Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Druhna

Polecane posty

Koktajlowa dlaczego mam się leczyć? Przecież same radziłyście mi żebyśmy wszystko sami sfinansowali. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minniemouseee
taaa, jasne. ktorzy rodzice powiedzieliby swoejemu dziecku: wiesz co, jednak nie zaplacimy ci polowy za to wesele. zia zmieniasz relacje w zaleznosci od topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku czy to tak ciężko zrozumieć? Jeszcze raz powoli. :) Rodzice mogą i chcą zapłacić połowę i taki był do tej pory plan. Jednak wysłuchując m.in. waszych porad przedyskutowaliśmy to z narzeczonym i uznaliśmy, że lepiej będzie jak zapłacimy za wszystko sami ponieważ sytuacja się zmieniła i możemy sobie na to pozwolić. A decyzja zapadła dokładnie wczoraj więc do wczoraj mieli nam płacić rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minniemouseee
tak, a rodzice przyjeli to z ulga bo im wcale nie zalezy zeby dorzucic cos ukochanej coreczce do wesela. sciemniasz jak zawodowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzice te pieniądze dołożą do mieszkania. :) I nie tak prosto było im to wyperswadować, stąd też zgodzenie się żeby kupili mi suknie. :) Jaki sens miałoby takie kłamstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minniemouseee
sens taki zeby sie wybielic. od dawna na forum wszyscy mieszaja z blotem panienki ktore wyprawiaja huczne wesela za ciezko zarobione pieniadze rodzicow, mowiono tak tez o tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
a czemu miałaby się "wybielać" przed wami??? przecież jej nie znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak oczywiście uknułam sobie podstępną intrygę żebyście nagle wszyscy zaczęli mnie lubić. ;) No dajcie spokój, jeśli naprawdę chciałabym się wybielać robiłabym to od początku nie mówiąc o swoich niepopularnych poglądach czy też pomysłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha z bagien
Przecież podobno mieszkania nie potrzebujecie, zresztą babcia chyba umarła (pewnie stąd ta kasa). Zia źle nie kombinuje. Sukienkę starzy (jakieś 10 tysi) jej kupią. Za resztę zapłaci sobie sama, ale za to rodzice fundną połowę mieszkania. Koszt wesela w porównaniu z kosztem mieszkania nie jest taki duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astghik
no nie wiem czy nie znamy, wiemy jak ma na imie, jak wyglada, z jakiego miasta jest i jak wygladaja jej kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
i ze jest agnostyczka a leci przed oltarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha z bagien
Ona jest agnostyczką a narzeczony ateistą, a ślub w kościele - taka tradycja niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfijwowqi9wei
Zia jesteś paskudnym pasztetem, z jakiej wioski cię wytrzasnął ten chłopak, taki paszczur z Ciebie, że masakra :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jej facet to nie
paszczur? idealnie się dobrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem-trochę dziewczyny przesadzacie.:O nie wygląd jest najważniejszy -nie jeden przystojniak był przyczyną łez i nieprzespanych nocy u dziewczyny :O Po drugie - Zia wygląda normalnie,jak setki dziewczyn w Polsce :O:O przyznam ,że ja sama czytając niektóre jej wypowiedzi uważam ,że stanowczo przesadza, ale na litość boską- miejcie w sobie ociupkę kultury! Komentujcie rzeczowo a nie na zasadzie "zia jest pasztet i jest głupia":O może zabierzcie swoje zabawki i idzie do innej piaskownicy ? A ,że sama Zia ma świra na punkcie ślubu to inna kwestia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×