Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko 19

dziewczyny czy używacie chusteczek do higieny intymnej?

Polecane posty

Gość gość
spadaj z tą nachalną reklamą, nie spamuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, używam codziennie z efektimy pharmacare. Zero podrażnień a dodatkowa ochrona- bo zawierają kwas mlekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsze są te dopochwowe, zwłaszcza ze mam już swój sprawdzony srodek kapsułki Hexatiab które rzeczywiscie w czasie infekcji, swędzenia rewelacyjnie sie sprawdzają. I sa chyba jednymi z lepszych jakie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maladryna
Używam, bo chusteczki do higieny intymnej bardzo często się przydają. Zachęcam do przeczytanie o tym na tej stronie http://adamed.expert/ Nie wyobrażam sobie nie mieć ich w swojej kosmetyczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam chusteczek do higieny intymnej, ale tylko w podróżach, gdy jestem w domu wystarcza mi żel do higieny intymnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna1231
tak używam , chwale sobie , ale dobieram je pod siebie wiec jedyne co CI moge polecic to http://adamed.expert/ tam poczytaj na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze jesli chodzi o takie problemy intymne to tutaj na pewno sprawdzi sie nade wszystko wizyta u lekarza. Ja polecam takie rozwiązanie ale tez w domu warto mieć zel Hexatiab który pomoze nam własnei w momecie kiedy pojawiają sie takie problemy natury intymnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam jednak, że płyn do higieny intymnej jest najlepszym wyborem. Osobiście aktualnie korzystam z kremowego płynu z kwasem mlekowym marki Ziaja zakupionym w Aptece pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Hexatiab w kapsułkach to polecam zdecydowanie, a jak ktoś pisze , ze się nie rozpuszcza to chyba nie widział tego produktu nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×