Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rafal_1987

sytucja w pracy

Polecane posty

Gość rafal_1987

Pracuję krótko za barem. Mamy fajną kierowniczkę, seksownie ubraną 30- latkę. Ostatnio jednak zdarzyła się dziwna sytuacja. Wezwała mnie do siebie w czwartek i powiedziała, że chce mi dać premię 200 zł. Ucieszyłem się, a ona na to, że za tę premię to ją powinienem po stopach całować. Powiedziałem żartem, że oczywiście. Na co ona wstała zza biurka, stanęła przede mną i powiedziała, żebym to zrobił. Zdębiałem. Pokazała mi palcem swoje stopy żebym nie zapomniał o co chodzi. Dziś nie wiem dlaczego, ale zrobiłem to. Całowałem jej stopy i to kilka razy. Następnego dnia zadzwoniła do mnie i powiedziała, że przeprasza za ten "incydent", że jest jej głupio, że odreagowywała w ten sposób jakiś stres i że ma nadzieję, że się nie gniewam. Dziwna sytuacja, sam nie wierzę, że do niej doszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosztorysatos
czego ludzie nie zrobia dla pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś daruj sobie
Już to wypisywałeś to jakiś czas temu. Ściema !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal_1987
Nie wiem, czy zrobiłem to dla pieniędzy. Po prostu trudno było mi odmówić pięknej kobiecie. Nie wiem zresztą też, czy tego żałuję. Było to na pewno niestandardowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal_1987
Skłamałem, jutro mam ją łaskotać po stopach i pod pachami piórkiem, ona znowu do mnie przed chwilą dzwoniła, sam nie wiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×