Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja.a.a.a.

Dieta proteinowa Dukana

Polecane posty

Gość ja.a.a.a.
serek homogenizowany mam naturalny 5% tłuszczu, i wiejski tez 5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.a.a.
Milk Land

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim sklepie kupujesz? chyba nie znam w 3 źródle znalazłam też opinię, że można bezy i ptasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.a.a.
Kupuje w Tesco, ale te bezy i mleczko to na jakiej zasadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bezy to tylko białka + słodzik mleczko to jogurt + słodzik + żelatyna + coś chyba jeszcze. ogólnie cukier zastępujemy słodzikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.a.a.
To może sie udać :) Dzieki za info. Mam chyba pierwszy dzień za sobą i przetrwałam, jeszcze tylko 9, czyli z górki :):):) Ide spać, do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.a.a.
To juz drugi dzień :) Dzisiaj będzie gorzej bo musze iść do pracy, ale dam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że dasz :-) w pracy może nawet lepiej, bo się o jedzeniu nie mysli :-) a tak a propos tej szkodliwości białka, o czym rozmawiałyśmy wcześniej. Czytałam parę artykułów i podsumowując - nadmiar białka owszem może być szkodliwy, ale: 1. wśród skutków ubocznych nie natknęłam się na te, które opisała koleżanka mrumrumruu m.in. osłabienie, wręcz przeciwnie. Poza tym wyczytałam, że przejadanie się biąłkiem może być szkodliwe jeśli jednocześnie nie dostarczamy witamin, składników mineralnych i błonnika. Także jeśli któraś jeszcze tego nie robi to polecam wraz z Ducanem zacząć przyjmować jakieś preparaty multiwitaminowe i błonnik. Szczególnie potrzebujemy witamin z grupy B oraz wapnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mruumruuuuu
kotku Ty też zajrzyj za pół roku i powiedz, czy dalej zapychasz sie warzywkami i chudym miesem ,kiedy ktoś kto bedzie na III fazie będzie zapychał sie owocami ,warzywami chudym mięsem ,dwa razy w tgodniu skrobią i dwa razy w tgodniu będzie mógł zjeść to na co będzie miał ochotę o żółtym serze niewspomnę, czy Ty będziesz mogła na tej swojej cud diecie sobie pozwolić ,napewno nie Wiec kochana wcinaj te warzywka do końca życia ,a w końcu i z nich bedziesz musiała zrezygnować jak ci przemiana materi spadnie do zera :P i będziesz sie bała zjesć cokolwiek I nieopowiadaj o skutkach tej diety i niewklejaj wypowiedzi cudzych bądż zmontowanych specjalnie przez ciebie ,nieszczęśniczki która niepotrafiła zastosowac wszystkich zasad tej diety, a może jeszcze napiszesz że jestes po medycynie albo wszystko wiedzącą dietetyczką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.a.a.
Duc dzieki za rade co do witaminek, tak szczerze to sama bym na to nie wpadła :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumrumruu
do "do mrumrumruuu" ja nie mam do zrzucenia 20 kilo tylko 4-5 wiec jak wy bedziecie w swojej dukanowskiej 3 fazie to ja bede sie opalac w mini bikini na plazy KOTKU:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumrumruu
a zolty ser jadlam dzisiaj rano...1 plasterek bo mi tyle do szczescia wystarcza...w odroznieniu od niektórych dla których dukan jest cudowna dieta bo maga wpychac w siebie mnóstwo zarcia...jakos mnie to nie bawi...potrafie sie opamietac i raczej nie placze z tego powodu:D a te zbedne kilogramy to pamiatka po ciazy wiec chyba nie jest az tak zle co kotku?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumrumruu
a swoja droga to 20 kilowa nadwaga bywa frustrujaca co najlepiej widac bo twoich zlosliwosciach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dajcie już spokój , niech każdy robi jak chce , mrumrumru - ten topik jest dla osób które chcą stosować tą dietę - tak ? Na forum jest dużo innych diet - poszukaj prosze - o ile chcesz i Cie to będzie bardziej motywowało - diety specjalnie dla Ciebie. A jeżeli chodzi o mnie - to ja jestem szczęśliwa bo na tą własnie dietę zdecydował się mój mąż , który próbował już wszystkiego i efekt jojo był zawsze ! Teraz wspieram go , bo chcę żeby pozbył się zbędnych kilogramów . Ważne , że nie musi się głodzić, jak w innych dietach . Jak każdy facet nie potrafi żyć tylko na warzywach - a co w tym złego że je codziennie ryby i piersi z kurczaka ?????? Pomogę mu w tym , bo też tą dietę stosuję i jest nam raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze jest tu kilka przeciwniczek Dukana. Ja jestem na Dukanie od 5 tygodni:) czuję się rewelacyjnie i nie jest prawda że nie można w ogóle ćwiczyć. Ciężkie ćwiczenia są niewskazane tylko w I fazie, która trwa średnio 5 dni, dla bardzo otyłych i pod okiem lekarza 10 dni. W kolejnych fazach Dukan zaleca min 30 min marszu dziennie, spokojnie można to zamienić na fitness czy inny sport:) Najtrudniejsza w diecie jest I faza, ale trwa kilka dni wiec jest do przeżycia. Wtedy można czuć się bardzo ociężale, mieć mdłości i zawroty głowy. zazwyczaj w 2-3 dniu. Później już jest oki:) Na dukanie je się dużo, do syta i bez względu na porę dnia:) oczywiście je się tylko produkty dozwolone, czyli te które znajdują się na liście. Najważniejszą zasadą jest dużo dużo dużo pic!!!!!!!!!!!!!!!! min 1,5-2 l wody dziennie i wtedy nie powinno się mieć problemów z nerkami i wątrobą:) jeśli ktoś się trzyma reguł diety to nic mu się nie stanie:) :) :) zanim zdecydujecie się na dietę polecam przeczytanie książki "Nie potrafię schudnąć" cena koło 20 zł Dieta trwa dość długo więc jeśli komuś coś w niej nie odpowiada nie ma sensu w ogole jej zaczynac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duc25 serki homogenizowane można kupić w Lidlu firmy Pilos o zaw. tł 3%. Serki wiejskie np. Piątnicy light 3%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.a.a.
Chyba wybiore sie do lidla bo w tesco kupuje 5%, adresowane było do Duc ale dzieki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.a.a.
Dolorcia ile kg Ci ubyło przez te 5 tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mruuuuuuuuuuuuu
Kotku ,już spoko, bądż miła :D ,niemam powodu do frustracji, bo już jestem na 4 fazie i to ja mogę a nie Ty opalać się w bikini ,bez cellulitu , obwisłego brzucha po ciąży itp :P,więc powodzenia i nie napiszę że spotkamy się za pół roku, bo na bank wumiękniesz i to będzie sprawdzian dla ciebie mądralo :P A jedyny powód dla którego tu jesteś to zdaje się frajda jaką daje ci upokarzanie otyłych. idż ,zjedz sobie tego sera ,to może Ci się poprawi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na diecie od 8 tygodni a nie od 5...zle napsałam:) ubyło mnie z jakies 7,5 kg:) w I fazie szybko się chudnie (ja z 4 kg zgubiłam) a potem to juz idzie wolniej. Prawidłowo powinno sie chudnąć kg na tydzień wiec mi idzie dobrze:) moze byłoby szybciej gdyby nie moje grzeszki, ale co tam:) jestesmy tylko ludzmi:) życzę wszystkim zaczynającym dietę powodzenia, dużo wytrwałości i mnóstwa straconych kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.a.a.
dzięki Dolorcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrumrumruu dziewczyno daj już spokój, powiedziałaś co chciałaś mam nadzieję w dobrej wierze, chciałas przestrzec i ok. każda pewnie to sobie przemyślała, kolejne twoje wypowiedzi są już chyba zbędne. dolorcia dzięki za informację, zajrzę do lidla w takim razie :-) dziewczyny czytałyście książkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.a.a.
Ja nie czytałam, dlatego mało o tym wiem, tyle co ze strony internetowej, ale zamierzam zaopatrzyć się w ksiązkę i nadrobić zaległości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na razie czytałam tylko część o fazie I jak chcesz, to moge ci ksiązkę przesłać na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.a.a.
Jak mozesz to mi prześlij, byłabym Ci bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_z_y_m_o_n
Na figurę zawsze jest rada!! Zmiana odżywiania działa cuda! Oczywiście chodzi mi o zbadanie problemu - gdzie w codziennych sprawach robimy błąd (często nawet o tym nie wiedząc) i wtedy wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Jeżeli jesteś z Poznania to również dokładną analizę składu ciała - badanie profesjonalnym przyrządem ilość tkanki tłuszczowej. W spólnie dowiemy się jak u Ciebie wygląda BMI, wskaźnik proteinowy, metabolizm spoczynkowy, ustalimy plan posiłków i ZACZNIEMY SKUTECZNE ODCHUDZANIE. Z apraszam (szymon.mojawaga.pl/index.php?ID= 8179) oraz (schudnijznami.com.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumrumruu
do "do mrumrumruu" :D hahah:D dawno sie tak nie usmialam:D:D kobieto ty masz jakis problem z głowa...ilosc szarych komórek tez ci sie zmniejszyla razem z reszta ciała???? do zobaczenia na plazy ...tylko nie wiem gdzie znajdziesz takie wielkieee bikini:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.a.a.a.
Do mruumruuuuu Kobieto, to jest temat dla osób będących na diecie Ducana Nie dla osób które muszą się ponabijać żeby podnieść poczucie własnej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumrumruu
j.a.a.a..czy ty widzisz ze nie z toba pisze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×