Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

larwka

Powróciłam..

Polecane posty

jasne:)....kimkolwiek jesteś:)....bo....ja chyba i tak ciebie nie znam...ale co tam:) cmok cmok...wrrrrrrrr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzaiłam sobie na ogólnym..ale juz jestem..mam dosyc wkoło tych samych gadek..co dalej z Polska?;-0 bedzie co ma być..znowu sie jakis do koryta dostanie i tyle :-P Jak tam Wasze łózkowe rewolucje?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak milutko sie zrobiło:-) jak tam Wasze życie erotyczne? moje bez zmian..kwitnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczelny poka pierwszy:-P Brunet mam kobiecą budowe ciałka..wszystko na swoim miejscu w wydaniu de lux:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wkurzaj mnie Naczelny:P pokazałam ci dupkę..:)..czego się jeszcze trrzepiasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larwka , zdaje się ze dziś rankiem dorobiłam się miana larwy:O..:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ms. jones
Naczelny poka paukę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naczelny....była foteła, ale powiedziałeś że nie moja....no co ja bidulka począć?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fev spoko..ja larwą juz jestem w realu od kilku lat..teraz czekam aż zamienie sie w motyla:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.jeanbos.com.pl/recepty/kwiaty_jadalne_pliki/palka_szerokolistna.jpg na razie pała Ci powinna wystarczyć :P 1. Zamknij mordę jeżeli do mnie rozmawiasz. 2. Jeśli nie zgadzasz się z pkt.1 to stul pysk. 🖐️ 3. Jeżeli jesteś modełe, to spierdalaj tym bardziej :classic_cool: 1. Zamknij mordę jeżeli do mnie rozmawiasz. 2. Jeśli nie zgadzasz się z pkt.1 to stul pysk. 🖐️ 3. Jeżeli jesteś modełe, to spierdalaj tym bardziej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ostro. ;) ale przecież trzeba jakoś zrobić wrażenie :O szkoda że jesteś tak daleko od swojego głównego celu. :( bo co innego być chamem a co innego prostakiem. :O Co gorsza w twoim przypadku, zgrywanie "twrdziela" :O zupełnie ci nie wychodzi, za to czuć od ciebie stulejką na kilometr. :O I tu też nie ubliżajmy stulejką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet..no co Ty piszesz:-D?pałeczki czy pipeczki lubisz? Nowy witaski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×