Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

larwka

Powróciłam..

Polecane posty

"larwka" miło Cię znów przeczytać. :) 🖐️ i wybacz że podbiłem temat od "zaczepki" a nie jak "normalni" ludzie postępują, od przywitania się ale znając Twoje tolerancyjne podejście do klimatów tu panujących, pozwoliłem sobie na ten, nie ukrywając z nadzieją że kiedyś uda ( i nie tylko uda, mogą być pierwsi, znaczy się piersi ;) ) zobaczyć jak tupiesz nóżkami ;) 🖐️ :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echh Nowy fajnie żezajżałes ponownie..;-) narazie pisze tak bezskładnie...jakos zle na mnie ta żałoba narodowa działa...ale spoko sie rozkrece:-) Tupie tylko na początku..i ze złości np:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami coc wypije..a dlaczego pytasz? :-) Teraz siedze przy zielonej herbatce..a Ty?;-)lubisz byc oblewany winkiem i zlizywany przez partnerke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie możesz nawet pisać na wspak i tak już swoje wiem :) Jesteś kobietom o bardzo ciepłym zabarwieniu i osobiście się o tym przekonałem, dlatego nie zaprzeczaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstt
NOwy chory jestes ?co z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy fajnie że tak mnie odbierasz..ale sama wiem,że zła kobieta ze mnie..jestem sexoholiczką kochającą tak samo swojego faceta jak i kobietki;-) ale dziękuje👄 Napisz co tam u Ciebie nowegow sexie..moze cos mi podpowiesz?"-P Brunet hehe uwielbiam być oblewana czekoladka i jogurtem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie maczać..oblewac izlizywać..ssać..super sprawa:-D Nowynie odpisuj pomarańczkom..szkoda klawiaturki:-P wiec jak panowie..podpowiecie mi coś super ..co Was kreci?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"larwka" :) 🌻 NIC co mogłoby Cię w jakiś sposób zainteresować w udoskonaleniu swojej "techniki" ;) Co prawda z nie jednego pieca człowiek chleb jadł, ale to żadna Kamasutra :O i do tego jest to, tak osobiste że pisanie o tym w tak bezpośredni sposób jak Tobie się udaje, dla mnie nadal pozostanie w stanie "nie do opisania" :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic to...znowu sama coś wymysle..jak zwykle;-) a Kamasutra jest przereklamowana:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firstt
NOwy odpisał Larwka ,nie odpisuj pomarancza ,przeciez to nie takie trudne byc "czarnym"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biiiii
Hej larwuś..fajnie że znowu mogę Cię poczytać:-) first i znowu nie umiesz czytać ze zrozumieniem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×