Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość ja i tak nie wierzę ruskim
tez slyszalam te slowa NIE ZABIJAJACIE NAS:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę
jak z kabiny ktoś ucieka ale ranny po katastrofie nie był by w stanie tak biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę
to na pewno szabrownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem to co widać
na tym filmie to jest tylko złudzenie pikselizacji - -zajmuje sie montażem 10 lat - nie raz pomagałam policji - np kiedyś złodziej dzieł sztuki nagrał filmik z ukradzionymi przedmiotami, żeby go pokazywac kolekcjonerom film trafił w rece policji - ja wyciagnęłam fragment twarzy z odbicia jej w zegarku - kolor włosów0 to że miał wąsy - ale to było nagranie dużą kamerą a nie komórką...... ...nie wiem jakie teraz sa najnowocześniejsze tajne techniki - bo ja zajmuje się zwykłymi materiałami- ale z mojego doświadczenia wiem- że jesli cos jest złej jakości - to nie da sie tej jakości znacznie poprawić - bo niby skąd wziąć brakujące piksele? są pewne algorytmy które dodaja piksele nieco poprawiając efekt - ale wynik jest poglądowy.... "z gówna bata nie ukręcisz" - jak mawiał mój mechanik samochodowy -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aintnosunshine
Boże....................... Znajdźcie sobie jakieś zajęcie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie sami
czy widzicie cos w pierwszych cztrech sekundach pomiedzy "ogniskami"? Jesli tak, to co to jest wg was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
tez mysle ze rosjanie wspolnego maja, i to nie jest przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddreporterr
http://www.youtube.com/watch?v=11LpvGjd9RU zastopujcie sobie w 0:50 !!!!!! macie drzewo pusta przestrzen (pomijajac galezie) i jasny kadlub samolotu. wpatrujcie sie uwaznie w ta przestrzen!! do skutku az zobaczycie wyskakujaca postac!!!!- ktos wychodzil z samolotu po chwili padaja strzaly a w 0:48 jest to dawaj gnata a co do galezi to nie chodzi o galaz ok 0:40 miedzy drzewem a kadlubem pojawia sie postac w nialej koszuli!!! a w szoku ludzie rozne rzeczy robia nap moze biegac sam korpus przed smiercia, czlowiek bez reki a potm pasc i umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brontek
Podoba mi sie chaslo "z gowna bata nieukrecisz" jestes dobry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no rzeczywiście
tam ktoś jest, początkowo stoi a potem tak, jakby zaglądał przez okrągły otwór, bo widać białą górę i czarne spodnie!! Trzeba się mocno przypatrzeć widać to między 0:40 a 0:50 sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowite!!
Obowiązki prezydenta, jako marszałek Sejmu, przejmuje B. Komorowski. Na kilka miesięcy przed wyborami, w których zamierza ubiegać się o ten urząd (i które w tych okolicznościach będą przyspieszone), wreszcie uzyska dostęp do aneksu do raportu z likwidacji WSI, którego zawartość tak go niepokoi, że próbował dokument ten zdobyć nielegalnie (druga część tekstu), we współpracy z człowiekiem, o którym miał informacje, iż ma związki z rosyjskim wywiadem. W tym miejscu warto przypomnieć jakie działania podjęła aktualna koalicja natychmiast po przejęciu władzy oraz jej niejednoznaczne zabiegi wokół zlikwidowanych WSI. Zginęli główni dowódcy Wojska Polskiego. Zginął szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, szef NBP (w okresie ostrego sporu o przekazanie "zysku" NBP do budżetu, czyli próbie realizacji przez rząd D. Tuska pomysłu A. Leppera)... No i zginął szef IPN na chwilę przed skrajnym uzależnieniem Instytutu od większości sejmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwuś . ; )
Bo kurde .. Ten filmik co jest w necie . ( http://www.youtube.com/watch?v=pLwLK_LER6I&feature=topvideos ) to wydaje mi się , że to nie jest żaden fotomontaż , wiem trudno w to wszystko uwierzyć ale mi to czymś śmierdzi . Każdy ma jakieś swoje myśli na ten temat ale ja coraz bardziej w to wierzę . ;// Rosja chce coś odzyskać . Tylko co ? Rosjanie to musieli wszystko widzieć bo tam na pewno byli . Chociaż obok, bo wiedzieli , że 'nasi' tam przylecą. Musieli mieć coś tam ugadane . Ale zobaczymy co bd.w niedzielę. Tym bardziej , że przyleci do nas dużo prezydentów . Ale zobaczymy , zobaczymy. Ja to bym chciała być w tym miejscu teraz . :) . ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE !!!!
mam nową plotkee::: "..Bodajże przedwczoraj polski dziennikarz mówił, że tuż po tragedii obszedł całe lotnisko. W szok wprawił go stan techniczny lotniska, które przypominało zdewastowany kołchoz. Mówił też, że za system naprowadzający robiły wykorowane pieńki drzew na których były umieszczone zwykłe żarówki... ..Jeżeli ktoś planował zamach, mógł celowo zbudować ten prowizoryczny system naprowadzania, który de facto nie naprowadzał na płytę lotniska, tylko na pobliski las. Gdy już było po "wszystkim", wystarczyło tylko usunąć prowizoryczne oświetlenie, a prawdziwe lampy sygnalizacyjne umieścić na właściwym miejscu... Może właśnie z tego powodu zabroniono zbliżać się do miejsca tragedii i fotografowania? Wiemy też, że tym, którym udało się coś sfilmować - rekwirowano cały materiał."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZOBACZCIE KONIECZNIE
zgadzam sie całkowicie z powyższą opinią n/t lotnisk i jego oznakowania!Ruscy zrobili taka prowizorke aby samolot się rozbil i zeby bylo na pilota a nie na nich,ze zle jest oznakowane!!Gdyby bylo oznkowane prawidlowo nigdy by do katastrofy nie doszlo!!!!To dlatego reporteron zabrano tasmy,zeby w spokoju wszystko posprzatc cyzli zlikwidowac te zarwoki ze niby wszystko jest ok na tym lotnisku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jim Dżdżownica
komu zarekwirowano cały materiał?:O a skąd 3-4 filmiki dostępne w sieci? w tym przynajmniej dwa pokazane przez rosyjską telewizję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juri ubit te
Odkrylem niedawno pasje w sobie chce ubit ruskich ale niewiem jak to zrobit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jim Dżdżownica
zaczyna się kopiowanie czyiś wypowiedzi, nie weryfikowanie informacji w nich zawartych, powtarzanie dalej, dorzucenie czegoś od siebie...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temu polskiem reporterowi
Wiśniewskiemu zabrano nagranie a to pozostałe filimiki kecili amatorzy a nie reporterze.nawet jak komus nie zabrano tasmy to sam fakt ze chciano to zrobic jest nie hallo:oCo mieli do ukrycia ze chciano zbarac tasmy???przeciez takie tasmy to zapis wszystkiego co sie tam dzialo,dowod co tam zaszlo!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jim Dżdżownica
***czyichś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temu polskiem reporterowi
przepraszam za literówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RERTERRTERER
JESTESCIE POJEBANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja teoria jest taka
Mnie się wydaje, że on powtarza dwa razy: " Ni ch....ja siewier" - co oznacza po polsku: " Ni ch....ja wschód". Może to oznaczało, że wschód to syberia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaa45345353
reporterowi nie zabrali!!! słyszałam w tv w relacji na żywo po tym jak go wypuścili po 4 godz areszcie jest w sieci jego video

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
sewier to tak w ogole polnoc :D Jim Dżdżownica, ja od przedwczoraj usilowalam zachecic do myslenia - ale coz, jak chca widziec spisek czy zamach, to i go widza, daj spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
Paranoja jest najbardziej interpersonalną chorobą psychiczną, chorobą, która potrzebuje wrogów do zwalczania, takich, których stosunkowo łatwo zniszczyć, żeby podnieść swoją marną wartość i poczuć się zwycięzcą Paranoja stymuluje zaciekłą agresję skierowaną przeciwko tak urojonym jak i rzeczywistym obiektom, tyle, że ogląd stanu rzeczy u paranoika jest poważnie zniekształcony, a poczucie zagrożenia wyimaginowane Skrajna podejrzliwość to jeden z głównych elementów zespołu paranoicznego. Ktoś kto wszędzie węszy jeno sektę, herezję, spisek masonów, żydokomunę czy psychomanipulację zdradza ciężki objaw paranoi. Inne objawy paranoi to przekonanie o centralności własnej osoby (ksobność, egoizm), mania wielkości, wrogość, lęk przed utratą niezależności, projekcja i urojenia! Można poważne i istotne dla rozpoznania paranoi antysektowej objawy ująć w siedmiu kategoriach, które są jednak ze sobą powiązane. Objawy te w mniejszym nasileniu dają tak zwaną osobowość paranoiczną czy paranoid, który stanowi środowisko dla wylęgnięcia się jednostki skrajnie patologicznej, takiej, która potrafi inkwizycję poprowadzić do boju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×