Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 7 latki

moje dziecko zostaje w 1 klasie podstawówki!!!!!

Polecane posty

Gość gość
A może warto spróbować zmienić szkołę? Ja pamiętam, że mój syn nie mógł nadgonić z materiałem w pierwszych klasach, a zmiana ze szkoły państwowej na prywatną ogromnie mu pomogła. Nauczycielki zaczęły poświęcać mu więcej uwagi i podgonił z nauką bardzo szybko! Chodzimy teraz tutaj https://www.szkolapromyk.szczecin.pl - wszystkim polecam to miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek też odstawał od grupy. Zdecydowałam się z nim pójść do niepublicznej poradni psychologicznej www.provobis.com.pl Tam udzielają pomocy dzieciom z trudnościami w nauce. Dodatkowo określili jego mocne strony, w których powinien się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha co to za tuman, że nie umie przejść 1 klasy? to co ona zrobi dalej? takim tempem to podstawówkę skończy w wieku 30 lat. Ucz ją już zamiatać podłogi i myć kible, bo tylko to jej pozostanie... jak my czegoś nie umieliśmy to siedzieliśmy do skutku. Macie te swoje bezstresowe wychowanie - rosną wam gamionie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia 1974
witam mam ten sam problem córka nie czyta no czyta z książki elementarz ale nie czyta czytanek ze szkoły nie mamy problemów z matematyką religią informatyką z angielskim ale z polskim tak jesteśmy po badaniach i córka nie słyszy głosek dodam że dziecko z rozszczepem , chodzi do prywatnej szkoły od tyg ma zajęcia z pedagogiem , do tego jeżdzimy na zajęcia koncentracji prywatnie pedagog i psycholog pani twierdzi ze nadrobi wakacje , ale sama nie wiem wiem że jedno co zrobię zrezygnuję ze szkoły prywatnej bo to tylko strata kasy pracują ze zdolnymi uczniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 14.04.2010 o 13:53, Gość teraz sie zmienia napisał:

program nauczania całkowicie 1 klasa to przedluzenie przedszkola,podstawy lieer i cyfr ale napewno nie biegle czytanie.

 

Mój syn ma problemy logopedyczne i ma zostac w klasie 1 bo ma pro Leny z data zadaniami testowym i czytaniem.  Wiem ze pozostawienie co w klasie 1 zrobi mu krzywdę. Będę pisała pismo do dyrekcji i rady pedagogicznej. I opinie z P. P. Bo już się zniechęcił i już niechęć pracować bo usłyszał naszą rozmowę w szkole. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Ania napisał:

 

Mój syn ma problemy logopedyczne i ma zostac w klasie 1 bo ma pro Leny z data zadaniami testowym i czytaniem.  Wiem ze pozostawienie co w klasie 1 zrobi mu krzywdę. Będę pisała pismo do dyrekcji i rady pedagogicznej. I opinie z P. P. Bo już się zniechęcił i już niechęć pracować bo usłyszał naszą rozmowę w szkole. Ech.

Patrząc jak piszesz to już wiadomo skąd problemy. Sama wróć do podstawówki. Bystrzak po mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też Mama
Dnia 14.04.2010 o 13:53, Gość teraz sie zmienia napisał:

program nauczania całkowicie 1 klasa to przedluzenie przedszkola,podstawy lieer i cyfr ale napewno nie biegle czytanie.

Bzdura. Raczej zerówka to już typowo szkolna klasa, a nie przedszkole.

 

Dziś od dzieci 5-6-letnich wymaga się tego, co 25 lat temu od dzieci w 1.klasie (1. semestr). Będzie dziś coraz więcej dzieci, które pod jakimś względem nie nadążają. Bo dzisiaj klasy 0-3 to nie utrwalanie podstaw tylko jakiś chory wyścig z materiałem 😞 Dzieci nie mają czasu na utrwalenie podstaw. Niektóre przechodzą dalej, ale braki wychodzą po kolejnych 2-3 latach i wtedy dopiero robią się zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×