Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mi Pecado

Mój Grzech

Polecane posty

Gość Piosenka;-):)
Zna ktoś piosenkę która leci na końcu tego serialu? Bardzo mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola234
greys robles - el amor no soporto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
"BLANqUITARENATITALUCRESJA" dzieki za objasnienie to ja zawsze na 19 przełączałam i nie wiedziałam ze od 18 juz leca odcinki. a wiecie moze czy jakis nowy serial bedzie jak skonczy sie moj grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amargo
Film utwór audiowizualny, składający się ze scen, które z kolei składają się z jednego lub więcej (do kilkudziesięciu) ujęć. Serial telewizyjny wieloodcinkowy telewizyjny serial filmowy lub wieloodcinkowa telenowela. wiec dlaczego piszecie film film film film tumany ? nie pasuje wam coś w telenoweli ? to pilot w łapsko i przełączyć. Renata ładna? :D bła hahaha ktoś tu chyba MI PECADO pod wpływem dragów ogląda i co ? może jeszcze różowe słoniki widzisz ?:D hahahahaahah i won zakompleksione nic nie znaczące polaczki z wałkami i oponami krzywymi ryjami od MAITE to prześliczna utalentowana aktorka i piosenkarka!! ale tak to już jest jak zawiść zalewa oczy :/ uroda plebsu ? haha pokaż mo**e to ocenimy kto ma ry* plebsu o ile predzej nie padne na zawał widząc twój krzywy py*k!! brak komórek ? komputerów? haha ale problemy xD teraz je możecie w telci pooglądać padalce. już wole rbd ?:D haha rbd to zespół debilciu pewnie chodziło ci o telenowele rebelde.!! a ta co napisała ze marichuy to panna na jedną noc to makabra nie chce nawet wiedzieć jaka latawicą jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar223ia
po mi pecado poleci a mar de amor ( morze miłości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar223ia
poleci również acorralada - osoczona osaczona o godzinie 17.00 morze miłości o 19. 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja jest
owocem gwałtu, urodzi syna Cezara, Rosario zabije się, utopi się w wodzie gdzie zginął jej syn, trzy lata później Lukrecja i Julian z synem idą nad rzekę , dają kwiaty na pożegnanie. koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-ewa
bardzo mi ten film przypadł do gustu te filmy to moje klimaty oby takich więcej tylko mniej nienawiści zwłaszcza matki do córki bo jeśli matka nas nie będzie kochała to nikt nas też nie będzie kochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m-ewa
tak od poniedziałku morze miłości taki nowy tytuł do czwartku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w serialu
był knor i to w Meksyku, pudełko duże, żółte, nie wyglądało na reklamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnie skończył
się , Rosario nie chciała żyć i utopiła się w wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmelo w więzieniu
zwariował, rysuje Lukrecję na ścianie, później ściera ,krzyczy jak opętany, zamienia się we wraka , brudny, zarośnięty, widzi ducha ojca w swoich zwidach, który go dręczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brakuje mi tego
Serialu :) był piękny. . A te piosenki jaki SABES czy EL AMOR NO SOPORTO hmm...śliczne ;) Pościągałam sobie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MelliBelliii
KOCHAM MÓJ GRZECH PARA SIEMPRE EN MI CORAZON ;* TĘSKNIE JUZ ZA NIM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i know the stars
glupi to był serial jak i brzydka aktorka - Maite , jakie ma szerokie dupsko :/ hahah też widziałam reklame knorra jak gotowała ta nie pamietam jej imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabi37
Wie ktoś może czy będą emitować ponownie ten serial na tv4?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×