Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mi Pecado

Mój Grzech

Polecane posty

Gość Mi Pecado
Ja nie napisałam,że paulino kogoś zgwałci! Napisałam,że źle skończy, bo zginie. Zaznaczyłam, że gwałt będzie poruszony w przypadku Lukrecii i Carmela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ktoś coś takiego napisał : Nudne i wiejskie a ona jeszcze zostanie zgwałcona przez mężulka ale jeśli Paulino jej nie zgwałci to okej, w sumie on jest zbyt w porządku...no ja byłam dziś w szoku jeśli chodzi o ojcostwo :P byłam pewna , że Josue to syn Gabina a tu taki psikus... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeterianka witajcie
jak myślicie czy brat Juliana mu wybaczy? I co się stanie z Renatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indigo tattoo
Na pewno wybaczy :) Renata zginie. Dobro musi wygrać w telenoweli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata nie jest taka zła, myślałam że będzie wredna, ale bywa zabawna, chociaż jak dla mnie czasem zachowuje sie nielogicznie niby pomaga Rosario ale też troche komplikuje, psoci...kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala32isw
a brat julaina zmieni swoje zachowanie :D, zakocha się w lance albo w córce gabino, nie pamiętam już dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Teresy (córki Gabina) bardziej mi pasuje, a Blanka to bardziej do Manuela, ale to takie moje skojarzenia :p ciągle czekam na przemianę Blanki w jakąś super laskę, czy ktoś kto zna dalsze losy wie może czy przemieni się ze skromnej dziewczyny w kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sin sin sin sin
Manuel będzie z Teresą, a Josue z Blancą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :( manuel taki wiesniak nieobyty ...josue zwykły chłopak...teresitę bardzo lubię ;) ciężko mi sobie ją wyobrazić przy tym gburze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak będzie
Carmelo będzie mężem Lucreci i ją zgwałci i nie będzie wiadomo czyje dziecko jego czy Juliana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oja...tyle akcji...nagle wszyscy w szpitalu ..oczywiscie wszyscy dochodzą do zdrowia. niesamowite...po 2 tyg. Josue zaczął już chodzić :D muszę przyznać że kilka odcinków temu Rosario bardzo ładnie wyglądała, z kolei Lukrecia mnie irytuje, jaki ona ma wielki nochal! i ta jej mimika...skad wytrzasneli taką aktorzynke :o natomiast Renata i Teresita ładne kobitki , założę się że tak naprawdę to one miałyby większe wzięcie w takim Meksyku niż taka typowa meksykanka i dzikuska jak Maite ... ciekawe co tam dzisiaj po strzelaninie...gabino postrzelony z kilku cm i oczywiscie przeżyje i jescze miał siłę odgrozić sie synowi :D sortilegio było o niebo lepsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncjshsov
A mi się bardziej podobało Nie Igraj Z Aniołem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale akcja. nie wiedziałam , że tak szybko Carmelo zabije ojca. a teraz Justina...ona w końcu uprawiała seks z Carmelo? :o i jak wracała do facet ją zgwałcił? bo przeoczyłam to. Lukrecia ładnie wyglądała w tym odcinku jak wyszła mokra z rzeki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Justina została zgwałcona, jednak to nie było pokazane. ;) No i nie uprawiała sexu z Carmelem, bo powiedział, że on żeni się z Lucrecią, a ona jest młoda i ładna, a Justina już stara i nie ma już nic do zaoferowania :P No i zabrał jej klucze od tego domku co spotykała się z Gabinem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. dzięki :) widziałam powtórki :D ej a teraz to 3 lata później - ale ta Lorena wyładniała...z tamtego paszteta chyba operację musiałaby przejść, trochę to głupie, Julian 3 lata żył szczesliwie i co ? nagle nie chce ślubu ? gdyby Lukrecia stroiła takie fochy to by ją nosil na rękach, a Carmelo ? zgwałciłby wreszcie tą majestatyczną łanię, jak ja nie znoszę tej lukrecii ;/ ;/ Teresa zrobiła się fajna :D poślubię pierwszego lepszego by odzyskac pieniądze :) i ciekawe czyim kochankiem jest teraz Justina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lublinkaiaka
chyba tego adwokata Carmela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmel jest brzydki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucrecja założyła
plantację jabłek i powiedziała: udało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2424242
Nie robia przerwy wakacyjnej? :D Sroda, 14.07 Josue wraca do miasteczka jako diakon by pomóc Matiasowi. Lucrecia idzie się z nim przywitać, ale chłopak zachowuje się chłodno w stosunku do niej. Renata donosi Ricie, że Lucrecia i Carmelo nigdy ze sobą nie spali. Justina idzie z Rodolfem do kina, gdy pojawia się Josue. Rodzice są szczęśliwi widząc go, ale chłopak traktuje ich z dystansem. Justina zamyka się w pokoju i płacze. Rodolfo pociesza żonę. Renata widzi, jak Carmelo szykuje się w podróż do Xalapa i jedzie z nim. Zawiadamia, że nie będzie nocować w domu, bo jedzie załatwić interesy do Rio Blanco. Carmelo jedzie do Ernesta. Wyznaje mu, że jest krok od utraty Los Alamos i prosi go o pomoc w ratowaniu rodzinnego majątku. Ernesto odmawia. Dochodzi między nimi do kłótni. Carmelo popycha Ernesta i dusi go poduszką. Renata spotyka w Xalapa Lorenę z Julianem. Dowiaduje się, że chłopak tam mieszka i przygotowuje się do ślubu z Loreną. Czwartek, 15,07 Slużąca Ernesta zauważa jak Carmelo zabija Ernesta i ucieka. Wie, że jej pan walczył z mężczyzną młodszym od siebie. Matias zauważa dziwne zachowanie Josuego wzgledem rodziców. Lorena i Julian znajdują martwego Ernesta. Śmierć Ernesta komplikuje także finansowe położenie Paulina, dla którego Ernesto był jedynym kontrahentem. Widząc samochód Renaty pod domem mecenasa Ordoriki, Rosario podejrzewa, że Renata jest kochanką adwokata. Po wizycie Rosario, Ordorica oznajmia Renacie, że nie zamierza dłużej kryć jej i Carmela. Justina udaje się na spotkanie z adwokatem. Rodolfo kupuje bukiet dla żony. Widząc jak Justina wsiada do auta, woła ją, ale ona nie słyszy. Piatek 16,07 W czasie wizyty u Ordoriki, Justina podsłuchuje jego rozmowę telefoniczną z Carmelem. Dowiaduje się z niej o kłopotach finansowych Carmela, jego planach sprzedaży domu w Rio Blanco i jego romansie z Renatą. Justina wraca do domu i odbiera telefon od Juliana. Syn informuje ją o śmierci Ernesta. Rodolfo upija się. Matias i Josue szukają go. Nazajutrz Josue znajduje pijanego ojca przed szkołą i zabiera go do domu. Carmelo idzie do baru pograć w karty. Tam staje się obiektem drwin kolegów, którzy wyśmiewają się z tego, że Carmelo nie sypia z żoną. Wściekły Carmelo wraca do domu. Ma pretensje do Lucrecii, że rozpowiada szczegóły ich życia. Dziewczyna zaprzecza oskarżeniom. Renata wyjawia Rosario, że Blanca była kiedyś dziewczyną Carmela. Rosario przypomina sobie, jak Gabino wyznał jej kiedyś, że Carmelo będzie ojcem. Matias rozmawia z Paulinem o Rodolfie. Mówi mu o jego problemach z alkoholem i o tym, że Justina była przez lata kochanką Gabina. Julian telefonuje do domu. Odbiera Josue i zawiadamia go o sytuacji w domu. Julian informuje Lorenę, że jedzie do San Pedro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obejrzałam dwóch ostatnich odcinków tylko fragment wczorajszego i byłam pewna że Rodolfo padł na zawał!! o rany :o ale się cieszę , cały wieczór się martwiłam ... dzięki za streszczenie, masz jeszcze jakieś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
hejka wszystkim :) no ja też oglądam od pierwszego odcinka nie opusciłam zadnego zobaczymy co w dzisiejszym sie wydazy? nie mam nic do aktorow maite lubie bardzo a Renata to najlepsza jest z całego filmu przedewszystkim dzeki jej roli cos sie w filmie dzieje ..tak mi sie wydaje z reszta .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka:)
Ten serial jest wspaniały , nie wiem co sie wam w nim nie podoba. Jak sie nie podoba to nie oglądajcie proste!!! A Maite Peroni jest wspaniała, i wszyscy co grają. Bo nie wiecie jacy sa naprawde to tylko film, zrozumcie to!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thalia10chdfs
Jak ktoś chce wiedzieć co się wydarzy pod koniec i dlaczego Rosario tak nienawidzi córki niech pisze na emaila thalia10@o2.pl chętnie podzielę się informacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znoszę tej lukrecii tak samo jak maite perroni... albo beznadziejna rola albo aktorka, ma urodę jak plebs, ale ta Lorena jest śliczna i słodka ;)) no ten jej Miguel też w miarę ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaga
Dziewczyny o co chodzi z ta powtorka o 9.20 bo o 10.20 to jest powtorka z poprzedniego dnia z godz 19.00 a o 9.20 to z kad te odcinki wzieły sie bo zdaje sie oglądam co dzien a tych co rano o 9.20 leca wydaje mi sie ze na oczy nie widziałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanquitarenatitalucrecia
od 10.08 lecą po dwa odcinki mój grzech: o 18 i 19. powtórki zaś są o 9:20 i 10:20 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda co robi loda
Lucrecia będzie miała dziecko z Julianem :P a Carmelo oszaleje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresa śmiesznie wyglądała w krótkiej sukience, miała żółtą, szeroką , innym razem różową z falbanką, włosy zawsze przygładzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×