Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

masakra, na której klasie podstawówki zakończyłeś swoją edukację? co mają do tego wyliczenia? najpierw piszesz, o tym, że biore info z blogów, a teraz podajesz mi wyliczenia z forum ?! zastanów się, przeczysz sam sobie! jak można robić obliczenia, nie mając żadnych danych technicznych nt samolotu? nie chodzi tylko przybliżoną prędkość i wysokość, jeśli dotrwałeś, to liczyło się na fizyce jakbyć jednak poszedł na studia, wiedziałbyś, że do tego dochodzi wytrzymałość materiału, jego zmęczenie i masa innych parametrów jeśli pouczyłbyś się troszkę ponad program, pewnie dowiedziałbyś, że przy upadku z tak niska tak gigantycznej maszyny nie byłby wstanie rozszarpać samolotu w proch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
Jak wam sie wydaje - ktore zrodlo informacji wydaje sie byc bardziej wiarygodne? wieczorne wiadomosci w TVN? czy forum pilotow? opinia dziennikarzy w TVP? czy opinia dziennikarzy BBC? 'Gazeta Wyborcza' czy 'The Independent? oficjalne informacje od Rosjan? czy opinia ekspertow od lotnictwa? mimo wszystko wydaje mi sie, ze warto czerpac z wielu zrodel, nawet z tych mniej wiarygodnych jak np. TVP dlaczego? bo jak na dloni widac celowa manipulacje prawda, albo wrecz jawne wprowadzanie ludzi w blad. I trzeba sie zastanowic dlaczego sie tak dzieje i w czyim interesie. jak widac dezinformacja jest skuteczna co potwierdza badanie misijo probka co prawda nie jest calkowicie reperezentatywna, ale wydaje mi sie, ze wynik moze byc miarodajny I tak ogromna czesc ludzi byc moze w dalszym ciagu wierzy, ze byly 4 ladowania, ze pilot mial problemy z rosyjskim, ze Tupolev to latajace muzeum i nie do konca byl sprawny, no i ten rzekomy wywiad z kontrolerem lotu DZIS WIADOMO, ZE TO SA BREDNIE ALE OGROMNEJ CZESCI LUDZIOM TE INFORMACJE ZAPADLY W PAMIEC niektorzy do terz ich nie zweryfikowali ja tylko przypomne, ze: -ladowanie bylo jedno -pilot znal swietnie rosyjski -Tupolev nawet w tej chwili wg Rosjan byl najprawdopodobniej sprawny - a rzekomy wywiad z kontrolerem lotow zostal zdemaskowany jako falszywy, PODALAM TYLKO KILKA NAJBARDZIEJ OCZYWIStYCH MANIPULACJI, TEGO JEST ZNACZNIE WIECEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po głęszej analizie faktów
i profesjonalnej lektury zmieniam dotychczasowe zdanie i z przykrością stwierdzam,że był jednak zamach:oPytanie: co dalej? Co zrobi z tym rząd,media...Przecież ludzie już nieoficjalnie wiedząo wszystkim...netu się nie zatrzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na raport z odczytu czarnych skrzynek.Podobno ma to nastapic w czwartek...Dugo kaza czekac.Potrzebny byl czas na spreparowanie czy tez usuniecie "tresci intymnych"? Co sie bedzie dzialo,jezeli "okaze" sie,ze pilot zawinil??? Ja sie tylko pytam co mozemy zrobic poza pisanina? Nic z tego nie bedzie.Ukreca leb calej sprawie a ludzie zapomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli samolot ściął drzewo
na wys. 3m nad ziemią, (oficjalne pomiary) to musiał wyhamować, a jego koła musiały być wtedy metr nad ziemią, nad ulicą przeleciał pochylony, podobno mało nie zgarniając samochodu, ale nie mógł być bardzo pochylony, bo by zahaczył resztką skrzydła już na ulicy, więc jak te 100 ton przewróciło się już za ulicą , gdzie musiał być już prawie na ziemi - na plecy? Powinien zaryć w miękkim gruncie, na boku.. Poza tym na zdjęciach piloci zauważyli wyryte wyżłobienie, a zdjęcia jednej pary kół pokazują tak uwalane i ubłocone, nawet z trawą, że chyba nie pochlapały się błotem przez chlapiących strażaków.. Może ten samolot zarył i wylądował na boku, a dopiero na ziemi "coś" mu sie stało, coś go rozerwało, wybuch czy co, to by tłumaczyło, dlaczego mógł ktoś przeżyć upadek. W strzały dla odstraszenia nie wierzę, która milicja strzałami odgania świadków, zanim spisze dokumenty? zresztą milicji chyba jeszcze nie było, widać , że chwila po upadku, skoro dopiero się syreny odzywają, nikt jeszcze nie szuka we wraku, nie ratuje.. Dziwię się, że nie ktoś nie widzi osób na filmie, np. przebiegających za kołami, w końcu co najmniej kilka osób tam musi być, bo kto by krzyczał? Są jakieś słowa po polsku, na końcu wyraźne "zmiana planów kuźwa".. mają też nie publikować ostatnich sekund zapisów z czarnej skrzynki- a w ogóle to stenogramy mają byc , nie nagrania, może ten zapis sie nie utrwalił.. i wasza teoria o impulsie mogłaby mieć dodatkowy argument jest pewnie na to wszystko logiczne wytłumaczenie, lepiej żeby to był wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba że
próbował się jeszcze z ułamanym skrzydłem wspiąć wyżej, żeby nie upaść na drogę z samochodami. wtedy mógł się odwrócić i spaść z wyższej wysokości, co by zabiło wszystkich jednak.. Dlaczego jednak znalazł sie tak nisko na 2 kilometry przed pasem, .. podobno szybko tracił wysokość, za szybko, i dziwnie pracowały silniki (resztka paliwa?) no ale wtedy by nie zdołał się wspiąć ,.. i kółko się zamyka... może to jednak awaria ? dlaczego wykluczono ją 15 minut po katastrofie , tego nie mogę zrozumieć, że wszyscy z uporem maniaki powtarzali "samolot był sprawny", skąd moga wiedzieć, przecież piloci nie reagowali na wezwania wieży, że są za nisko ! pilot by nie zareagował na coś takiego ? chyba że nie słyszał i jednocześnie miał błąd wysokościomierzy .. to wszystko strasznie dziwne i zaagmatwane, może mieli potwornego pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rząd nie zrobi pewnie nic czemu? bo to trudna dezycja, jeżeli zamach - wojna jak nas szanują w Europie, jak możemy liczyć na ich wsparcie, to wyraźnie widać było na pogrzebie w Krakowie wiem, że to zabrzmi strasznie, ale znacznie istotniejsze od prawdy za wszelką cenę jest stonowanie emocji i wyraźne przyjrzenie się temu, co się dzieje w Polsce obecnie film jest szyty grubymi nićmi choćby z tego powodu, że to jest zbyt proste, zbyt silnie wskazujące na Rosjan, co Wy klasycznych kryminałów nie czytacie? :P a serio: może komuś zależało, aby skoncetrować ludzi na aferach, spiskach i na samej żałobie, odsuwając ich tym samym od... no właśnie od czego? oto jest pytanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie, że autor
filmu został zabity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx1
skąd wiesz ?jakieś wiarygodne źródło podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdhfhshfjdkfhskhfjkshfjksh
tylko to niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc fantasciiii ha ha ha
jeszcze te swoje dydymały wypisujecie a ta ksiek to powinna powiesci fantastyczne pisac bo ma do tego smykalke, gdzie sa dowody, ludzie, już słyszeliście "dawaj gnata" buhahahaha oj rebiata rebiata ale sie osmieszacie, a Ty ksiek wez sie za jakas robote, albo naprawde zacznij pisać powiesci fantastyczne fortune zbijesz, ale czekam na dzisiejsze posty bo fajnie jest sie posmiac z takich desperatow hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojny nie będzie
niby kto z kim miałby walczyć? Polska z Rosją? Śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freud Le Mort
Żeby o 3 nad ranem siedzieć na forum i dalej pisać takie bzdety to już ciężka odmiana psychozy. Niektórzy nocni masturbatorzy uczynili jak widać z tego sens swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysioanalityk
Bartosz Węglarczyk wypowiadał się dziś w DDtvn na temat tego filmiku i sobie zwył..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, musieli człowieka dobić. Przecież tyle niewygodnych faktów uwiecznił na filmie. Szczególnie to strzelanie do ludzi. Dziwne, że akcja przygotowana z taką precyzją, zaplanowana z całą premedytacją, skończyła się takim fiaskiem. Mogli zatrudnić jakieś specjalne oddziały, żeby dobiły rannych bronią z tłumikiem. A wpuścili na miejsce tragedii taką swołocz, która wydzierała się "ubijaj tuda paskuda". Amatorszczyzna normalnie, żaróweczki, kabelki, ja nie mogę... Dobrze, że z gumy od majtek nie strzelali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy wpis z innego forum
"W momencie takim jak ten - w czasie destabilizacji - najlepiej sobie używają agenci GRU - wywiad wojskowy Rosji - bądźmy ostrożni. W Polsce może być zakonspirowanych nawet kilka tys agentów rosyjskich. Wszędzie. Więc będą próbowali ośmieszyć tego typu tezy. Im więcej takich ośmieszeń tym bedzie bardziej podejrzanie. p.s. smaczku dodaje fakt, że ostatnimi czasy Putin i Miedwiediew przestali za sobą przepadać i zaczynają się wzajemnie zwalczać" Szczególnie interesujące jest ostatnie zdanie,czyżby koniec wielkiej przyjaźni prezydenta i premiera Rosji? Hmmm nie dziwi mnie to!!!Nigdy nie lubiłam Putina,to agent KGB a Miedwiediew wydaje się zupelnie innym facetem niż Putin,inteligentny i nie tak fałszywy jak Putin No i nie prawcował w KGB wiec nie jest tak zepsuty emocjonalnie i wyrachowany Jak Putin Miedwiediew w przeciwieństwie do Putina wydaje się miec ludzkie odczucia...jest jakis taki bardziej autentyczny,prawdziwy a Putin ciągle gra,kręci,aż fałsz bije z jego niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do krzysioanalityk
co Węglarczyk mówił o tym filmiku??? bo nie oglądałam DDTVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ogladam..
wlasnie ogladam konferencję prasową... ws. katastrofy... ŻAL !!!! Dlaczego Rosjanie nie chcą dać nam skrzynek tylko same wyniki analiz????? Badajcie, badajcie czy nie było zaniedbań... bo 7 kwietnia polecieli i wylądowali a 10 już nie mogli? ŚMIECHU WARTE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badają.... Powstała specjalna Komisja, składająca się z przedstawicieli Prokuratury Krajowej, niezależnych ekspertów, przedstawicieli prasy, użytkowników Kafeterii i kilku blogów. Lecą niebawem do Moskwy. Czekają tylko na samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muwili w
konferencji że jeszcze klika dni potrwa analiza tego filmiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty musztarda czemu tu bywasz
uważasz piszących o spisku za osoby szalone i chore, siedzisz czasami całymi dniami, czasami całymi nocami duskutując z osobami, które najchętniej widziałabyś u specjalisty jaki jest tego sens? :O może taki? cyt. z innego topiku: ""Jak rozpoznawać agentów? Przede wszystkim są zawsze ze sobą zgodni i solidarni względem siebie! Nawet największe gafy kolegi po fachu zbywane są milczeniem i kolega jest nadal gorliwie wspierany, bez względu na wagę bzdury, którą napisał. Przeciętny człowiek, nawet z nikłym wykształceniem będzie myślał, będzie miał wątpliwości, będzie zadawał pytania, będzie dociekał, kwestionował, domagał się dodatkowych wyjaśnień, będzie sam sprawdzał i będzie porównywał jedne opinie ekspertów z opiniami z opiniami przeciwnymi. Jest to normalne zjawisko dla każdego, kto szuka prawdy. Agent, na wszelkie informacje osłabiające czy obnażające wspierany przez niego system zawsze powie - NIE oraz wyśmieje. Agent nie ma wątpliwości że wszystko, co napisano jest błędne, nawet, jeżeli tego nie przeczytał! Agenci nawet nie dopuszczają możliwości, że może istnieć alternatywna odpowiedź, wyjaśnienie czy też można mieć rzeczywiście jakieś poważne wątpliwość. Dla agenta wszystko jest jasne i wyraźne i nikt nie powinien mieć co do tego żadnych wątpliwości. Agent uważa wszystkich z nim się nie zgadzających za idiotów. Agent wykazuje bezwarunkowe oddanie ideologii" papa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodzi na to ze jestem agent
agentem, bo nie wierze w spisek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałaś to, co napisałaś???? ""Jak rozpoznawać agentów? Przede wszystkim są zawsze ze sobą zgodni i solidarni względem siebie! Nawet największe gafy kolegi po fachu zbywane są milczeniem i kolega jest nadal gorliwie wspierany, bez względu na wagę bzdury, którą napisał. To dokładnie o tropicielach na tym i podobnych wątkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruski wycinają fragmenty
dla nich niewygodne... :O słuchajcie, dlaczego nic nie mówi sie na temat pracowników tego lotniska z wieży lotów, którzy bezpośrednio jako ostatni mieli kontakt z załogą samolotu??? dlaczego od razu powiedzieli, że to wina polskiego pilota, żę oni są ok??? to jest chore i podejrzane!!! ja nie wierze, zę to nie był spisek!!! wszyscy sie podniecają jaka to Rosja wspaniała, że zaoferowała pomoc po katastrofie! a co w tym dziwnego zapewnić opiekę psychologa, lekarzy i miejsc na noclegi dla rodzin?? Ruski mają bardziej wyrachowane metody! ja RUSKIM NIGDY NIE UFAŁAM i ten wypadek tylko mnie w tym utwierdza! Po prostu w sposób jaki ruski prowadzą tę sprawę, nasuwa coraz więcej podejrzeń! A jak było z tragedią Kurska... przypomnijcie sobie ile tam było niejasności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agenci wszystkich krajów łączmy się. Pust wsiegda budiet niebo, pust wsiegda budiet sońce, pust wsiegda budiet mama, pust wsiegda budu ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ogladam..
Jejku.. musztarda o co Ci chodzi? :) Nie musisz komentować każdej wypowiedzi. Nie określam swojego stanowiska w tej sprawie. Nie mówię, że to był zamach, ale też nie mówię, że zamachu nie było. Jestem ciekawa co się będzie działo dalej. Po prostu śmieszy mnie to całe śledztwo i fakt, że wszyscy musi przejść przez ręce Rosjan zanim trafi do Polski. Myślę, że podejrzewają zamach. Z resztą, powiedzieli dzisiaj dobitnie, że badają i rozważają każdą, KAŻDĄ opcję. Nie mogli powiedzieć wprost, że sprawdzają, czy to nie był zamach, ale myślę, że wystarczająco dali do zrozumienia, że właśnie nad tym rozmyślają... Nie sądzę, żeby ktoś oprócz Tuska i PO-wców (choć pewnie i tak nie wszystkich) mógł grać na niekorzyść Polski. Tusk Kaczyńskich nienawidzi to wiadomo wszem i wobec. Ale inni stracili przyjaciół, znajomych i współpracowników... Mam nadzieję, że wszystkie te komisje powołane ws. katastrofy składają się z takich, którym zależy na wyjaśnieniu PRAWDZIWEJ przyczyny tego co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ogladam..
i nie pust tylko bud jak już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×