Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość patka amtak
wiesz co , a ja jednak zostane przy trząś , bardziej mi sie podoba A wy mi mozecie na kant doopy naskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysioanalityk
Tusk jeszcze liże kutasy dla rosjan.. on też może spiskował, widzieliście go jak przemawiał na lotnisku? A jego zdjecia z Putinem? Jak dwa diabły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy jakby
grupa z Izraela przybyła np. do Auschwitz i "w wypadku" zginęłaby pokaźna załoga rządu i ważnych osób to czy by nie toczyli tu badań , dochodzeń kto wie czy nie z udziałem Ameryki...a my Polaczki...ach żal żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh dobre porownanie
z tymi diabłami:D Ale rzeczywiście tak wyglądali:o :Pjak dla mnie cała ta sprawa z wypadkiem śmierdzi i to mocno,nie wierze,że był to wypadek,nie wierzę,że WSZYSCY zginęli na miejscu😡Ten filmik to bardzo poważny dowód i powinni go zbadać niezależni eksperci!!!Zmarłym to życia nie zwróci ale mamy prawo do poznania prawdy jakakolwiek by ona była!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Należy się to nam Polakom a przede wszystkim tym,którzy zginęli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jebłam
musztarda, pierdolnęłam :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheh dobre porownanie
musztarda--->ja wprawdzie nie wierzę,ze byl to wypadek....ale ten Twój tekst mnie rozpierdolił:D:D:D:D:D:DDobrze sie tak pośmieć,zawsze to jakies odstresowanie w tych cieżkich chwilach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszek
Musztarda oplułem ekran Dobre z tym Sybirem ;D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztardapierdolnieta
jestes , wiesz? siedzisz na tym forum chyba juz od dawna i ci sie we lbie pojebalo,zal mi cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz w mordeee
przestan kopiarzu z tą fotą bo ja ją już kilka dni temu wstawiłam i zonanizowałam , że coś się świećiło między panami premierami od dawna :classic_cool: nieważne . teraz bedzie rabot wsja zabut 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie jak dwa diabły
:oDwa fałszywe diabły,które coś knują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysioanalityk
dostałem ten link dziś w meilu, więc nie kopiowałem od Ciebie.. Gdzie ci wszyscy spiskowcy? śpicie już o tej porze? uuu detektywi i znawcy historii powinni pracować i wsłuchiwać się w filmy ! przeciez tam było 'nie zabijajcie mnie' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
musztarda fajnie sobie zartowac z gimnazjalistow, ktorzy uswiecaja forum swoimi genialnymi tekstami, nie? mi mimo wszystko jakos nie jest do smiechu, ta tragedia mna mocno wstrzasnela i wiele rzeczy mnie bulwersuje, zaklamanie mediow i tupet politykow musztarda slyszalas o gen. Sikorskim? prawda o nim wyszla na wierzch dopiero po 70 latach, byc moze byli wtedy ludzie, ktorzy podejrzewali zamach, ale ludzie typu Musztarda, ktorzy nie umieli krytcznie i bardziej globalnie spojrzec na sprawe zapewne byli przekonani na 100% ze gen. Sikorski zginal w wypadku... prawda o Sikorskim wyszla na wierzch, na prawde o Smolensku bedziemy musieli poczekac jeszcze dlugo swoja droga jestem ciekawa co Woloszanki mialby do poweidzenia w sprawie Smolenska, zapewne ma jakies hipotezy...i podejrzewam, ze wsrod nich na ostatnim miejscu jest wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
* Woloszanski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneeeeeeee
a ja tam slysze na drzewo haraszo. a co to znaczy haraszo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
ludzie typu Musztarda to biedni ludzie którymi wyższe władze manipulują...szkoda że w naszym kraju też takich wiele (mi to oni pasują na amerykańcow najbardziej...gdzie jedynym bohaterem narodowym jest hamburger) pustogołowie musztardowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy naprawdę nie widzicie
że ten dziadek to Putin w przebraniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milady... proszę Cię, nie każ zniżać mi się do poziomu tego motłochu, który od kilku dni opanował forum, który słyszy głosy, widzi trupy, zna "prawdę". Nie każ mi wyjawiać prawd podstawowych. Tak, wolę się śmiać, choć to śmiech przez łzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje?!
coraż gorzej na tym świecie sie dzieje teraz ten wulkan, zamukają część powietrzną nad Polską pn chyba zbliża sie koniec świata ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wy naprawdę nie widzicie
To juz nie opłaca mi się pisać pracy na poniedziałek, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
media w razacy sposob manipuluja duza czescia narodu amerykanskiego, wystarczy wejsc na Fox tv, zeby miec probkew jaki sposob dzialaja tam media rozmawialam kiedys z 60 letnia Brytyjka, ktora mieszkala przez ok 20 lat w Kalifornii i potwierdzila, ze Ameryknie sa w odrazajacy spsob manipulowani ale indoktryncja jest wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
ZWRÓĆ UWAGĘ NA PUNKT NR 2 WCZESNE OBJAWY SCHIZOFRENII )))) Schizofrenia - sygnały ostrzegawcze Objawy wczesnej fazy schizofrenii mogą być bardzo trudne do rozpoznania. Bywa, że są potraktowane jako skutki procesu dojrzewania, przyjmowania narkotyków lub po prostu lenistwa, arogancji i braku wychowania. Dopiero po pewnym czasie wielu pacjentów może uświadomić sobie, że ich zachowanie było niezwykłe jeszcze na długo przed postawieniem diagnozy. W pierwszej chwili mało kto zdaje sobie sprawę, że dzieje się coś złego. Jeśli zaczynasz się martwić swoim zachowaniem lub zachowaniem kogoś z twojej rodziny lub przyjaciół, może pomóc lista sygnałów ostrzegawczych. Powinna ona ułatwić podjęcie decyzji o zwrócenie się o pomoc. Pamiętaj jednak, że u wielu młodych ludzi w okresie dojrzewania czy w pierwszym okresie dorosłego życia moga pojawić się zmiany w zachowaniu bardzo zbliżone do opisanych poniżej. Niektóre z tych zmian sa po prostu związane z procesem dorastania. Wczesne objawy ostrzegawcze schizofrenii 1 Zmiany nastroju: zmienność nastrojów, nastroje depresyjne, utrata zdolności do płaczu lub przeciwnie nadmierna skłonność do płaczu, wybuchanie śmiechem bez wyraźnej przyczyny lub też utrata zdolności do doznawania pozytywnych uczuć. 2 Doznania zmysłowe: słyszenie głosów, niezwykła wrażliwość na dźwięki lub światło. 3 Zmiany aktywności: nadmierna aktywność lub brak aktywności, nadmierna senność lub niemal całkowita bezsenność 4 Zmiany w relacjach społecznych: unikanie sytuacji społecznych, rezygnowanie z aktywności życiowej, odrzucanie propozycji wyjścia z domu, utrata chęci do podtrzymywania znajomości, nieadekwatne lub irracjonalne wypowiedzi w trakcie rozmowy, używanie szczególnych słów lub bezsensownych sformułowań. 5 Zmiany w relacjach rodzinnych: prowokowanie ciągłych kłótni, unikanie kontaktów telefonicznych z rodziną, telefonowanie o niezwykłych porach np. w środku nocy. 6 Zmiany w funkcjonowaniu szkolnym lub zawodowym: problemy w koncentracji, spadek poziomu osiągnięć w nauce. 7 Zmiany w zachowaniu: przyjmowanie dziwnych pozycji ciała, długotrwałe wpatrywanie się, pojawienie się dziwnych przekonań religijnych, sięganie po substancje odurzające. 8 Zmiany w wyglądzie: zmiana sposobu ubierania się, zakładanie dziwnych strojów, zmniejszenie dbałości o higienę. Kiedy zwrócić się o pomoc? Ponieważ wiele wczesnych objawów schizofrenii może pojawiać się u osób młodych, może być trudno zdecydować, kiedy już czas poprosić o radę specjaliste. Jeżeli dostrzegasz coś niepokojącego w zachowaniu bliskiej ci osoby (lub w swoim własnym), to najlepiej będzie, jeżeli zaufasz swoim uczuciom. Poniżej proponujemy, jak znaleźć najlepsze wyjście w danej sytuacji: * jeżeli objawy ograniczają się do zmienności nastrojów i np. późnego wstawania - nie ma powodów do szukania fachowej pomocy * jeżeli pojawiają się np. problemy z koncentracją, problemy w szkole, dziwny sposób ubierania się czy wycofanie społeczne - warto poszukać pomocy w szkole lub nawiązać kontakt z grupą wsparcia * jeżeli mamy do czynienia z brakiem dbałości o higienę, dziwacznymi zachowaniami, słyszeniem głosów to konieczny jest kontakt z lekarzem. Do kogo zwrócić się o pomoc? Schizofrenię może rozpoznać wyłącznie lekarz psychiatra. Istnieje bowiem szereg innych stanów chorobowych, które mogą ją przypominać. Lekarz pierwszego kontaktu może podjąć decyzję, czy jego pacjent powinien zgłosić się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu przypomina mi się
Wellsa "Wojna światów"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =====dawaj= tuda =paskuda===
czy wy naprawdę nie widzicie że ten dziadek to Putin w przebraniu???? nie no UMARLAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milady4758
interpretacja tego filmiku jest faktycznie w wiekszosci przypadkow zalosna mam wrazenie, ze spora czesc ludzi zamiast probowac skupic sie na dojsciu do faktow i prawdy znajduje radosc we wzajmnym nakrecaniu sie ludzie sa za leniwi, zeby wejsc na forum pilotow, zeby poczytac opinie specjalistow, ale z luboscia walkuja filmik gdzie galazka od drzewa jest dla nich czlowiekiem i sami interpretuja rosyjski jezyk w ogole go nie znajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneeeeeeee
powiedz mi rposze co znaczy haraszo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeenie
haraszo znaczy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwneeeeeeee
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×