Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mi Pecado

Mój Grzech

Polecane posty

Gość Mi Pecado

Mój Grzech (Mi Pecado) nowa telenowela meksykańska na TV4 z Maite Perroni. Kto oglądał 1 odcinek? Kto zamierza oglądać dalsze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądam...szkoda że Sortilegio już się skończyło :( to mi pecado trochę zbyt w wiejskich klimatach osadzone, te baby są takie wredne, a ta Justina ma paskudną twarz , cała brązowo czerwona i jasne oczy wygląda jak solarka a na wikipedii napisali "Jest żonaty z seksowną kobietą Justiną, która nie jest usatysfakcjonowana życiem u boku męża i tym, co ten może jej zapewnić." haha seksowna! potwór z lochness... na szczęscie w tych pierwszych odcinkach nie było jeszcze Maite...nie znoszę jej. nie umie grać. nudziara jedna...w nie igraj z aniołem była taka sama jak w rebelde...co z niej za aktorka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa perła
Ja obejrzałam pierwszy odcinek,drugi mi umknął ;) Nie mam nic do samej Maite Perroni,ale zawsze mnie wkurzały role,które grała. Na przykład w ,,Nie igraj z aniołem" grała nieokrzesanego Kopciuszka,bez wykształcenia,bez manier,w którym kochało się pół meksykańskich facetów :o No sorry,ale nie uwierzyłabym,że wykształceni faceci chcieliby się związać na całe życie z taką dziewczyną! Na jedną noc,ok,ale na pewno nie na stałe. A wracając do Mi Pecado,ta aktorka,która gra Justinę rzeczywiście piękna nie jest.Od razu jak ją zobaczyłam,wiedziałam,że nie jest Latynoską i miałam rację.Sabine Moussier ma korzenie niemieckie.Na wikipedii wyczytałam,że w czasie kręcenia Mi Pecado wykryto u niej syndrom Guillain-Barr i z powodu pogarszającego się stanu zdrowia i możliwości lewostronnego paraliżu zrezygnowała z gry w telenoweli w trakcie jej realizacji :( Strasznie mi się nie podoba ten aktor,który gra Gabino,obleśny typ.Nie cierpię facetów z wąsami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przez ciernie do gwiazd
Oprócz Mait Perroni bedzie ktoś jeszcze może grał z Rebelde?? :) Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeśli jest Niemką to cóż...nie ma co od niej urody wymagać...ale mogli chociaż zostawić ją bladą a nie taką przysmażoną, wygląda jak solarka z Polski 😠 nie wiem czy znam się na grze aktorskiej ale jesli tak to chciałabym powiedzieć , że ta mała Lukrecja jest świetna! stokroć lepsza od naszych polskich aktoreczek jej rówieśniczek a także lepsza od tej drewnianej Maite Perroni. Gabino okropny typ, on już chyba grał w wielu telenowelach i głównie takie czarne charaktery, denerwuje mnie też Rosario,matka Lukrecii no i za chory wątek , że nagle się okazało że jest w ciązy :o taka kobieta niby z dobrego domu i nie wiedziałaby o tym wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa perła
Tak,ja też uważam,że mała Lukrecja jest świetna!Powinna kontynuować karierę aktorską.Mnie oprócz opalenizny Justiny denerwuje to,że ciągle wytrzeszcza oczy! Gabino ,,na szczęście" zostanie zamordowany w późniejszych odcinkach,ale wcześniej sporo jeszcze namiesza w życiu głównych bohaterów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejciu ale...
ta Mait Perroni sie wyrobiła :-D I piękny kolo włosów, i ładna opalenizna, chyba tez nieco wyszczuplała i jakoś gra lepiej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek38
Noo nawet nawet sie wyrobila. Ale te jej głupie mini ustami to robi dalej :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunbeam
to jest super film..oglądam film ten od poniedziałku do piątku :) słyszałam ze tak ludziom podoba sie len film ze kreca kolejne odcinki tego :).... ---------------------- Wejdż proszę. Tylko kliknij :** http://Sunbeam.gliteruje.pl http://gosia2807.gliteruje.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vtelaires
Chyba masz problem z budową polskich zdań :o Ja nic nie słyszałam o nowych odcinkach,to raczej niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie film tylko serial :o no też muszę przyznać Maite bardzo ładnie w tym brązie i cieniowanych włosach, troche naturalniej gra, ale facetów beznadziejnych wzięli :o np ten Manuel był takim słodkim chłopcem z loczkami a teraz te wąsy :o :o poza tym ta Rosario ile ona może ingerować w życie córki i jej rozkazywać? a ta Justina też się wyrobiła, krótsze , bardziej podkręcone włosy, nawet nie ma takiego wytrzeszczu już i ładne kiecki nosi, a nie jak wczesniej w dżinsach i t-shirtach dla nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idoidoidou
no fajny serial, tzn. fabuła :) Ale Ci aktorzy :-o no ja nie wiem skąd ich nabrali heh...szkoda że takich aktorów wzięli bo psują wizerunek cały :-P w pewnych momentach nie moge patrzeć na tą SOLARIOWĄ babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze 10 minut
Zgadzam się,bardzo dobry scenariusz,ale kiepscy aktorzy,może z wyjątkiem dzieci,które występowały w kilku pierwszych odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no to fakt
fabuła ok ale wizerunkowo wiocha hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale czy Ty...
A zauważyliście, że Maite co chwilę mruga oczami? To niefajnie wygląda. Chyba to mam jeszcze z "Nie igraj z aniołem", gdzie była niewidoma i musiała mrugać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna bez PIN-U
MAITE to tymi oczyma mrugała już nawet przed serialem NIE IGRAJ Z ANIOŁEM w serialu REBELDE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maite jest okropna , mimo że piękna to słaba aktorka, w ogóle dziwny ten serial... np. 4 facetów zakochało się w Lukrecii... Julian, jego brat , Carmelo, Manuel...no i jeszcze Gabino dojdzie... dziwne...wszyscy mają taki sami gust? Rosario - niby taka dystyngowana kobieta, dama na salonach a ubiera się jak choinka, paskudne festyniarskie wisiory, kolczyki...ciągle mówi przez zęby i jest wiecznie poirytowana... Justina - nadal wytrzeszcza oczy, ale przyjrzałam się jej figurze i normalnie barbie! dużo zgrabniejsza od Lukrecji i tej siostry Carmela jak powiedziała tej plotkarce o tym że ksiądz ma romans z własną bratanicą to myślalam że padne :D dobre to było ! Carmelo - ma twarz jak gnom siostra Carmela - bardzo ładna, ciekawa uroda, w niektórych strojach i uczesaniach wygląda prześlicznie i dobra z niej aktorka a w ogóle to czemu Rosario dała Lukrecje do wykarmienia niani? bo coś było że nie miała już mleka ...ale przecież Cesar był młodszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi Pecado
Hmm nie wiem czy Ci napisać dlaczego Rosario nie karmiła Lukrecii i dlaczego od początku tak źle ją traktuje... Lepiej nie będę pisać, bo zepsuję Ci radość oglądania :) Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś! Mogę jeszcze dodać, że nigdy w życiu nie dałabym Carmelo 20-kilku lat! A gdzie tam! Wygląda jak 40-latek udający młodzieńca :o Też mnie to wkurza,że wszyscy zakochują się w jednej bohaterce,ale tak jest praktycznie we wszystkich serialach. W Mariciuj z Nie Igraj Z Aniołem czy Milagros ze Zbuntowanego Anioła też kochało się pół męskiej obsady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi Pecado
Właśnie sprawdziłam ile lat ma w rzeczywistości ten Carmelo :o W trakcie kręcenia telenoweli miał równo 40 lat! No żesz kurde, nie mieli żadnego mniej odpychającego młodego aktora do tej roli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że w Rebelde też wszyscy sie w niej nie zakochali :D szybciej by się skończyło... ej napisz mi :D mi radość oglądania zepsuła już obsada, więc gorzej być nie może . zresztą nie mogę tego nigdzie wyszukać... proszę ;) 🌼 nie da mi to spokoju w takim razie współczuję aktorkom które muszą całować się z Carmelem :o a co do tego jeszcze nagłego zakochania w L. - dziwnym dla mnie jest to , że widzieli ją raz od kilkunastu lat i nagle np. Carmelo wie że chce z nią być do konca życia, a Josue wyznaje jej miłosc jakby nigdy nic...bo Manuela i Juliana to jeszcze rozumiem... najgorsze, że ta lukrecia taka nudna...już dużo ciekawsze są wątki np. Blankity z jej zbolałą miną albo podstępnej Renaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż domyślam się , że może Lukrecja nie jest córką Paulina? a może Rosario padła ofiarą gwałtu? kurcze no będę teraz snuć takie teorie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi Pecado
SPOILER SPOILER SPOILER Trafiłaś z jednym i z drugim :D Lukrecia nie jest córką Paulina, bo Rosario zgwałcił jej ojciec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOL :D serio? ale to już kazirodztwo i pedofilstwo, czyli jej ojciec jest jednocześnie jej dziadkiem? osz kurna, a kiedy to wyjdzie na jaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi Pecado
Jeszcze nieprędko ;) Faktycznie, nieźle to wymyślili, Rosario jest matką-siostrą Lukrecii. Szkoda tego Paulina, marnie skończy, zresztą jak połowa bohaterów serialu. Problem gwałtu zostanie też poruszony w przypadku Lukrecii i Carmelo. Wyjdą na jaw romanse z przeszłości (szczególnie Justiny) i okaże się, że niektórzy ojcowie wcale nie są biologicznymi rodzicami niektórych dzieci itd. Zamotane to, ale to przecież telenowela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudne i wiejskie
a ona jeszcze zostanie zgwałcona przez mężulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudne i wiejskie
wszyscy ubierają się wiejsko, a ta matka ma dziwny zgryz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on and on and on
No tak, okropne te stroje, kicz! W Nie Igraj Z Aniołem lepiej się ubierali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulino ją zgwałci? nie wierzę :o chociaż ostatnio faktycznie jest dla niej mniej miły i bardziej stanowczy... jeszcze jedna rzecz która mnie dziwi w tej telenoweli - akcja toczy sie w naszych czasach a o komorkach u nich chyba ani widu ani słychu :o wszystko muszą załatwiać osobiscie...laptopów i komów też raczej nie widziałam... jakoś w Sortilegio wszystko było ładne i nowoczesne... ale może to dlatego że tu wieś pokazują... a i jeszcze jedno wpisałam sobie w google Jackie Garcia (ta co gra bratanicę księdza) http://www.google.com/images?hl=pl&q=jackie%20garcia&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi ale z niej lachon , to sie musieli styliści postarać żeby zrobić z niej czupiradło, ale mam nadzieję że w późniejszych odcinkach porzuci swą skromność i stanie się zimną femme fatale i spławi carmela tak jak on ją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata155
głupi serial :-o do bani ! nie oglądam tego ! już wolę RBD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×