Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bkb

Regulacja brwi - niezadowlenie , doradzcie

Polecane posty

Gość taa niedobra pupa
ile taka korekta brwi kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
nie uwazam sie za madrzejsza od niej, ale przed tym zanim sie wybralam to poczytalam ... Niektorym poasuja takie , ale ja mam za mala twarz i peirwsze co to widac moje brwi ;/ kosmetyczka powinna tez troche spojrzec na to. Wczesniej sama wyrywalam, ale stwierdzilam, ze moze lpeije bedzie jak troche je zmienie u kosmetyczki bo przeciez ona sie na tym zna i napewno mi doradzi co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
juz podawalam zjecie, jest na 1 stronie link :) no wlansie , ale ja mialam wrazenie, z ejej sie po prostu nie chce ;/ Dziwczyny to co powinnam je teraz znow zapuscic , czy myslicie, ze te da sie jeszcze jakos naprawic ? Jutro pojde do innej kosmetyczki , mam taka jedna kolezanke, ktora jest modelka i mowila mi, z eostnio przed wystepem jej jakas pani depilowala i spytala sie jej gdzie rpacuje, tylko ona nie wie jak ma na imie, ale moze bedzie tam ktos odpowiedni, pojde i sie dowiem . Ja zaplacilam 8 zl. Wydaje mi sie tez ze powinna mi je troszke podciac bo sa dlugie i czasem odstaja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam geste brwi i tez dlugie sa.I jak ide do kosmetyczki to wogole niebo,a ziemia.To co ona Ci zrobila to faktycznie na odpierdziel.A jak bedziesz szla nastepnym razem to mozesz jeszcze poprosic o henna to wtedy jakies jednolite sa te brwi i sie lepiej prezentuja.Ja mam zdjecie w stopce i tam widac moje brwi przed kosmetyczka:P sama wczesniej wyrywalam.Naturalnie sa gestrze niz na zdjeciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak tak was czytam to ja jestem chyba jakaś dziwna, bo nigdy ale to nigdy nie byłam u kosmetyczki a już napewno nie z brwiami. I , żeby zaraz nie było, że o siebie nie dbam to powiem tylko,że nie mam potrzeby chodzic do kosmetyczki bo wydaje mi się, że umiem zadbać o siebie sama. Do fryzjera chodze oczywiscie i tak jak u fryzjera uważam,ze podcinanie grzywki to troche zawracanie duupy :)i nie poszłabym do kosmetyczki z brwiami. Sama wyrywam swoje od paru lat bo gdybym tego nie robiła to miałabym takie jak autorka.I pierwsza slysze,ze od góry sie nie wyrywa ja swoje wyrywam z kazdej strony i uważam,ze wygladaja bardzo dobrze.Nie sa grube sa cienkie ale nie na maxa wyskubane.Z tego co widze to szału ta kosmetyczka nie zrobiła bo jesli ona Ci nie wyrwie tych wlosow w środku i od góry to te brwi nigdy nie beda ładne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pozatym to co ile chodzicie do kosmetyczki ? bo ja np codziennie skubie u siebie to malutkie odrastajace wloski wiec nie wyobrazam sobie np wizyty raz na miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
hihi no wlasnie chodzi o to ze ja 1 maja wyjezdzam i chialam na wyjazd wygladac ladnie , atego je zaczelam wczesniej zapuszczac :( a teraz jak znow zaczne to mi nie odrosna do maja :( co za pech teraz jak patrze na siebie w lusterku to wygladam jakbym byalw iecznie zdziwiona ;/ masakra Moze zarezykuje i pojde do innej i spytam sie czy te da sie jakos uratowac ;/ albo, zeby mi chociaz z gory troche wyrwala a dolem sobie bede zapuszczac wybiorczo . Wogole to jeszcze podcinalam wlosy tam u nich , obcinala mnie juz inna, moja koelzanka do niej chodzi i bardzo ja chwali, no niby podciela mi dobrze, nie duzo bo prawie nic, ale poprosilam jeszcze o grzywke taka na bok delikatna, i tez nie ejstem zadowolona, chialam, zeby byla dluzsza a jest z ktotka, wyglada okropnie ;/ i etz zasnawiam sie czy etarz nie byloby lepiej gdbym sobie lekko wycieniwoala te wlosy echh ;/ ja to neiw iem, etraz to kazdy moz ezostac kosmetyczka czy fryzjerka , to smieszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
ja poszlam peirwszy raz bo myslalam, ze kosmetyczka zrobi mi to lepiej i dobrze ksztalt, ale sie pomylilam ;/ mysialam, ze wyjde z tamtad zadowolona , a moja twarz nabierze lekkosci, a tu dupa ! Mi tez szybko odrastaja wloski, i rozniez musze jes dzien w dzien, lub co 2 wyrywac bo sa czarne i grube i widac takie czarne kropeczki ;/ A do kosmetycznie poszlam nie z zamiarem chodzenia tam co troche, ale dlatego, ze chialam, zeby mi ladnie ksztalt dobrala i tyle, a ja bym sobie potem po prostu wyrywala te ktore mi odrastaja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga ale moim zdaniem to te brwi trzeba wyskubać a nie zapuszczac! :) Idź do innej na szczescie regulacja brwi nie kosztuje kilkadziesiat zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
no pojde , tylko etraz sie porbilo tyle tych salonow, ze neiw diadomo gdzie isc, nie chce etz zeby mi ta 2 kosmetyczka wyrwala za bardzo bo takie cienkie tez sa paskudne, ide jutro i sie dowiem, poprosze ja o ratunek :P bo ta widze, ze nic nie wie na temta ksztaltow . dobrze ze nie zorbila mi mega cieniutkich bo w tedy to nic by mi nie pomoglo oprocz ponownego zapuszczania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno co ty wymyślasz, ładnie masz wyregulowane!! Naturalnie.Chcesz żeby ci zostawiła niteczki na czole? Teraz tak się wyrywa. Zresztą sorry ile masz lat ze nie potrafisz sama wyregulować? Reguluje się po naturalnej linii brew, wyrywając wystające włoski. Jak chcesz z mienić radykalnie kształt to będziesz musiała codziennie domalowywać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
ja nie chce meic cienutkich niteczek, chce zeby mi wyrwla wlansie polini brwi tylko ze ejszcz troche z gory moze na zdjeciu tego tak nie widac, ale w rzeczywistoscie sa naprawde paskudne. A co do tego ma moj wiek, potrafie sama wyrwac, ale przy tym stanie rzeczy boje sie , ze sama nie dam sobie rady dlatego wole sie skonsultowac z kims odpwoiednik w tej sprawie . to takie dziwne. U gory mam takie nie geste brwi , ktore odstaja od resztym a z boku moje brwi siegaja az po wlosy na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy nie wyrywalam brwi
bo sa ladne, ani za cienkie ani za grube, po prostu w sam raz a ze jakis wlosek odstanie czasem , zwlaszcza jak np dotkne twarzy to nie koniec swiata i taka pierdola sie nie bede przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkb
widocznie masz mniej porosniete :P tez bym tak chiala :P bo nie nawidze ich wyrywac masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxoorrr
i to mnie wlasnie denerwuje, trzeba chodzic do dobrych kosmetyczek typu te z Denique, a nie do piwnicy i pozniej narzekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiem!
Ja rowniez bylam dwa dni temu u komsetyczki i jestem niezadowolona... Zrobila mi strasznie cienkie :( i jeszcze zaokraglona... Myslalam ze jakas dobra ale najwidoczniej sie pomylilam, a z gory faktycznie sie nie wyrywa, ale bywaja wyjatki jesli masz ich az tak duzo, porozmawiaj z kosmetyczka zanim sie z nia umowisz. Ja mieszkam na zachodzi i za regulacje brwi wziela jedynie 5 . Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, ja też miałam kiedyś problem z brwiami, jak byłam nastolatką. Metodą prób i błędów znalazłam rozwiązanie optymalne. A wcale nie miałam tak łatwo ponieważ moje brwi są krzywe, a ja chciałam mieć symetryczne względem siebie. Chciałam mieć brwi MEGAN FOX i udało mi się. Więc proponuję Tobie żebyś sama najpierw namalowała kredką do brwi kształt jaki Ci odpowiada, a to co wystaje porostu wyrwać. Spróbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyd czy nie wstyd
kurde laska, masz bardzo ładne te brwi! ja też mam gęste ale nie mają takiego ładnego kształtu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzamatasi123
ja brwi wyrywam od 4 lat i jestem niezadowolona;/!! poniewaz pierwsza kosmetyczka nadala mi ksztalt brwi i teraz wszystkie inne nic tylko na dole wyrywaja a nie poprawia ksztaltu mi brwi;/ ii u gory mi nie wyrywaja pytalam sie jednej ale ona mowi ze u gory sie nie wyrywa bo zniszcze brew czy cos w tym stylu;/ i nie wiem czy ona dobrze mowi ze sie nie wyrywa czy próbować u innych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzamatasi123
bkb nie wiem czy jeszcze wchodzisz na te str. ale mam identyczne brwi!!!!!!!!!!!!!!!! jak widze minelo troche czasu od kiedy napisalas 1 post wiec mam pytanko czy moze masz inne jak tak to kurka powiedz co Ci robila kosmetyczka?:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzxxxa
a gdzie regulujecie? bo ja w denique..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakaaapi
Ja wyrywam sobie też u góry, ale podobno się nie wyrywa .. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o regulację brwi w KIelcach to tylko Ania G. z Gabinetu ANKARA, często chodze z koleżanką i aż miło na nią popatrzeć. Brwi są takie jakie powinny być czyli Idealne. Chyba jako jedyna w ck reguluje brwi nitką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×