Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość halinka młynkowa

film ze Smoleńska. Jeszcze zanim przyjechała straż.tam nie ma mgły!!!

Polecane posty

Gość gryczka
Umiem czytać, wiem, w których sekundach mam się wsłuchiwać, milion razy już to było pisane. Czy nie rozumiecie, że rosyjski nie dość, że brzmi jak polski, to jeszcze niektóre słowa, choć brzmią podobnie, znaczą co innego? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gryczka i nie tylko
gryczka ty chyba nigdy z ruskim nie gadałaś :-0 Przykro ,ze nie potrafisz rozpoznać polskiego akcentu, polskiego języka :-( Nie chce mi sie juz z wami tu pisac :-( :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Gadać nie gadałam, bo rosyjskiego nie znam, natomiast mój chłop - owszem i wielokrotnie słyszałam jak rozmawia z Rosjanami. Uważam, że słyszycie to, bo ktoś wam wmówił, ze to tam słychać. Mózg ludzki dopasowuje zasłyszane dźwięki do tego, co zna, tworząc nieraz w naszych uszach znane nam słowa z kompletnie niepowiązanych z danym słowem dźwięków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gryczka i nie tylko
ja się obracam wsród ruskich, tzn znam kilku , w jakim języku by nie mówili ich akcent jest bardzo charakterystyczny A twój chłop gada z ruskimi,ale ma polski akcent Zreszta rodzimy polak powinien rozpoznac polaka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Przecież jak gadał z Rosjanami to Rosjan też słyszałam przecież. Słyszę na tym filmie ten moment, który bierzecie za "Patrz mu w oczy", ale jestem pewna, że coś innego tam mówią. Druga sprawa - jesli juz naprawdę chcecie słyszeć tam polski akcent - skąd wiecie, że jakichś Polaków na miejscu katastrofy nie było? Co to, w Rosji mało Polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Nawet gdyby, to co w tym takiego szokujaco-podejrzanego? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel27777
a moze to bylo tak, ktos mowi do lezacej ofiary: 00:12 uspokoj sie, 00:18 patrz mi w oczy, 00:22 uspokoj sie, 00:54 mowi do kogos: zyje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
A wy wciąż o tym. Zgadzam się z gryczka, słyszycie to co chcecie usłyszeć :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam...
słysze dawaj gnata rusek to mowi . To na pewno słychac i strzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam...
moj stary jak mu o tym mowie zo twierdzi ze jestem głupia . Masowa histeria i paranoja ty cos słyszysz to ja tez .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Coście się tak do tego gnata przypięli? Nic takiego tam nie ma. Brzmi podobnie, ale nie pada słowo gnat :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zwolnionym tempie
nie, jakby dwie postacie, jedna za drugą. Ale pewnie to tylko takie złudzenie. może to element, do którego przyczepione są koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwi
To sobie obejrzyjcie to zobaczycie to czego nie widzieliście. Znalezione gdzieś w sieci. A w kwestii masowej histerii to może i fakt, coś nas opętało wszystkich, ale nie zaprzeczycie, że jest to efektem ogromu niewiadomych pojawiających się w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalalla
nie wazne co widac! WAZNE CO SLYCHAC. wystarczy miec dobres stereofoniczne sluchawki, na glosnikach raczej nie uslyszycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwi
To co słychać też jest tam opisane, nawet więcej niż tu się doszukałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Gówno słychać. Przez takich jak wy psują się nasze stosunki z Rosją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
A potem płaczecie - żeby tylko wojny nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dociekliwi
No i po co Ci te nerwy? Ludzie mają prawo pisać co im się podoba i gdzie im się podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedz z Onet.pl: znam DRAMATYCZNY ODCZYT Z CZARNEJ SKRZYNKI!!!!!!!szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! msz193 wczoraj, 23:53 Pomimo, że nie ujawniono jeszcze odczytów z czarnych skrzynek to dowiedziałam się jak to najprawdopodobniej było. Informacja pochodzi od osoby związanej z lotnictwem, ale szczegółów nie będę ujawniać. Dramatyczne jest to co się dowiedziałam, ale nie mogę pozostawić tego dla siebie ponieważ najbardziej żali mi pilotów i załogi tupolewa. Spróbuję Wam to w prosty sposób wytłumaczyć. Przy bardzo utrudnionej widoczności,a taka panowała wówczas na lotnisku smoleńskim, piloci kontaktują się z wieżą, aby uzyskać informacje czy wysokość samolotu ze wskaźników w kokpicie odpowiada tej która panuje na lotnisku. I w ten sposób uzyskują informacje o wysokości względnej która to informacje jest im niezbędna w celu prawidłowego lądowania w ciężkich warunkach i nie tylko. Małe wyjaśnenie: AAL - ang. Above Aerodrome Level - wysokość nad lotniskiem. Uzyskuje sie ją poprzez ustawienie na wysokościomierzu rzeczywistego ciśnienia atmosferycznego na poziomie lotniska. Po wylądowaniu wysokościomierz wskaże zero. Wysokość bezwzględna (AMSL - ang. Above Mean Sea Level) - Wysokość nad poziomem morza. Uzyskiwana poprzez ustawienie ciśnienia panującego na średnim poziomie morza w danej chwili. Wysokość ciśnieniowa - Wysokość wskazywana przez wysokościomierz po ustawieniu ciśnienia odniesienia na tzw. ciśnienie standardowe na średnim poziomie morza. Określa też tzw. poziom lotu (FL) czyli 1/100 wysokości wyrażonej w stopach. A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE!!! Rosjanin ZAMIAST wysokości bezwględnej podali pilotowi wysokość względną, czyli zamiast wysokośc nad lotniskiem podał nad poziomem morza, I DLATEGO ON MYŚLAŁ, ŻE LECI WYŻEJ niż faktycznie leciał. Przy bardzo ograniczonej widoczności po uderzeniu w wieżę piloci zorientowali się, że są zbyt nisko ziemi i że nie mają tej wysokości którą wskazuje wysokościomierz. Niestety to już było za późno ponieważ stracili lewe skrzydło tupolewa. TO NA PEWNO NIE JEST WINA PILOTA!!!!!!!!!!!!! Boję się tylko żeby nie utajniono tak ważnych informacji z tych odnalezionych skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diagnoza.
spekulowac moze kazdy, powolujac sie na "znajomosci" 💤 konkrety poprosze, konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka73rq
nikt nie wierzy w głupie wyjaśnienia rządu !! kłamią jak znutr bo co im pozostało skoro sami to zaplanowali to prawda niw może wyjść teraz na jaw czyż nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do długa noga
czyli to ruscy zawinili podając naszym pilotom złe parametry!!!😡Pierdolone kacapy,nienawidzę ich!!!!!Niech idą do diabła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Od czasów Katynia ruscy NIE się nie zmienili,nadal to mordercy,kłamcy i krętacze!!!Kacap zawsze pozostanie kacapem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
A jeśli to był nieumyślny błąd wieży? Tak hipotetycznie pytam. Niemożliwe jest to waszym zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikkkkkkkka
a ja slysze to wszystko wyraznie - jeszcze lepiej w słuchawkach ... nie chce gdybać czy to zamach, czy ich tam na miejscu ale słysze na pewno polskie uspkój sie, zyje, oraz ruskie dawaj gnata !! tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garfieldowa
Nie wiem ile razy mam pisać, że nie ma tam żadnego "dawaj gnata". Mój znajomy, który zna dobrze rosyjski przetłumaczył to jako "Chodźcie tutaj". Skąd pomysł, że gnat po naszemu i po ichniemu brzmi tak samo? Mój znajomy uważa, że nie ma w rosyjskim słowa "gnat" oznaczającego broń. Zatem - uważajcie spiskowcy - gdyby faktycznie było tam słychać "dawaj gnata", oznaczałoby to, że wypowiedział te słowa Polak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×