Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KorsRelax

Zespół muzyczny i DJ

Polecane posty

Kochani przyszli i przeszli Państwo Młodzi spotkaliśmy się już niejednokrotnie z prośbą o to żeby nie było przerw na weselu i znaleźliśmy rozwiązanie w przerwach zespołu gra DJ, więc Kamerzyści mają więcej roboty bo nie mogą usiąść!!! Powiedzcie co myślicie o połączeniu sił Zespołu i DJ-ja!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliśka_Band
Byłem na jednym weselu gdzie było to tak rozwiązane. Grał jakiś zespół z Warszawy. Oni zawsze występują z DJ. Zespół był trochę za rockowy jak na wesele i ludzie bawili się więcej przy DJ. Ale przerwy były również. Myślę, że to zły pomysł żeby przez 10-12 godzin muzyka grała pełną mocą. Zamęczysz gości :) Jak się zagra z 8-10 utworów w bloku to goście mają ochotę trochę ochłonąć. Ogólnie pomysł zespołu i DJ'a jest OK, mogą grać na przemian w ten sposób wszyscy będą zadowoleni (nie każdy jest zwolennikiem zespołu na weselu tak samo zresztą niektórzy nie wyobrażają sobie DJ za miast kapeli), ale jednak króciutkie przerwy były by wskazane. Chociażby w trakcie ciepłych posiłków, kiedy goście sobie spokojnie konsumują nie ma sensu żeby muza "grzmiała" na parkiecie :) W przerwach DJ może włączać muzyczkę, ale po cichutku, jako tło, żeby nie było krępującej ciszy (przynajmniej na początku wesela, a z czasem już goście robią niezły hałas :) ) Pozdrawiam i życzę udanej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki serdeczne za sugestie, na pewno weźmiemy to pod uwagę, czekamy jeszcze na opinie osób spoza branży muzycznej - przyszłych gości i Państwa Młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×