiedzialam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smok z legowiska
no właśnie za twoją wypowiedź ;) ps. szybkie pytanie. czy tramwaj ma silnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiadam kręgosłup moralny co w tych czasach rzadko siezdarza, świeta nie jestm może ale dla mnie takie rzeczy sa nie wybaczalne, a zbyt stara nie jestem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotaaaa
smo k :| ???? a co do zonki to troszke sie pusciła masakraaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×