Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko 19

dziewczyny czy używacie chusteczek do higieny intymnej?

Polecane posty

Gość NiedobraNiedobra
A dla faceta jakie chusteczki? ? Jak to sie ma do seksu oralnego?? :) nie są gorzkie w smaku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAdzikkkuu
ja tez uzywam lactacyd i moim zdaniem zapach maja fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja używam nawilżanych
chusteczek dla dzieci, różnych firm. Są o wiele tańsze i jest ich więcej, nie podrażniają i są miękkie i dobrze nawilżone. Te z kauflandu są bardzo dobre w zielonym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
używam chusteczki i emulsję laktacyd, dla mnie najlepsze. chusteczki stosuję tylko na wyjazdach, razem z probiotykiem provag żeby uniknąć infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agn23
Ja od pewnego czasu używam Cleanic i nie narzekam. Ładnie pachną, nie podrażniają,a co najważniejsze można je wyrzucać do WC. Czy któreś z używanych przez was chusteczek tez mozna wyrzucac do toalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, Facelle z Rossmanna można spłukiwać w toalecie (wg tego co piszą na opakowaniu max 3 szt. jednocześnie, ale ja zawsze używam jednorazowo 1 szt.). W ogóle są to najlepsze chusteczki do higieny intymnej, jakie miałam - delikatne, nie podrażniają, dość sporej wielkości, ładnie pachną i długo pozostają mokre po otwarciu opakowania. Do tego tanie (kupuję w promocji po ok. 3 zł/ 20 szt.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agn23
o to nie wiedziałam, ze Rossmanowe tez są spłukiwalne, muszę wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam, u mnie bardzo dobrze się sprawdzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluuuska
Ja nie bardzo bo zwykle po nich mam problemy z pieczeniem. Zawsze w takiej sytuacji musze zastosować globulki Hexagyn duo. Wiec jesli juz to wybieram tradycyjne mydlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essmeska
W sumie własnie najlepiej zadziałac na dany problem od wewnatrz i na konkretny organ. Tak własnei jest z infekcjami intymnymi i globulkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bedzie na pewno doskonały wybór a to dlatego ze jest to doskonały środek wspomagający w zapobieganiu i leczeniu suchości pochwy o charakterze zapalnym i zakaźnym, w przypadku podrażnienia, pieczenia oraz świądu pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uźywam chusteczki, ale bardzo rzadko, takie rossmanowe facelle. Najczęściej jak wybieram się w długą podroż, gdzie nie będę miała po kilku godzinach dostępu do prysznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami mozna sobie wyrządzić wiecej szkody niz pożytku wiec ja raczej też bym z nim nie eksperymentowała. I jesli juz po prostu mamy rzeczywiscie poważny problem to jednak polecam żel Haxatiab. Nawet jesli mamy podrażnienia po tego typu chusteczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ginekolog tez mi wspominał o tym zelu i o kapsułkach z jonami srebra. Posłuchałam go i kupiłam. I naprawde już po 4 zastowaniach bardzo mi pomógł. Także naprawde jeśli masz problem to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmmolka
Ja tez przy problemach z grzybicą musze sie przyznać do stosowania Hexatiab i naprawde szczerze mówiąc kapsułi doskonale sie sprawdziły i to co mnie najbardziej też cieszy ze nie rozpuszczaja sie jak inne i nie wyciekaja brudząc bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie używam chusteczek, chyba że na jakimś wyjeździe, jak wiem, że nie będę się mogła umyć, ale bardzo rzadko, lepiej się po prostu umyć, przy podrażnieniu czy otarciu smaruję się provag żelem, choć chusteczki też pewnie nawilżają i łagodzą, ale wolę umyć się wodą i jakimś delikatnym żelem do higieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie sie zgadzam. zresztą nie trudno też teraz o jakies podraznienia zwiazane wlasnie ze stosowanie tego typu kosmetyków do higieny intymnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest cena tych kapsułek czy żelu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz trzeba też wiedziec które z chusteczek naprawde sa ok i nie bedą wywoływac podrażnień. A nieraz jest to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
manuelka77 po porodzie też możesz używać chusteczek do higieny intymnej, ja tak robie u używam swoje sprawdzone chusteczki z firmy Efektima Pharmacare są stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży i po porodzie dlatego są bardzo delikatne, ale odświeżają a nawet chronią przed podrażnieniami. Zawszę noszę swoją paczkę przy sobie i czuje się pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie używajcie chusteczek - to nie jest do niczego potrzebne, to chemia i szkodzi naturalnej florze intymnej :) podobnie jak zapachowe wkładki do majtek - od tego potem się robią podrażnienia i chociaż może natychmiast tego nie czuc, zaburzamy naturalne procesy. Potem jest pieczenie, swędzenie i chodzenie po lekarzach , żeby przepisywali następne świństwa w postaci czopków, tabletek lub suplementów, które znowu szkodzą i koło się zamyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że używam chusteczek do higieny intymnej - bez nich już żyć nie moge :) w czasie ciąży odkryłam że jest to bardzo fajny sposób na odświeżenie w ciągu dnia. Używam z firmy efektima Pharmacare seria mama- care bardzo je lubie bo odświeżają i nie podrażniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli już Wam się przytrafi to wiadomo ze też nie mozna tego bagatelizować. Ten zel sparwdza sie naprawde w 100% jesli chodzi o takie intymne problemy np. z opryszczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze trzeba uważac bo to taka bardzo delikatna czesc ciala i zawsze musimy wiedziec co stosować zeby nam pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie ten żel pomógł mi na wszelkie problemy. Naprawde trzeba przyznac ze juz po 3 dniach stosowania dał super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na problemy natury grzybicznej. Ale dobrze wiedziec, bo teraz jak czesciej bede chodziła na basen na pewno warto jest mieć ten zel w apteczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie to z tym leczeniem tak naprawde jest.Tutaj na pewno przy problemach natury grzybicznej na pewno skutecznie zadziała żel Hexatiab. I ja jednak na tym bym się skupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×