Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja.a.a.a.

Dieta proteinowa Dukana

Polecane posty

w sumie to mogłam się domyślić, że nie kto inny utożsamia herbatkę owocową z owocem :-) pewnie po polizaniu czegoś w kolorze bananowym czujesz smak banana... to Ci fajnie! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha a to dobre :) duc25 jak tam twoje piersi z kurczaka, będziesz jadła? Moja sie właśnie robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwajajaj
zgubienie 9 kg zajeło mi 10 tygodni, 3 dni u i reszta II faza, po u zeszło 2 kg Co do herbaty owocowej ja jej nie piłam ,tylko z aromatem ,teraz pewnie bym sobie pozwoliła od czasu do czasu ,mozna sok z cytryny, można jogurt owocowy light ,wiec i taka herbatka nie wydaje sie byc zła, gorsza już mazeina , której stosuje sie zdecydowanie za duzo , jednak to wszystko są tylko dodatki do diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulaliaa
sory że sie wtrące podczytuje was troche jestem na dukanie 6 dzien i za bardzo t efektów nie widze słuchajcie dziewczyny dlaczego wiprzowiny nie mozna jesc np schab to chude miesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja.a.a.a. będę będę, nie może być inaczej! Ale później, bo jeszcze zakupów nie zrobiłam, a już mi się pokończyły te cycki :-) życzliwajajaj to ładnie Ci zeszło, też bym chciała taki wynik osiągnąć :-) jeśli o dodatki chodzi to tak, można i jogurt owocowy ( chyba 1 czy 2 dziennie ) i nawet placki z otrębów ( też 1 dziennie ) ale ja postanowiłam się wstrzymać od tych dobroci na czas U. herbaty jednak sobie nie odmawiam :-) eulaliaa ja tam się na mięsach nie znam, nie pamiętam też co pisał na ten temat Ducan, wiec przykro mi, ale Ci nie odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulaliaa
duc ja nie czytałam tej ksiazki tylko gdzies w necie wyczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytałam książkę i było tam napisane, że wieprzowina nie. ale nie pamiętam, czy były jakieś wyjątki i nie pamiętam czy było wyjaśnione obszerniej, dlaczego nie możemy. może popytaj na innych topikach bardziej zorientowane w tej kwestii dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co pamiętam to w książce jest wyraźnie napisane że wieprzowina jest zabroniona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyczliwajajaj
Duk, w tym czasie ,jaki mi zajeło dojście do celu,miałam jedno tygodniowe a nawet jeden 2 tygodniowy postoj, czasmi ,przed @ waga szła do góry do 1 kg Jeżeli chodzi o wieprzowine, to dozwolone są tylko chude wędliny do 3-4 % tłuszczu ,najlepiej kupić takie w opakowaniu ,bo tam wszystko pisze ile co czego ma, ale z tym też niema co przesadzać, polędwica sopocka może być ,oby niebardzo słona i obrośnieta tłuszczykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy Pani za podniesienie topiku, jak dobrze że nie trzeba go szukać gdzieś na drugiej stronie :-) zyczliwajajaj liczę się z tym ,że mogą wystąpić przestoje. mam nadzieję, że nie będzie mnie to zbytnio zniechęcać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do duc25
cześć:) wieloowocowa, która pierwsza i miło się zwracała do Ciebie to byłam ja , druga , która Cię chciała obrazić to nie ja! a więc nie obrażaj mnie. Napisałam Ci , że nie mozna owocowych herbat.. wejdź na inne topiki i sobie spraedz, czy dziewczyny piją herbaty owocowe:) Pozdrawiam i nie ejstem mrumru coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny latam sobie po tematach i tak wpadłam na wasz :) czytam i czytam... i zgodzę się z wieloowocową- ja bym nie piła herbaty wieloowocowej w 1 i 2 fazie ;) można sobie pozwolić w 3 fazie:) Duc 🌼 My się chyba znamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec nie obraziłam Ciebie, tylko tamtą drugą osobę, prawda? nie będę wchodzić i patrzeć, co kto robi , pije i je, bo ile ludzi tyle opinii. Wystarczy mi to, co Ducan napisał :-) on zezwala nawet na jogurt owocowy, wiec moja herbata jest przy nim naprawdę nieznacząca :-D pozdrawiam również :-) beata30 a no znamy się znamy , witaj :-) ja.a.a.a. to nie było do Ciebie tylko kogoś, kto ogłosił, że zamyka topi, a kogo wpis został usunięty :-) a jednak są jeszcze na tym kafe moderatorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo :-) zajrzę do Was czasem, ale macie tam zgraną ekipę starych wyjadaczek,a ja dopiero na I fazie... ja.a.a.a. no i zjadłam te moje piersi....mmmmm...... 2 sztuki wszamałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś na wadze znów dokładnie 57,9 kg. w sumie to dziwię się, że nie więcej po tych dwóch piersiach z kurczaka na wieczór :-D Zrobiłam dziś pomiary które wyglądają tak biust - było 94 jest 94 talia - było 72 jest 69 biodra - było 90 jest 90 udo - było 55 jest 53,5 czyli jak na razie leci z tego , z czego akurat chcę zrzucić a reszta stoi :-) dziś zostaję jeszcze na fazie I, czyli 6 dzień w lodówce mam jogurty, serek wiejski, twaróg, jajka, piersi ( zostawiłam na noc w jogurcie ogórkowo-koperkowym + przyprawy ), tuńczyk, wędlina drobiowa....ojjj będzie się działo :-D no i czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, duc25 gratuluję postępów, ja chce zrzucić głównie w udach, także mnie pocieszyłaś, mam nadzieje że coś w tym temacie zdziałam, natomiast brzuch spadł mi niewyobrażalnie :) Aż miło popatrzeć :):):) Ja dzisiaj 5 dzień i ostatni na 1 fazie, chciałam na początku 10 ale z tego zrezygnowałam. Na początek zjadłam makrele, lubie ją chociaż śmierdzi :P Oczywiście na obiad piersi z kurczaka :) pozdrawiam wszystkich zdeterminowanych na odchudzanie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! ja piersiątka jem już teraz, na śniadanie bo ze względu na napięty plan dnia istnieje ryzyko, że znów w porze obiadowej nie będę miała czasu. Chyba razem skończymy I fazę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Duc :) lepiej dac Ignora i nie wdawać się w dyskusje! bo to ich tylko nakręca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam dystans ogromny do takich anonimów, śmieszą mnie zwyczajnie i tyle :-D swoją drogą to jeszcze nie spotkałam się z taką wrogością do konkretnej diety i osób ją stosujących - ewidentnie panienka jest baaardzo rozżalona, widocznie przeceniła się i poniosła klęskę na Ducanie, pupa nie zeszczuplała, kompleksy zostały, a niektórzy nie potrafią ich inaczej odreagowywać, jak tylko agresją skierowaną w stronę tych, którym się udało :-) Ale ja nie czuję się winna, że ktoś jest słaby i przepraszać nie będę :-P to tyle w tym temacie, ja już po sytym śniadanku i lecę na zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie każdemu jest dane mieć figurę taką jak ja :-) Tobie nie dane będzie nigdy, jeśli się tak będziesz denerwować, no wiesz - zajadanie stresów, te sprawy :-) WYLUUUUZUJJJ!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wreduszka...
witam dziewczyny :) jestem tu nowa... mam nadzieje ze troszke mnie wprowadzicie w "tajniki" dukana. zamierzam zaczac od dzisiaj chociaz juz od tygodnia nosze sie z tym zamiarem ale wiecie jak to jest "od jutra, od poniedzialku" i w koncu nic z tego. wiec zaczynam od teraz! chcialabym zrzucic ok 7 kg aktualnie waze 64 kg przy wzroscie 168cm ;/ 2kg to pozostalosci po ciazy a nastepne 5kg dla lepszego samopoczycia :) mozecie napisac wasze przykladowe menu w fazie 1 i ile mniej wiecej trwala? tak jak napisalam jestem calkiem zielona, mam nadzieje ze szybko sie wdroze :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werduszka.. Nie wiem co mogłabym Ci doradzić, ja jestem na tej diecie też niedługo (5 dzień), i sama nie mam zbyt wielu pomysłów, ja lubię jeść przede wszystkim piersi z kurczaka :), makrele, tuńczyka, jogurty naturalne, serki homogenizowane, serki wiejskie... Kilka przepisów z I fazy :) Sałatka z tuńczyka i serka wiejskiego Składniki 1 puszka tuńczyka w sosie własnym, opakowanie serka wiejskiego, 2-3 jajka na twardo, pieprz do smaku, zioła według uznania. Sposób przygotowania Tuńczyka odcedzamy na sicie. Jajka kroimy na drobne kawałki. Następnie łączymy te składniki z serkiem wiejskim i doprawiamy do smaku. Jeśli sałatka jest zbyt sucha, możemy dodać do niej łyżeczkę jogurtu naturalnego. Sałatka z tuńczyka i korniszonów Składniki 1 puszka tuńczyka w sosie własnym, opakowanie serka wiejskiego, 2-3 jajka na twardo, pieprz do smaku, zioła według uznania. Sposób przygotowania Tuńczyka dokładnie odcedzamy na sicie. Łączymy jogurt, musztardę i przyprawy tworząc jednolity sos. Korniszony kroimy w drobną kosteczkę. Tuńczyka i korniszony wystarczy połączyć z sosem i sałatka jest gotowa. Sałatka z krabowych paluszków Składniki Ok. 20 dag paluszków krabowych, opakowanie serka wiejskiego, 2-3 jajka na twardo, pieprz i ulubione zioła do smaku, łyżka jogurtu naturalnego. Sposób przygotowania Paluszki kroimy na drobną kostkę. Następnie dodajemy serek wiejski i jajka przeciśnięte przez sitko. Dodajemy przyprawy, zioła i łyżkę jogurtu, po czym mieszamy. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierś kurczaka w musztardzie i ziołach Składniki 1 pojedyncza pierś z kurczaka, szczypta przyprawy curry, ulubione zioła, łyżka musztardy, pieprz. Sposób przygotowania Na dzień przed podaniem smarujemy mięso musztardą, posypujemy ziołami, pieprzem i curry, po czym odstawiamy pod przykryciem do lodówki. Podsmażamy zamarynowane mięso na mocno rozgrzanej patelni grillowej, najlepiej bez dodatku tłuszczu. Gdy się zarumieni, dodajemy 1/3 szklanki wody i dusimy jeszcze pod przykryciem przez 8-10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) witam nową koleżankę 6 dzień już prawie za mną, jutro też będzie proteinowo, ale chyba już ostatni dzień, mam fajne ogórki kiszone roboty mojego teścia i chciałabym już się nimi raczyć :-D ogólnie na talerzu jakoś tak łyso kurczak wygląda bez mizerii...albo pomidorków w jogurcie...mmmm :-) tak, chyba zrobię 7 dni U i przejdę do warzyw :-) na razie jestem po cyckach i twarogu z jogurtem i słodzikiem, idę robić jajca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Za mną 5 dzień i zarazem ostatni dzień I fazy :) Przechodze krok dalej :) Zwaze i dam wam znać jakie rezultaty, A od jutra warzywka ukochane :):):) ide poczytać coś o II fazie i planować menu na jutro :D do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×