Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Mgła w lesie...dobre. Ja zauważyłam w 1:08 że ktoś przechodzi przed samolotem. To nie dziwne, że ktoś nie bał się podejść tak blisko..poza tym gdzie są te pożary w których ciała się doszczętnie zwęgliły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gadacie głupoty... rosjanie remontowali ten samolot . Tusk miał nim lecieć, ale poleciał jakimiś innymi wojskowymi. Pewnie ruscy dali tam jakąś bombę, albo coś zmajstrowali w komputerze... i stało się. bo wiedzieli, że tyle ważności będzie tym samolotem lecieć..... szkoda że prawda wyjdzie na jaw dopiero po naszej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohateromaniaczka
film pelen pytan bez odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfxddgbdf
ale ciala przeciez nie zweglily sie wyraznie mowili ze byly nadpalone niektore a poznac ich nie mozna bylo bo to predkosc uderzenie i konsekwencje rozbitego samolotu czyli miazga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggko
bohateromaniaczka, pooglądaj filmy ze smolenska, jakie leciały na wszystkich kanalach, pooglądaj zdjecia, a potem spójrz na ten film. nawet kola sa takie same, nie mowiac juz o innych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohateromaniaczka
aj wiecie co nikt nigdy nie dowie sie prawdy w tej sprawie to jest druga wielka niewiadoma tak samo jak katyn katyn pochlona po raz drugi polska krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę w zamach bo nikt nigdzie nie podał żadnej informacji która by uzasadniała dokonanie zamachu i wywołanie katastrofy przez rosjan!!!. nie mówiąć juz o tym że to byłby baaaaaaardzo ryzykowny plan. pilot mógłby np szczęsliwie wylądować tak by dużo ludzi (świadków) się uratowało. a rożne sprzeczne informacje podawane przez strone rosyjska może wynikać z tego że po części mogli się przyczynić do tej katastrofy np mógł nawalić koleś w wieży itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkioi
Oglądałam film kilka razy, nawet w powiększeniu i żadnej postaci tam nie widzę, zróbcie screeny bo chyba ponosi was fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba si
niech mi ktos przetlumaczy co on mowi?? a nie slyszeliscie smiechu po drugim strzale? straszne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odczynnik psi
gko, nie ma sensu dyskutowac o poważnych sprawach na tym forum. Poważni ludzie nie podejrzewają spisku tam gdzie wyraźnie go nie ma, gdyż wszystkie dowody temu przeczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkioi
Też uważam że nie był to żaden zamach, mam tylko obawy czy Rosjanie przekażą całą prawdę dotyczącą wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohateromaniaczka
gggko wybacz ale ja na takie rzeczy nie mam czasu zeby ogladac wszystko od poczatku sama wiesz dobrze ze jest tyle nie jasnosciile masz wlosow na glowie nikt nigdy nie bedzie wiedzial czy to prawda czy nie prawda czy to ten fil czy inny pamietaj ze dobry potogra czy montazysta z filmem zrobi wsyztsko zeby tylko dostac za to pozadna kase myslisz ze autor nie liczy teraz kasy za ten film bo ja mhysle ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UFO nam prezydenta zalatwilo
to byl spisek. Z Putinem to ukartowali :O Cholerka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
No nie wierzę. Naprawdę nie widzieliście mgły w lesie? Albo bardzo nisko leżących chmur? Tym bardziej, że oni LECIELI WE MGLE. Kilkadziesiąt metrów wyżej, niż teren, który widać na filmie, kapujecie to? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfxddgbdf
MGŁA NIE PRZESZKADZA PILOTOM W LESIE TYLKO NA WYSOKOŚCI WIEC NIE MA MGŁY NA FILMIE BO FILM BYL KRECONY W LESIE A NIE NA WYSOKOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruscy nie mieli powowdów zabijać Lecha, zlewali go cieplym moczem, i tak żadnej wadzy nie miał. mogli go nie lubić za różne wypowiedzi albo za akcje z gruzją i poparcie w tamtej wojnie...no ale co z tego? to powó żeby go zabijać?:D na oczach świata? w rocznice katynia?:D:D::D błagam was:O tymbardziej że ruscy znają sytuację polityczną w polsce są na bieżąco i wiedzą że w polsce rządzi premier (który nie jest antyrosyjski) a prezydent nie ma nic do gadania i że nie miał wielkich szans na reelekcje. niech ktoś powda RACJONALNY POWÓD CZEMU RUSCY MIELIBY ROBIC ZAMACH?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba si
NIECH MI KTOS PRZETLUMACZY CO TEN RUS MOWI? JA WYRAŹNIE SLYSZE ŚMIECH POO DRUGIM STRZALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
bfxddgbdf--> nie przetłumaczysz tym ludziom :-o Wiedzą swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej by było jakby nasz rząd wysłał was badać przyczyny katastrofy zamiast tych wszystkich naszych komisji-dzięki wam na pewno wybuchła by wojna przez bezpodstawne jak na razie oskarżenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggko
i ten smiech, oni sie smiali ze wszystko poszlo zgodnie z planem. Mi sie wydaje ze byc moze ten koles z wiezy nawalil i zle ich naprowadzil, a czarne skrzynki są "zakłócone". taa, tylko zeby nie wyszlo ze to ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydliwy zenon
najwięcej a w zasadzie jedyny kraj, który mógł faktycznie zyskać na śmierci kaczyńskiego to izrael. rosjanie dostarczają broń iranowi, który od lat grozi izraelowi. a domniemany zamach mógłby być znakiem dla putina. jednak to i tak mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkałam się z opinią, że ta tragedia jest tak nagłośniona, bo zginął tam prezydent, ktory jest nadczłowiekiem. Nie zgadzam się z tym. Wszyscy pamiętamy tragedię w Katowicach...wtedy też ogłoszona była żałoba narodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JHDFHJXJKXJMM
Marciniak podkreślił, że trzeba starannie oddzielić zachowania, przychylne gesty władz rosyjskich, mediów rosyjskich od ciepłych uczuć zwykłych Rosjan po katastrofie pod Smoleńskiem. - W systemie takim jak w Rosji postawy zwykłych obywateli słabo, albo w niewielkim stopniu, przekładają się na politykę - zaznaczył. Według niego, sympatia zwykłych Rosjan w stosunku do Polski zawsze była. "Ona teraz się po prostu ujawniła, znalazła możliwość ku temu i to jest wspaniałe, ale pomiędzy empatią ludzi a polityką nie ma bezpośredniego związku" - powiedział politolog. - Także gesty ze strony władz rosyjskich po katastrofie są szalenie nam przychylne, ale trzeba rozumieć, że władze rosyjskie znalazły się w dramatycznej sytuacji. Robią wszystko, by odsunąć od siebie jakiekolwiek podejrzenia. Panicznie się boją, że na świecie ukształtuje się obraz Rosji jako kraju, w którym można kupować gaz i ropę naftową, ale lepiej tam nie jeździć i nie mieć z nim nic do czynienia. Takie sygnały już są: wycofywane są z ruchu samoloty TU-154. Rosjanie staną na głowie, żeby temu zapobiec - ocenił Marciniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamba si
TE STRZALY I SMIECH MNIE PRZERAZILY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohateromaniaczka
i to jakas grubsza afera sie skonczy jak kazdy bedzie od siebie dodoawal jakies ploty dajcie ludziom wyspecjalizowanym w tym zajac sie ta sprawaoni sa kompetenti za to biora kase wiec niech sie tym zajma a wy czekaj cie jak posluszne baranki na ich decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Ukrywanie prawdy o pomyłce kontrolerów lotów a celowy zamach to chyba dwie różne sprawy. Czujecie różnicę, spiskowcy? :-o Może i tak jest, że starają się ukryć błąd rosyjskiego kontrolera, zrzucić winę na naszego pilota. To nieładnie, ale jeszcze nie świadczy o spisku. Naprawde musi się wam bardzo nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to chodzi o to ze polacy sa rusofobami. (nie twierdzę że bezpodstawnie) ale gdyby do tego wypadku doszło np w czechach, rancji, belgii czy usa to by nikt nawet nie pomyslal o zamachu. a jak w rosji to od razu ZAMACH!! zabili nam prezydenta!!! słabe to jest. a to wyszukiwanie na siłę jakiś dowodów zamachu jest jeszcze słabsze. niech ktoś poda mi powód czemu ruscy mieliby strącić samolot na oczach całego świata, w rocznice katynia , zabić prezydenta itd??? no? słucham? co im to dało? gdyby nagle wypowiedzieli nam wojne i zaatakowali nas to ok..wtedy pewnie chodziłoby o dowódców wojskowych a tak to? o co kaman? nie ma motywu żadnego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggg
kurde!!!!nie otwiera mi sie to nie ma tego filmiku jeszcze gdzieś indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×