Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Poprawiny - pomysł, oceńcie.

Polecane posty

Gość czipsy doritos
a kiedyś jak czytałam zdaje się wątek o sukience na poprawiny i nie jestem pewna-zia podobno ty wybierasz się po sukienkę gdzieś poza granice Polski? czy tylkjo mi się zdawało..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bukiet to już ustalono, ze zbędny. ale jeśli barka nie zapewnia dekoracji to trochę głupio przyprowadzić gości na poprawiny a tam po jednym badylku w lichym wazoniku. po zdjęciach z imprezy domyślam się, że obrusy też musisz wybrać bo na gołe stoły nie wyglądają dobrze. specjalistką nie jestem, ale mi podobają się płaskie kompozycje, w takiej szklanej misie może coś takiego tylko bez tego dziwnego zielonego i gęściej kwiatów. no i bez żelastwa http://images50.fotosik.pl/207/4dc061d074ffe277med.jpg może takie? http://www.e-florystyka.pl/userfiles/12186-max%20res.jpg chyba nieco skromniejsze niż na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja o tym odbyła się na innym forum, widać ktoś ma czas i ochotę żeby sprawdzać wszystkie moje posty na różnych forach. ;) Nie wiem po co ci te informacje ale zakładam, że w dobrej wierze więc zalinkuje. :) Pierścionek zaręczynowy, bardzo prosty, sama wybierałam. ;) http://wkruk.pl/img/z%20hr%20pb+25b.jpg Obrączki, ciągle szukamy ale chcemy coś trochę klasycznego trochę oryginalnego i żeby do pierścionka pasowało. http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img1209/yakimoto455e.jpg Ślub lipiec przyszłego roku na około 70-80 osób w tym ponad połowa to nasi znajomi i przyjaciele, mamy bardzo małe rodziny oboje. Kosztów nie podam bo wywoła to następną niepotrzebną dyskusje. Sala hotel Andel's, miał być inny styl, miał być pałacyk w Paszkówce ale bardzo nas niestety rozczarowała obsługa i jakość jedzenia. A w Andel'sie oprócz fajnej sali na której możemy zrobić prawie każdą dekoracje, zauroczyła nas fantastyczna obsługa. :) http://www.saladlaciebie.pl/1384,Andels-Hotel-Cracow,Krakow.html Sukienka Jesus Peiro model 146 to jest na razie mój numer 1. :) Rzeczywiście wybieramy się na przymiarkę do Brna ponieważ salon Warszawski który sprowadza jako jedyny te sukienki do Polski ma tylko kilka modeli i akurat tego nie,dlatego muszę przymierzyć go gdzie indziej przed ewentualnym zakupem http://media.photobucket.com/image/jesus%20peiro%20146/slkoh/JesusPeiro_146.jpg Jeszcze jakieś pytania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do poprawki, właśnie ponieważ na ślubie mamy okrągłe stoliki i wysokie dekoracje na poprawinach chcemy niskie dekoracje. Te drugie co pokazałaś bardzo ładne. :) Obrusy, serwetki zapewnia barka, na imprezie były obrusy przewieszone przez stół bo tak miało być, wiadomo, że na poprawinach, czyli mimo wszystko uroczystości bardziej eleganckiej od imprezy dla druhen, będą normalne obrusy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czispsy doritos
zwyczajnie byłam tylko ciekawa bo jak pisałam-nie śledzę twoich wpisów na inncych forach.. ok,rozumiem.wiem że w złym tonie jest pytać o koszta wesela ale to babska ciekawość,proszę wybaczyć.ale jedno male pytanie odnośnie sukni-czy w POlsce jest mało salonów?koniecznie trzeba jechać po nią aż do Brna ? i koniecznie musi być znana i pewnie droga firma? dziwi mnie to-ponieważ ja mam jakąś cóż..no jaby niechęć do firmowych ciuchów-poprostu nie latam po markowych sklepach i absurdem jest dla mnie jechać po sukienkę taki kawał skoro pod ręką mam masę salonów które mają jeszcze większą masę fasonów! jeśli dobrze byś się rozejrzała po salonach w swoim mieście-bądź jechała do tych większych na bank byś znalazła taką samą jak ta od Jesusa.chyba że koniecznie uważasz że ta marka jest najlepsza na świecie i ma najpiękniejsze suknie-to co innego,ja swoją szyłam na wzór jakiejś markowej z klatalogu-i wyglądałam i czułam się w niej dobrze.a ile za sukienkę zamierzasz płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam rundkę po salonach krakowskich, przymierzałam suknie od 2000 do 10000zł, od bardzo nieznanych projektantów po największe firmowe salony, przymierzyłam 50 sukienek i w żadnej nie poczułam, że to to. :P A tą znalazłam w katalogu i jako jednej z niewielu powiedziałam wow na jej widok, plus to, że po przymiarkach wiem, że w takim fasonie będzie mi dobrze. :) Także absolutnie nie interesuje mnie to, że to Jesus, że suknia jest w Brnie itd. chodzi o suknie, jeśli znalazłabym ją w małym nieznanym saloniku również bym ją kupiła. :) Jeśli chodzi o koszty, mogę ci napisać na priv, nie piszę tutaj bo już kilka razy w odpowiedzi na pytania forumek o cenę odpowiedziałam i rozpętywała się dyskusja i jakieś niemiłe docinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
masz bardzo ładny pierścionek zia. suknia nie w moim stylu ale jak tobie pasuje to ok.Ja bym ja porwała po pierwszym tańcu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czispsy doritos
owszem ladny.lubię szafiry-to szafir tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. :) Tak to szafir. Co do sukni to mam nadzieje, że nie będzie tak źle, na wszelki wypadek będzie zapasowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tak Was czytam
To mam wrażenie, że to jakieś emeryckie forum :P No na prawdę, wogóle powinno się zabronić poprawin, coby niektóre księżniczki tak cierpieć nie musiały! Serio dwudniowa impreza to jest dla Was aż taki problem??? Na studiach zdarzały mi się maratony tygodniowe i się dało :D A niedawno jechałam na wesele 10 godzin pociągiem, w nocy. Dojechałam na miejsce nad ranem, zrobiłam fryzurę, makijaż, paznokcie i już trzeba było lecieć. Wesele do 6 rano, po weselu jeszcze "after party" w hotelu - do 8 jeszcze z daaaawno niewidzianymi znajomymi przesiedzieliśmy i przegadaliśmy! 3 godziny snu i zaraz poprawiny. Prosto z poprawin w samochód znajomych i dłuuuga droga do domu. Zakrapiana wódką weselną, a jakże! I nie mam już 20 lat, a prawie drugie tyle! I strasznie się cieszę, że wśród znajomych i przyjaciół nie mam takich zmanierowanych i nadętych lasek jak niektóre tutaj :P Droga Autorko! Wg mnie poprawiny możesz sobie zrobić dokładnie tak, jak sobie tego sama życzysz. Tutaj nie ma żadnych sztywnych ram, nawet jeśli wyszłoby Ci drugie wesele to co z tego? To że większość na forum mówi Ci jak ma być, to wcale nie oznacza, że mają rację. Bywałam na tak różnorodnych imprezach poprawinowych, że nawet pisać mi się nie chce. Od remizy po hotele, przez pikniki na łące, garden party z gitarą czy clubbing ;) Tylko i wyłącznie od Was zależy jak to będzie wyglądać i nikt nie ma prawa Ci nic narzucać i ograniczać. Wręcz przeciwnie, skoro masz możliwości, to możesz zaszaleć, w końcu jak często zdarzają się takie okazje? ;) BTW - żółte trampki - bomba! W Paryżu, gdzie pomieszkuję trochę, trampki i garnitur są na porządku dziennym i nikogo to nie dziwi ani nie razi! Sama nie raz wskakuję w garsonkę i trampki ;) Szpilki dopieor po wejściu do biura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doskonaly topik!!
trampki sa na miejscu - w koncu nie wiadamo,kiedy trzeba do pracy zasuwac na piechote. Natomiast watpie czy narzeczony Zia bedzie transportem publicznym na poprawiny jechal ,a nawet jesli, to w Polsce nie ma tak wysokiego prawdopodobienstwa strajkow. A swoja droga, to akurat te trampki to fajny pomysl, jeden z nielicznych, ktory mi sie podoba u Zia. Tylko,zeby te trampki byly "na luzie" a nie byly elementem "przebrania"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialo byc w Paryzu
trampki sa na miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba znać dobrze chemię
Zia, masz wizję bajkowej, hucznej uroczystości, która mi osobiście nie bardzo pasuje do mojego ideału wesela. Jednak uważam, że jest to wasz dzień i jeśli tak sobie wymarzyliście to dlaczego tego nie realizować? Bo w sumie kiedy później będzie okazja żeby zebrać wszystkich waszych bliskich i znajomych i gdzie wy będziecie tymi najważniejszymi osobami w dniu? :) Tak sobie myślę też, że ja bardzo chętnie wzięłabym udział w takim nietypowym weselu!:D Gdzie nie wszystko opiera się na polskich tradycjach i utartych zwyczajach oraz z ludźmi, którym nie brakuje fantazji i nie można im zarzucić skąpstwa :)! Więc tak trzymaj! :) Ja osobiście nie śledzę twoich wątków, bo nie mam tyle czasu :D, ale myślę, że jeśli rzeczywiście nie przesadzicie to ten dzień naprawdę zapadnie ludziom w pamięci :) Co do twoich pomysłów to nie wszystkie mi się podobają (jak choćby ten z trampkami) ale barka jest dla mnie super! :) Chciałabym kiedyś odbyć taki rejs! :) Myślę, że wasi znajomi też nie będą marudzić :)... no chyba że kogoś zazdrość zeżre :p :) Twoja suknia mi się bardzo podoba :) Co do sukienki na poprawiny to myślę, że ten pomysł z tą drugą tylko krótszą jest taki średni... jednak jeśli tobie się podobają takie to myślę, że powinnaś ją założyć (już nie będzie takiej okazji chyba... )... :) Ogólnie życzę powodzenia! :) A głupie komentarze zawsze się będą pojawiać: tak było tak jest i tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahneglo
ZIA to chyba z krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuha huhuha
Z ciekawosci wpisalam w google model tej sukni i wyskoczylo mi to http://forum.gazeta.pl/forum/w,619,108754642,108756023,Re_cena_sukni_jesusa_piero.html - sukienka kosztuje 8900, ja jestem akurat zdania ze jest to jeden jedyny dzien i jezeli mozna sobie pozwolic to to nie jest jakas super wysoka cena do 10 tys tez bym dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuha huhuha
A jezeli chodzi o koszty wesela z tymi wszystkimi udziwnieniamy to mysle ze wyjdzie na taka licze osob jakies 100 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie odebrałam kosztorys od konsultantki no i wyszło duuużo. ;) Co do sukni to jej cena to właśnie 8900 zł ale z jakiegoś droższego materiału(zupełnie się na tym nie znam, wiem tylko, że są dwie wersje) jednak to jest jedna z droższych sukni tej marki(swoją drogą ciekawe czemu?) większość jest w okolicach 6-7. Jak tak Was czytam, ja tym bardziej się zastanawiam bo niedawno byłam ganiania(chyba w wątku o sukni) za nieorganizowanie poprawin i jak powiedziałam, że mnie nie stać to było wielkie oburzenie i argumenty, że lepiej zrobić skromniej ale dwa dni. Jak sytuacja się zmieniła i jednak poprawiny będą to jest wrzawa, że dwa dni to za długo i wymęczymy gości. ;) Trampki i narzeczonemu się bardzo spodobały. :) Trzeba znać dobrze chemię, dzięki. :) Czy ja wiem czy to wesele takie nietypowe, parę elementów tylko pozmienialiśmy. Ale jestem ciekawa jak gościom się będzie podobać. No właśnie poprawiny to jedyna okazja na założenie krótkiej sukni ślubnej. :) A co do poprawin to przewinął mi się przez te dni pomysł poprawin retro w hotelu Niebieskim(swoją drogą super miejsce na nieduże wesela i przyjęcia, otworzył się dopiero w marcu) ale stwierdziliśmy, że barka jest tak unikatowym miejscem, że przy niej zostajemy. I poprawiny będą najprawdopodobniej w klimatach rock'n'rolla, kolorystyka mogłaby zostać a zamówilibyśmy taki zespół, mógłby grać na pokładzie. :) Także szukam takiej vintage sukienki, na razie znalazłam taką: http://www.poshgirlvintage.com/images/WP304.jpg co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europe01
Gratuluję pomysłów:) Będziesz miała przepiękny i oryginalny ślub i poprawiny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evar-nim
mam nadzieje ze przy okazji rodzenia dziecka (dzieci) kafe nie bedzie twą publicznością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale się jarasz
po ślubie i weselu goście nie będą pamiętać jaki był wystrój i tym podobne. A zaproszenia wepchną głęboko do szuflady albo wyrzucą. Ludzie tak robią po prostu i nie piszę tego złośliwie, życzę ci jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan 27
Nie przypuszczaliśmy, że tak będziemy stresować się przed ślubem. Strasznie przerażała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Zdecydowaliśmy niektóre zadania zlecić fachowcom , i nie żałujemy. Najpiękniejsze dekoracje jakie widziałam, dekoracje jak z bajki Polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×