Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość a ja ogladam..
wszystko*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja oglądam... tak samo znasz rosyjski, jak wszyscy znawcy na forum, specjalnie dla Ciebie, zanucę nawet Пусть всегда будет солнце - właściwie powinno być tak :D Ciekawe czy ktoś to jeszcze pamięta Текст песни Солнечный круг, небо вокруг - Это рисунок мальчишки. Нарисовал он на листке И подписал в уголке: Пусть всегда будет солнце, Пусть всегда будет небо, Пусть всегда будет мама, Пусть всегда буду я. Пусть всегда будет солнце, Пусть всегда будет небо, Пусть всегда будет мама, Пусть всегда буду я. Милый мой друг, добрый мой друг, Людям так хочется мира. И в тридцать пять сердце опять Не устает повторять: Пусть всегда будет солнце, Пусть всегда будет небо, Пусть всегда будет мама, Пусть всегда буду я. Пусть всегда будет солнце, Пусть всегда будет небо, Пусть всегда будет мама, Пусть всегда буду я. Тише, солдат, слышишь, солдат,- Люди пугаются взрывов. Тысячи глаз в небо глядят, Губы упрямо твердят: Пусть всегда будет солнце, Пусть всегда будет небо, Пусть всегда будет мама, Пусть всегда буду я. Пусть всегда будет солнце, Пусть всегда будет небо, Пусть всегда будет мама, Пусть всегда буду я. Против беды, против войны Встанем за наших мальчишек. Солнце - навек! Счастье - навек! - Так повелел человек. Пусть всегда будет солнце, Пусть всегда будет небо, Пусть всегда будет мама, Пусть всегда буду я. Пусть всегда будет солнце, Пусть всегда будет небо, Пусть всегда будет мама, Пусть всегда буду я.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że pust
a jeszcze lepiej pust'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ogladam..
więc sorry, bo może nie znałam piosenki. Ale rosyjski akurat znam dobrze :)) uczę się od ponad 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czwartku to i tak
czas czekania a gadanie - to taki "pustoj bazar" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie z tym Kurskiem
to do dziś sprawa jest nie wyjaśniona:(Ja tez kacapom nie wierzę!Nigdy nie wierzyłam,moskale to klamliwy naród!!!Moze zwykli ludzie w Rosji są ok ale przedstawiciele wladzy(Putin!!!!!)a wczesniej Stalin i reszty chujow!! oraz wszyscy agenci KGB oraz reszta mend to scierwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogladam.. Jejku.. musztarda o co Ci chodzi? Nie musisz komentować każdej wypowiedzi. Nie określam swojego stanowiska w tej sprawie. Nie mówię, że to był zamach, ale też nie mówię, że zamachu nie było. Jestem ciekawa co się będzie działo dalej. Po prostu śmieszy mnie to całe śledztwo i fakt, że wszyscy musi przejść przez ręce Rosjan zanim trafi do Polski. I widzisz, właśnie o to chodzi. Ci, którzy wierzą, że to był zamach, to WIEDZĄ. Ci, którzy nie wierzą w zamach, nie wiedzą i czekają na wyniki badan, ekspertyz, wniosków. Nie zakładają topików... TO NIE BYŁ ZAMACH. To sytuacja podobna to kwestii pochowania Prezydenta RP w Krakowie. Kraków krzyczał NIE NA WAWELU, Warszawa, choć płakała na Jej prezydent nie spocznie tutaj, nie wydzierała mordy NIE NA WAWELU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że go nienawidzę
Zrozumcie, że pani Musztarda tu pracuje, na tym forum, cieżko zarabia na ten grosz. Musi więc ukazywać obowiązującą ją wersję wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie z tym Kurskiem
a my tu oceniamy wladze Rosji a ludnosc cywilna jest normalna,sama znam kilku Rosja i sa ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czwartku to i tak
no właśnie z tym Kurskiem - twoj post jest nawskros szowinistyczny jesli chcesz tu rozmawiac, uzywaj innych okreslen ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogladam.. więc sorry, bo może nie znałam piosenki. Ale rosyjski akurat znam dobrze uczę się od ponad 6 lat I nie znasz słówka "pust""... :) Sorki, to już złośliwość, ale celowa. Pisocenki możesz nie znać. Może czas zmienić nauczyciela, padruga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ogladam..
nie mów "to był zamach" i nie mów "to nie był zamach" skad możesz to wiedzieć? nawet eksperci tego nie wiedzą. Ale miło, że Ty już WIESZ :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ogladam..
znać znam, pamiętać nie pamiętam. 3 lata przerwy robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ogladam.. nie mów "to był zamach" i nie mów "to nie był zamach" skad możesz to wiedzieć? nawet eksperci tego nie wiedzą. Ale miło, że Ty już WIESZ Dostrzegasz subtelną różnicę między WIEDZĄ, a WIARĄ? Nigdzie nie napisałam, że to nie był zamach, jeśli już, to, że nie wierzę... Jesteś w stanie ogarnąć znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ogladam..
I widzisz, właśnie o to chodzi. Ci, którzy wierzą, że to był zamach, to WIEDZĄ. Ci, którzy nie wierzą w zamach, nie wiedzą i czekają na wyniki badan, ekspertyz, wniosków. Nie zakładają topików... TO NIE BYŁ ZAMACH. nie napisałaś, że to nie był zamach ?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>I widzisz, właśnie o to chodzi. Ci, którzy wierzą, że to był zamach, to WIEDZĄ. Ci, którzy nie wierzą w zamach, nie wiedzą i czekają na wyniki badan, ekspertyz, wniosków. Nie zakładają topików... TO NIE BYŁ ZAMACH. To sytuacja podobna to kwestii pochowania Prezydenta RP w Krakowie. Kraków krzyczał NIE NA WAWELU, Warszawa, choć płakała na Jej prezydent nie spocznie tutaj, nie wydzierała mordy NIE NA WAWELU. To jeszcze raz, w takim razie, bo widzę, że tutaj trzeba dosłownie: Nie zakładają topików - zatytułowanych (brakujące słowo) TO NIE BYŁ ZAMACH Teraz rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ogladam..
wystarczyło by usunięcie wielokropka bo chyba nie wiesz jak go stosować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodzi na to ze jestem agent
i to mnie wkurza. jak brakuje argumentów to się czepiają interpunkcji:O musztarda ja się podpisuję pod każdym twoim słowem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty 6 lat uczyłaś się rosyjskiego i kiszka, ja mogę nie wiedzieć kiedy używa się wielokropka. :) Wiem, niestety nie przywykłam jeszcze (choć to brzmi śmiesznie) do tego, że na kafeterii trzeba się pilnować, bo ludzie mają problem z jarzeniem, przepraszam, kojarzeniem, bo zaraz się wyrwiesz z komentarzem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ogladam..
nie czepiam się interpunkcji, tylko niewłaściwe jej użycie powoduje złe zrozumienie. I ot cała sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ogladam..
Twoje komentarze są lekko obraźliwe, reagujesz dość agresywnie. Czyżbyś nie mogła poradzić sobie słowami? Ehh.. I o co te kłótnie? bo Ty wierzysz, że to nie był zamach, a ja nie mam stanowiska? Ludzie, zwolnijcie trochę. PS: to, że nie pamiętam pojedynczych słówek, nie znaczy, że się nie dogadam. Tak na marginesie nie na rękę mi oskarżanie Rosjan, jako że wielu moich przyjaciół jest pochodzenia Rosyjskiego jak i kilku członków mojej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to piosenka musztardy
http://www.youtube.com/watch?v=A9HlcOL1sc8 Ja choć nigdy nie uczyłam się ruskiego,nie znam go ale pisonekę doskonale kojarzę:D A co do katastrofy to NIE WIEM co to bylo,czy zamach czy wypadek:oTego NIGDY sie nie dowiemy!!! Nawet jak byl to zamach to ruscy i tak nie przewidzieli wszystkiego,jego konsekwencji,nieprzeiwdizanych skutkow itp.Wiec nigdy nikt nigdy nie pozna prawdy:oTo wie tylko Bóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niskoinijkaaa
Prezydent się na Wawel nie pchał.Zrobili to ci którym zależało na podzieleniu narodu.A wy głupcy się podniecacie zamiast zacząc mysleć.Do jasnej c h o l e r y wy tez mieszkacie w tym kraju nie dajcie soba manipulować,bo tam gdzie dwóch sie bije trzeci korzysta!!! To nasz kraj-nasza ojczyzna dbajmy o nią. Nie może mieć jedna partia-ugrupowanie polityczne absolutnej władzy w państwie..MUSI być zawsze opozycja.Pamiętajcie o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala_ma_kota
tylko, że przeciwnikami pochowania Prezydenta na Wawelu była młodzieżówka PO ;-) nikt nie podzielił narodu ;) nie było strajków jak w '89, jak mówił wajda ;) bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma faktycznie kota
:D Nie jestem w żadnej młodzieżówce PO, na wybory nie chodze, krytykuję Tuska i bardzo mi się nie spodobał pomysł chowania Kaczyńskiego na Wawelu. Bo to złamanie tradycji, bo to obniżenie rangi Wawelu. Naprawdę jesteś tak zaslepiona że nie dostrzegasz że Kaczor tam zwyczajnie nie pasuje? Nie pasuje tam także Kwaśniewski, Wałęsa, Komorowsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to danse macabre
rosjanie nakrecili film jak skladaja kaczynskiego do trumny, straszny widok :( filmik jest na you tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
moze jakis link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież nie wiadomo czy
to Kaczyńskiego wkładają, ten filmik jest niewyrazny, a ciała są w workach i jest ciemno... bo chyba mówimy o tym samym filmiku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaagaaa78885
ten sam film ciało w worku nie ma żadnej głowy lecz swoją póki masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×