Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość ciekawe skąd sie wzięły te
zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnvbnvnvbvnvbnvvnb
A dlaczego na tych zdjeciach jest noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bez sensu przecież
ciała nie leżały tam cały dzień :O rozpoznajecie tam kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpoznajemy
Leżały parę godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bez sensu przecież
Kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruscy nam robią łaskę
hehe,ten gościu już usunął zdjęcia z ciałami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvdsh
ma ktos jeszcze te zdjecia z cialami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_ma_kota
widać było kobiete. a na drugim ręce :( to straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badają film
Jak podała Wojskowa Prokuratura Okręgowa w Warszawie, ma ona już opinię Biura Badań Kryminalistycznych ABW dotyczącą filmu amatorskiego z miejsca z katastrofy z dnia 10 kwietnia 2010 roku opublikowanego w Internecie. - Z opinii wynika, że w nagraniach znajdują się krótkie wypowiedzi mężczyzn i kobiety w języku rosyjskim oraz wypowiedzi mężczyzn w języku polskim. Niektórych słów nie zdołano odtworzyć ze względu na dużą ilość zakłóceń oraz mały odstęp sygnału od szumu. W trakcie badań nie znaleziono dowodów na dokonywanie ingerencji w ciągłość zapisu, stwierdzono jednak fakt modyfikacji formatu nagrania i powtórny zapis do pliku - podała prokuratura w komunikacie. Śledczy zwracają uwagę, że materiał przekazany do badań był bardzo złej jakości. - Zdaniem biegłych nie można wykluczyć, że nadesłane zapisy były wielokrotnie poddawane kompresji, co mogłoby spowodować zatarcie nawet bardzo widocznych śladów ingerencji w ich ciągłość - napisano. http://www.tvn24.pl/0,1653864,0,1,badaja-film-ze-smolenska,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inaaczej
Zawsze znajdzie sie jakieś wytłumaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44444444444
tez tak sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w błąd pilota!
A ja myslę, ze katastrofe polskiego samolotu spowodowali (być może rozmyslnie a być może przez przypadek) Rosjanie, tylko teraz zrobią wszystko, zeby sie do tego nie przyznać. Kilka faktów: - samolot uderzył w ziemie około godz. 8:40, a nie jak podawano oficjalnie na poczatku o 8:56, ponad 15 min róznicy w czasie, to bardzo długo... hmmmm - w dzien katastrofy na tym samym lotnisku próbował wyladowac rosyjski Ił, ale podobno... skierowano go na inne lotnisko i podobno skorzystał...hmmmm to dziwne, bo... mówili w tv w ten tragiczny poranek, ze ten samolot miał ladowac 15 min przed katastrofa naszego Tupolewa czyli okolo 8:40, a teraz sie okazuje nagle, ze to nasz samolot o tej wlasnie godzinie sie rozbił... czyzby dwa samoloty chciały ladowac na jednym lotnisku w tym samym czasie? hmmmm - na 2 km przed pasem samolot ladował zgodnie z przepisami, był na własciwej wysokości, natomiast juz na km przed pasem był 8 m nad ziemia, tak bardzo obnizył lot w ciagu 30 sek - słyszałam wypowiedz doświadczonego pilota i on powiedział, ze jest to mozliwe tylko wówczas, gdy samolot nagle zanurkuje w dół - co takiego zmusiło pilota do nurkowania w dół na takiej małej wysokości? Czyzby jakis inny samolot znajdował sie za blisko i groziło to zderzeniem w powietrzu? hmmmmm - podobno ten właśnie samolot rosyjski Ił próbował ladować na tym lotnisku i o mało również nie uległ katastrofie - świadkowie mówia o jakims dziwnym manewrze tego samolotu w powietrzu, - a może kontrolerzy z wiezy pomylili samoloty i dali im złe informacje tzn wysokości dla tupolewa podali iłowi, a tupolewowi podali dane dotyczace iła? Tez tak mogło być... Widziałam na filmie te wieze kontrolna - to jakas stara szopka ze sprzetem chyba sprzed 50 lat... - nie chce mi sie wierzyc w jakies teorie spiskowe, ale uważam, że do tej katastrofy doprowadził błąd człowieka i jestem przekonalana, ze na 100% NIE BYŁto błąd naszego polskiego pilota. W kabinie nie siedział jeden człowiek tylko 4 doswiadczonych pilotów i nie wierze w Ich błąd! Niech spoczywają w spokoju Mowili w tv, ze Ił odleciał na inne lotnikso - zgadza sie, ale wczesniej probowal ladowac tak samo jak nasz samolot, w tym samym czasie... I mysle, ze to wlasnie jest klucz do wyjasnienia przyczyn katastrofy, ale...czy sie tego dowiemy? Nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sralymuchybedziewiosna
mamy mamy zdjecia.. kurde pomyslec,ze chcialam je widziec bo jak mogly zginac wszystkie osoby...ale zaluje,ze ogladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mogę otworzyć żadnego filmu, czy zdjęć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzućcie jeszcze jakiegoś linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze w błąd pilota!
wpisz na youtube "drastyczne smoleńsk" to zobaczysz kilka zdjec, wparwdzie nie wszystkie pewnie, ale niestety sa bardzo drastyczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuscyr-6y8hjd
a co z ta data błedna w tvp info ,ze przemówienie komorowskiego było wcześnniej,o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codalej???
z waszymi teoriami? Są już stenogramy.Nadal twierdzicie,że to spisek,zamach,czy cos tam jeszcze? Wyjaśniono już autentyczność tego filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codalej???
upupup zwolennicy teorii spiskowych,gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekurczee
przeciez stenogramy sfałszowali ludzie obudzcie sie wreszcie wszystko jest nie tak kręca mątaja ale dobic to nie ryscy Polaków dobili tylko własnie Polacy skad nawet na filmie polskie głosy i ostre patrz mu prosto w oczy ponoc 9 osób przeżyło katastrofe no coz prawdy sie juz nie dowiemy gdyby choc 1 osoba przeżyła moglaby cos powiedziec ale jak juz było zalożenie że nikt ma nie przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codalej???
co z tym filmem?Wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umarly
Andrieja Miendierieja. pewnie mówi wam te nazwisko wiele ale ja wiem dużo więcej na temat jego zagadkowej śmierci po 5 miesiącach wnikliwych badan z mojej strony jestem na 80% pewny kto zamordował twórce filmu którego rosyjskie władze sie nie spodziewały zabili go 2 komandosi którzy "SPRZĄTALI" Po katastrofie remontowanego przez ROSJAN samolotu tu-154 powiem więcej w szpitalu w którym leżał twórca filmu w ciężkim stanie 2 nieznanych ludzi odłączyli respirator(maszyna podtrzymująca funkcje życiowe) i po raz kolejny godzili go nożem tym razem w samo serce poprzedni atak na niego był nie udany miał 5 ran jedna m szyje 2 w brzuch gdzie została przebita nerka dwie kolejne trafiły w klatke piersiową osobiscie wybieram sie do władz rosyjskich by przedstawic im tą dokumentacje ze szpitala kijowie gdzie ostatnie chwile spędził jak że wazny dla polaków człowiek mam nadzieje jednak że powruce z moskwy w nie naruszonym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młynek Halinki
żeście temat odgrzebali.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×