Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bajlamos

szukam idealnego faceta!

Polecane posty

Musi być- podaję wytyczne jak przystojny 23,5 Wiek- najlepiej w granicach 20-25 Blondyn lub jasny brunet... ostatecznie brąz... Włosy najlepiej długie :) ostetecznie półdługie kolor oczu jasny, najlepiej niebieskie Ogólnie coś pomiędzy Kurtem Cobainem, Eicca Toppinen'em:) podsumowując FIŃSKA URODA wzrost 178-195, ostatecznie wyższy.... Szczupły rzecz jasna, dopuszczalnie "nieco pulchniejszy" Musi słuchać dobrej muzyki (reggae, metal, punk, dubstep, rock...) Student z własną firmą, ostatecznie student, który w przyszłości będzie miał bardzo dobrą pracę Musi znać 2 języki lub więcej, w tym 1 perfekcyjnie oprócz polskiego Musi posługiwać się poprawną polszczyzną (wyjątkami Fin, lub inna narodowość) Musi dbać o higienę osobistą Najlepiej gdyby ładnie, świeżo pachniał Musi mieć szacunek do kobiec Musi być pewny siebie (ale nie cham) Musi mieć własne zdanie Oczytany, inteligentny Mono Dobrze by było gdyby lubił sport Powinien lubić poezję i ogólnie literaturę Musi mieć hobby lub pasję i inne zainteresowania Mógłby mieć zdolności muzyczne (śpiew lub instrument) Kochający, czuły wrażliwy/ Na maxa we mnie zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojnny23
jak spełnisz moje to sie zastanowie 1. musi być ładna, zadbana, mieć prezencję, poruszać się z gracją, a nie kroczyć jak chłop z mazur, uwidaczniać swoje atuty takie jak kształt ciała. 2. musi ubierać sie w markowe gustowne! ciuchy, nie rzucające sie w oczy, ale muszą być ładne z dobrych materiałów takich jak kaszmir czy bawełna(min. 90%), nie może też chodzić po mieście na wpół naga tylko po to aby inni się na nią patrzyli, nie toleruje trampek, ani wielkich wieśniackich napisów, takich jak Dolce Gabana i innych podobnych na ubraniach zajmujących całą ich powierzchnie. 3. musi być bardzo higieniczna, dbać o swoją higiene, brać codzienne kąpiele, myć zęby 3 razy dziennie, mieć świeży oddech gdyż dając mi buziaka na przywitanie chce poczuć tą świeżość, nie może mieć miodu w uszach, być ładnie uczesana, nie może mieć fryzury jak chłop. 4. nie może mieć kolczyków w pempku, jezyku czy innych intymnych miejscach, jest to niehigieniczne i nieładne, 5. musi być w wieku 18-23 lat, 6. musi mieć ambicje, nie interesują mnie osoby po zawodówkach oraz nie mające zamiaru kończyc studiów, musi mieć pracę i mieć pieniądze na własne wydatki. 7. nie może pochodzić z patologicznej rodziny, ani z problemami finansowymi, nie bede też niczyim sponsorem, chciałbym, aby ta osoba miała jakies zajecia i zainteresowania z którymi chce wiązać przyszłość 8. nie może mieć pretensji jak wychodze bez niej z kolegami na piwo, nie toleruje zbytniej zazdrości, uważam to za natarczywość, jak wróce z "piwka" chciałbym, aby spytała jak było i czy dobrze sie bawiłem. 9. nie może puszczac sie z byle kim za moimi plecami i udawać, że nic sie nie stało i tak sie dowiem. 10. nie chciałbym, aby ta osoba miała w przeszłości wielu partnerów, a w szczególności takich z którymi spała po 3 dniach znajomości, najlepiej, żeby była dziewicą, ale bez większych przeciwskazań do współżycia z partnerem, chcącą wgłebić się w tajniki seksu, aczkolwiek nie stawiam tego jako najważniejszej rzeczy. 11. osoba ta musi tez przejawiać zainteresowanie moją osobą oraz moimi problemami tak jak ja jej i przejawiać chęć pomocy w każdej sytuacji. 12. musi mieć normalnych rodziców, którzy akceptują jej decyzje zyciowe, a nie upierdliwych z którymi ja będe musiał sie użerać, 13. nie może do mnie dzwonić 50 razy dziennie tylko dlatego, że jej zwierzątko zrobiło kupke, gdyż jestem osoba zajętą w ciągu dnia 14. musi mieć poczucie humoru śmiać sie z moich żartów, być zabawna, musi znać dowcipy, żeby mnie rozbawić jak bede smutny, nie toleruje osób smutnych i zamulonych siedzących w kącie, nie potrafiących zacząć jakiegokolwiek tematu 15. z powodu tego, że często bedzie sie śmiała nie toleruje żółtych zebów, dlatego muszą być one białe,proste, bez osadu, przebarwień czy wielkich szpar między nimi. 16. nie może chodzić do solarium częściej niz raz w miesiącu, raz, że jest to niezdrowe, dwa nie szukam michaela jacksona. 17. nie może chodzić na imprezy co drugi dzień, rozumiem raz na tydzień, ale nie częściej, to już nie jest modne. 18. nie lubie jak ktoś wydaje pieniądze na "pierdoły" nie ważne czy wydaje swoje czy moje pieniądze, drażni mnie to, osobiście wole kupować pożądne rzeczy, a nie "kupe" gówien. 19. nie lubie gdy dziewczyna/kobieta ma nie ogolone pachy, nogi, pamiętam to z czasów gdy jeszcze podróżowałem autobusem i w lato był to obrzydzający widok, dotyczy to również tzn. "wąsika" nad górną wargą. 20. nie toleruje palenia papierosów, jest to obrzydliwe, nieekonomiczne i co najważniejsze niezdrowe, do tego trujesz mój klimat(buziaka bym już nie dał) 21. po załatwieniu się w łazience, chciałbym, aby umyła sobie pupcie, gdyż nie mam zamiaru wąchać "zapaszków" z jej miejsc intymnych w razie bliższego zbliżenia, gdyż jest to odrzucające i obrzydliwe, poprzez umycie rozumiem nie przetarcie mydłem 2 razy, ale porządne szorowanie tak, aby czuć było świeży zapach mydła. 22. Dziewczynie nie wypada pierdzieć, ani bekac jest to nie kulturalne i powinna starać zachować sie nawet przy mnie odpowiednio i kulturalnie. 23. powinna być szczupła i mieć ładną sylwetkę, bez zwałów tłuszczu, nogi powinny być proste, stopy odpowiednie do wzrostu - nie jakies wielkie jak frankensztajn oczywiście powinny być czyste, nogi nie powinny jej sie nadmierni pocić, aby zapach skarpetek był przyjemny przez cały dzień, powinna je myc dokładnie pomiędzy palcami jak i dbać o paznokcie na nich. 24. nie może miec grzybicy pochwy - brzydze sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A TY SPEŁNIASZ MOJE? 100%???? chyba nie a poza tym ja ciebie i tak nie chcę boś cham i prostak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojnny23
ja spełniam a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojnny23
pokaż fote stopy i sie wyjaśni zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nie nadaję, ale było bardzo blisko :) Zabrakło mi 2cm wzrostu, zamiłowania do literatury, jestem 2 lata za stary, i rok po obronie dyplomu (a miał być student).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam białe przebarwienia na zębach ze względu tego iż brałam antybiotyki jako dziecko.... a reszta może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez szukam ideaknego
ale - dla mnie nie liczy się to co piszesz...uroda przemija, ważna jest dojrzałość emocjonalna do bycia w związku i chęć rozwoju, a nie cofania się wstecz. Ciezko to opisac... A i jeszcze coś: jak się spotka swoją połówkę to się to czuje, ja nadal szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroty
bajlamos nie pasuję bo ufam ewolucji a nie bogu sorx,ale znajdziesz jakiegos, chociaz religia i filozofia sa sprzeczne ze soba, tak jak religia i medycyna czy religia i nowoczesna technologia. POLECAM Ci książki Richarda Dawkinsa - "Bóg urojony", Michela Onfraya - " Traktat ateologiczny", Karlheinza Deschnera - "Polityka papieska w 20 wieku" oraz "Testament" - Jana Mesliera gdybys była zinteresowana, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spelniam wszystkie twoje
wymagania ale pustaczka co leci na kase nie ma u mnie najmniejszych szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadać szukam idealnego:) dojrzalosc emocjonalną traktuję jako oczywistosc .... idealny jest własnie taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroty... dziecko kochane! Dawkins to szmira gosza od Paula Coleho... jest chyba tylko bogatszy materialnie od niego:D a jak mu uwierzyłeś w bajeczki o komórkach i milionach hipotez... HIPOTEZ które sobie wymyślił będąc głodnym na wakacjach to sorry odpadasz:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spełniam wszystkie twoje pustaczka? ja nigdzie nie pisałam osobie wiec nie mozesz mnie ocenic:P A chcę żeby był studentem w przyszłosci z dobrą pracą, bo inaczej sam będzie nieszczęsliwy z powodu jej braku... Nie mówiłam nic PODKREŚLAM N I C O KASIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wroty
przestańcie obrażać laske do cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że mnie dzisiaj już nic nie rozśmieszy ale te kawałki Zandera na youtube mnie rozłożyły na łopatki :) Happy Hardcore haha idealnie pasuje do tego "stylu" :) sorry za OT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jego wybór jakiem muzy słucha....Ale ja z takim kims nie dogadałabym sie na zadnym poziomie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spelniam wszystkie twoje
alez te kobiety sa glupie mozesz zakrywac i sie wypierac ale i tak sloma zawsze wyjdzie z buta moze nieadekwatne okreslenie ale oddaje twoj problem, myslisz ze jak nie napiszesz wprost o kasie to nie wyjdzie o co najbardziej chodzi? "Student z własną firmą, ostatecznie student, który w przyszłości będzie miał bardzo dobrą pracę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spełniam wszystkie twoje - noszę tylko glany, więc słoma odpada:) i ze wsi wiesniaka tez nie chce (czyli ciebie bo inaczej stac cie by bylo na lepsze porównanie niz o jakiejs slomie...) facet z własną firmą czuje się szczesliwy i spełniony, co prawda zyje w stresie ale na to są najnowoczesniejsze metody australijskich naukowców, takze damy rade:) ja chce faceta szczesliwego:) Niestety szczesliwi doczesnie= szczesliwi materialistycznie... a skoro jest wierzący, to jest szczęsliwy duchowo i poradzi sobie w życiu (otworzy firmę) życie jest piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerowiec doskonały
Ja tam się nadaję! Gust muzyczny zmieniam i kupie perfumy Diora takze teges jaksie z toba skontaktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym być twoim chłopakiem
widać że jesteś ambitna, masz swoje zdanie uparta i do tego wredna! dziewczyna doskonała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×