Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość aaaagaaa78885
zresztą wieczorem SP L.K. był już zidentyfikowany przez brata.... jeszcze przed zmrokiem raczej a nie... bosh co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
- Na obecnym etapie brane są pod uwagę wszystkie założone wersje przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem: żadna z nich nie jest ani dominująca, ani też żadna nie jest odrzucana - podał płk Zbigniew Drozdowski z komisji badania wypadków lotniczych MON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///..
właśnie obejrzałam ten filmik, jak dla mnie to masakra !!! Czemu prwie wszyscy dorośli którzy obejrzą ten filim od razu maskarada ??!! Albo że jak ten człowiek co krcił ten film tam doszedł to czemu inni nie mogli, albo jeszcze że te wybuchy to z samolotu ????? Ja nigdy ruskim nie wierzyłam i nie mam zamiaru tego robic !!! Dla mnie to był zamach i koniec !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisja w tvp1 mówili,że ruscy
powiedzieli,że przyczyne tej katastrofy będzie znana najwczesniej za rok bo tyle będą trwac badania na ta katastrofą(czyt.maskowanie i zacieranie sladow po ZAMACHU) skandal!!!:o Dalej wierzycie ,ze to byl "wypadek"???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bójmy się prawdy
TO BYŁ ZAMACH. Coraz wiecej niejasności, coraz bardziej spławiający stronę polska w tej sprawie ruski...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisałam petycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak Zachód nas nie wesprze... nie jesteśmy dla nich zachodu warci :( a Słowianie nie będą się Rosji narażać...lepiej przestańmy tropić bo Ruscy wszystkich wykończą... słyszeliscie pogłoskę jakoby zabito tego co nakręcił ten filmik i wrzucił do neta? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Je taime mon amour
tak,słyszałam tę plotkę o tym kolesiu:oAle nie wiem czy jest to prawda...mam nadzieję,ze nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podniecjacie sie
Wczoraj a wlasciwie dzisiaj w nocy byl w tvn program na temat katastrofy, relacje swiadkow- rosjan, oraz puszczali ten film na ktorym widzicie ludzi i slyszycie glosy, tylko pewnie nikt z was tego nie widzial. W mediach wiedza i maja ten film. Superwizjer Smoleńska tragedia wtorek, 20 kwietnia - 00:30 | TVN Polska 2010 | 35 minut Kilka godzin po katastrofie pod Smoleńskiem na miejscu byli reporterzy Superwizjera. Rozmawiali z ekipami ratunkowymi, milicjantami, okolicznymi mieszkańcami, filmowali miejsce upadku samolotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ano
Kurwa mac,znacie wy rosyjski?,w tlumaczeniu doslownym ,na koncu mowi ,,kurwa ja pierdole",i to jest zrozumiale w zaistnialej sytuacji,przeciez oni tez byli w szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIDENTYFIKOWANO
wszystkie ofiary katastrofy w Smoleńsku 21 TRUMIEN ZE SZCZĄTKAMI JESZCZE W TYM TYGODNIU W POLSCE http://www.tvn24.pl/0,1653114,0,1,zidentyfikowo-wszystkie-ofiary-katastrofy-w-smolensku,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ................???
Kiedy ekspertyza,tego filmu?Ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie doczekalam na zapisy z czarnych skrzynek: - Póki nie mamy wszystkich dowodów z Rosji, prokuratorzy nie ujawnią zapisu (całego-red.) czarnych skrzynek. Dopiero po analizie ich w Polsce, zostanie ewentualnie podjęta decyzja o ujawnieniu treści - oświadczył Prokurator Generalny Andrzej Seremet. Wcześniej jednak prokuratorzy chcą przedstawić wstępną analizę zapisu czarnych skrzynek (stenogram). Według Seremeta może to się stać w ciągu dwóch tygodni. "Ewentualnie"...za dwa tygodnie...a moze po wyborach?A moze wcale??? SKANDAL I ROBIENIE Z RODAKOW IDIOTOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruscy nam robią łaskę
zobaczymy zapisy ze skrzynek jak świnia niebo! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruscy nam robią łaskę
2mln 300 tys ludzi juz to obejrzało na tym portalu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ntnsn
....te fotografie..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografie
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest na tych fotkach
?jestem ciekawa ale nie chce ich ogladac. Czy Wy naprawdę słyszycie na tych filmikach jakieś polskie głosy?Bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruscy nam robią łaskę
widać na 3 zdjęciach ciała ofiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jednym zdjęciu
bardzo kompletna ofiara wypadku.... Chyba nie powinno się tego publikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest na tych fotkach
O Boże!A da sie rozpoznać kto to? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpoznajecie tego na focie
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpoznajecie tego na focie
obaczcie zdjęcie 403... i 207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpoznajecie tego na focie
398 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×