Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porównanie zróbmy sobie

Ile placicie za przedszkole/ żłobek/ klub malucha

Polecane posty

Gość gość
Przedszkole państwowe na wsi około 60km od Kielc bezpłatne, oplata za wyżywienie 4zl dziennie, ubezpieczenie 21zl na rok i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedszkole uczące metodą Montessori znajdziesz przy ul. Rzepińskiej 19 w Poznaniu. Chodzi tutaj o Przedszkole „Tajemniczy Ogród” – www.montessoripoznan.pl. Miejsce jest bardzo przyjazne i tolerancyjne, dzieci bardzo wcześnie zaczynają się uczyć liczyć, pisać i czytać (grupy od 3 do 6 lat są łączone). Funkcjonuje tutaj także grupa dzieci do 3 lat (żłobek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako ze moje dziecko do Państwowego żłobka jest na 300-którymś miejscu (w innym na 500 którymś) rozważałam prywatne - 1600 zł :-( ale chyba wezme opiekunke bo dorzuce troche i jedna osoba będzie zajmowała sie maluchem... Swoją drogą to średnio sie opłaca pracować. A politycy się dziwią czemu tak mało dzieci się rodzi, no ciekawe dlaczego....Miasto Wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja właśnie postawiłam na prywatne przedszkole (www.wielkaprzygoda.com) i musze przyznac, ze jestem mega zadowolona z personelu, jakosci zajec no i takich spraw jak zajecia dodatkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatna opiekunka nie jest dobra dla dziecka, bo dziecko powinno miec kontakt z innymi dizecmi/kolegami w przedszkolu a nie tylko z jedna i ta sama osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niewiele, ja swoje wysylam do Aniolkowa w Lodzi, naprawde moge polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nasze przedszkole, tu link facebook.com/skrzaty z.przyszloscia. Dobre warunki, niewysokie czesne, miłe panie. Dzieci na pewno się nie mogą tam nudzić, bo stale coś się dzieje – poza tym jest bogata oferta zajęć – basen, angielski, rytmika, wszystko w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nasze przedszkole, tu link facebook.com/skrzaty.z.przyszloscia Dobre warunki, niewysokie czesne, miłe panie. Dzieci na pewno się nie mogą tam nudzić, bo stale coś się dzieje – poza tym jest bogata oferta zajęć – basen, angielski, rytmika, wszystko w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córcia chodzi do żłobka w gdańsku biały kotek http://www.bialykotek.pl/ Ma prawie 2,5 roku i już niedługo idzie do przedszkola więc myślę, że obejdzie się bez histerii bo jest już przyzwyczajona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopracowaną ofertę ma polsko angielskie przedszkole Buzzy Bee na Żołny w Wawie. Zapisałam tutaj córę już dość dawno i widzę po niej jak się bardzo rozwinęła. Sporo zajęć mają typowo w ruchu – gimnastyka, rytmika, taneczne, ale też są teatralne, kulinarne, ogólnie dobrze zorganizowany czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sofija_84
Jestem z Katowic, a moje pociechy chodzą do Wesołych Siódemek. Płacę 390 zł czesnego plus stawkę dzienną za jedzenie chyba 8 zł. Dzieciaki mają każdy dzień zaplanowany, tak żeby się nie nudziły: mają po dwa razy w tygodniu angielski, gimnastykę i rytmikę, dodatkowo często jakieś wycieczki czy konkursy. W przyszłym roku starszą córkę planuje zapisać na dodatkowe zajęcia plastyczne, które też są w ofercie przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do http://www.promyk.szczecin.pl/ - wczesniej chodzilo do pub;licznego i placilam kolosalne sumy na skladki - tutaj place niewiele wiecej, a przedszkole jest naprawde o wiele lepsze. WIecej zajec, a dziecko cuje sie tam prawie jak w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko chodzi do przedszkola prywatnego www.familia.edu.pl w Katowicach i jesteśmy bardzo z niego zadowoleni. Posiłki są w cenie, a opieka jest na wysokim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźć miejsce w publicznym przedszkolu było w naszym przypadku niemożliwe więc zapisaliśmy córkę do http://przedszkole-promyk.pl głównie ze względu na dobrą lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka też chodzi do przedszkola z metodą Montessori , mieszkamy w Łodzi, i to przedszkole Katolickie Albercik - http://www.przedszkolealbercik.com.pl/ Mnie bardzo się ten sposob podoba widać ze dzieci się rozwijaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaFo
Mieszkam w Warszawie, a korzystam ze żłobka prywatnego- Misio Pisio. Zostawiam maluszka na 8 godzin, płacę za to 1000 zł ( catering to dodatkowa kwota 15zł za dzień). W cenie są zajęcia dodatkowe np. rytmika, angielski czy zajęcia z logopedą ( to akurat się przydaje, bo moja córka ma wadę wymowy). Jestem zadowolona, cena też mi odpowiada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do cotton mill w łodzi. pierwsze pół godziny mamy darmowe, pierwsza godzina kosztuje 15 zl, a kolejne 20. z tym że, płci się tylko za osobę dorosłą przebywającą w strefie co-workingowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spieprzaj z tą reklamą cotton mill, najpierw na ogólnej reklamujesz wymiany ciuchów, teraz to :o :o 🖐️)))))))) dobra placówka sama się obroni i żadnej autoreklamy nie potrzebuje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas przedszkola są bezpłatne, tylko posiłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam przedszkole z Gdańska www.wielkaprzygoda.com , zdecydowanie nie ma sobie równych:) moje dzieci uwielbiają uczęszczać a ich zajęciach, nigdy się nie nudzą, mają dnie pełne pozytywnych wrażeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Bardzo atrakcyjne ceny oferuję przedszkole Elfik z Sosnowca. Do Elfika chodzi moja córka i jesteśmy zadowolone i trochę mi szkoda ze to już ostatni rok i idzie do pierwszej klasy....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×