Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Hej ja tez jestem. Zagladam tu codziennie ale nie zawsze pisze. Niki ja do tej pory mialam 3 usg, ale tylko dlatego ze wczesniej w tej drugiej klinice, normalnie bym byla dopiero po jednym, ale nie narzekam.Oczywiscie denerwuje sie znowu czy wszystko w porzadku, bo juz bym chciala czuc ruchy a tu jeszcze nic :( I mimo ze polozna widzialam ostatni raz 4 tyg temu, za tydzien ide do niej na posluchanie bicia serduszka, to jak tylko mam problem moge do niej w kazdej chwili zadzwonic albo pojsc, wiec to nie jest tak zle. Dorocia trzymam kciuki zeby sie udalo szybciutko. Monia fajnie ze juz wybralas sukienke i obraczki. My musielism kupic nowa jedna obraczke, bo jak maz wczesniej chodzil do pracy to zostawial swoja obraczke w domu i jakies 3 miesiace po slubie mielisly wlamanie do domu i ukradli nam jego obraczke. Strasznie mi przykro bylo z tego powodu, ale kupilismy druga, bo w sumie co innego moglismy zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie klikajcie na link tylko go skopiujcie i dopiero do przeglądarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia śliczne obrączki :) a mierzyliście je ?? a w końcu na jaką suknię się decydujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi 26 marca jedziemy do przymiarki obrączek,poszerzamy je ciut :) a co do sukni to na razie żadna,tylko przymierzałam na razie ;) jakby co to sie pochwale ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh zazdroszcze Ci tych przygotowań :) chyba się rozwiodę i od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyje zyje laski;) za 1,5tyg wizyta;) na razie zaczyna mnie mdlic i jutro koncze 6tc. a generalnie jest spoko;) Monia- ja pamietam swoje przygotowania do slubu:) pierwsza suknia jaka przymierzylam to wiedzialam ze jest moja;) od razu umowa podpisana i suknia na mnie czekala;) a obraczki mam tytanowe;) Fajnie bylo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he :) Vi no wiesz co :D :D :D Tralalala z tytanowymi obrączkami chyba nie da sie nic zrobić w sensie powiększenia czy zmniejeszenia. Gdzieś to czytałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
ja tez bym chciala pisac na temat mojego dzieciaczka.. hmm.. ale wszystko przede mna jeszcze.. :D ja dalej twardo staram sie zmagac sama ze soba i nie patrze do kalendarza zeby mnie nie podkusilo policzyc :D:D ale nie zaprzatam se tym glowy :) powtarzam se "LUZ!" :D jakos na razie daje rade :D:D dobrze jest :D:D vi- ta Hania twoja :( bidulka :* wierze Ci napewno serce sie kraje jak sie patrzy jak wlasne dziecko placze a Ty nic nie mozesz na to poradzic bo trzeba zaszczepic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia sliczne obraczki. Ale wlasnie nie bedzie problemu pozniej ze zmiejeszeniem lub powiekszeniem? Moja kolezanka ma dwukolorowe i jak chciala powiekszyc czy zmniejszyc , juz nie pamietam, to jej wyszlo dwa razy drozej, ze wzgledu na to ze wlasnie dwukolorowe. ALe to juz bylo po slubie, bo jak kupujesz to jej dopasowali rozmiar za darmo. Ja narazie nie moge nosic ani pierscionka, ani obraczki bo mi palce rano puchna :( A ja wlasnie zaczelam 17sty tdzien, aby do wtorku i wtedy poslucham serduszka, zaczynam panikowac znowu. Dorcia na ciebie tez przyjdzie czas i bedziesz sie cieszyc najpierw brzuszkiem a potem dzieciatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia nie powinno być problemu bo są bez kamienia. Z kamieniem jest ciężko,facet nam mówił,że jak jest jeszcze jeden kamień to jakoś może powiększą/zmniejszą ale jak już jest więcej to nie da rady. :) już prawie połowa za Tobą,czas lecie. a pamiętam jak pisałaś,że sie udało :) czekamy na wieści po wizycie :) wtorek juz niedługo:) bądź dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie sliczna, ale pamietaj o jednym. Mierz kazda sukienke zanim zdecydujesz sie cokolwiek zamowic, bo inaczej wygladaja sukienki na nas a inaczej na wystawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia ja ją przymierzałam:)tylko bez paska na szyje była. i sama nie wiem czy już ją zapisać sobie czy jeszcze poczekać. Siostra mówi że jak 3 miesiące wcześniej zaczne szukać sukni to będzie dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia ja ją przymierzałam :) tylko bez tego paska na szyje :) i nie wiem czy już ją zapisywać czy jeszcze poczekać. Siostra mi mówi,że jak 3 miechy przed zaczne szukać to będzie dobrze. sama nie wiem :o poszłam do salonów aby popatrzeć co jest a tu znalazłam sukienke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz mój wcześniejszy post sie pokazał,wcześniej nie było go widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
aniteńka kochana :) to juz 17 tydzien :* tak szybko zlecialo :* juz niedlugo bedzie final :*:*:* oj pieknie :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia faktycznie to już prawie polowa :) a dopiero się staralas :) zreszta dopiero ja zaszlam w ciaze a moja Hania za tydzien skonczy 2 miesiace :) takze czas szybko leci :) monia suknia sliczna i powiem szczerze, ze wiazanie na szyje to dobry pomysl :) ja nie mialam i cale wesele sie strasznie meczylam, bo gorset mi opadal :( co do 3 miesiecy to na szukanie jest to zdecydowanie za malo czasu... czasem na sprowadzenie albo uszycie sukni czeka sie 3 miesiace (ja czekalam 2) pozniej jeszcze przymiarka i jak sie okaze ze cos nie tak znowu przerobki :/ moze Ci zabraknac czasu jak cos sie obsunie... ja bym tak nie ryzykowala zwlaszcza, ze rozne rzeczy sie slyszy o salonach... lepiej znajdz ta wymarzona zaplac zaliczke i wyznacz sobie ostatnia przymiarke na 2 - 3 tyg przed slubem :) nie dosc ze sama w sumie mam to na biezaco, bo rok po slubie, to jeszcze jako organizator wesel widze co sie dzieje w salonach i ile to psuje nerwow :( ja swoja suknie zamowilam w pod koniec kwietnia, slub misalam w sierpniu a suknie byla do odebrania dopiero na poczatku lipca i to tylko dlatego, ze ich ponaglalam, ze slub przeniesiony na lipiec :/ bedziesz miala tyle stresow i przygotowan, ze tego lepiej nie zostawiaj na 3 miesiece przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia popieram vi, 3 miesiace to za malo czasu. Wszedzie w salonach mowia ze tak minimum pol roku wczesniej a nawet dluzej. Ja mialam sukienke bez ramiaczek, ale byla super dopasowana i wogole ani sie nie przekrecala ani nie opadala, no ale to zalezy od sukienki i dopasowania. No i pomysl w jakiej wersji ty sie lepiej czujesz kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi,Anitia dziękuje za rady:) więc mówicie że nie za wcześnie???? ja dużego biustu nie mam więc powinna sie trzymać. Zresztą jak będę dzwonić do babki to sie zapytam o ten pasek :) i musze sie jej spytac jak maksymalnie bedzie mi ją mogła dopasowac jak schudne. ale tak szczerze podoba sie Wam? widzicie mnie w niej? jestem wysoka i boje sie żebym nie wyglądała jak taki olbrzym. Vi jak Hania? ) Anitia mąż szczesliwy co :) a wiesz juz jaka płeć maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos czuje, ze jakby Anitia wiedziala jaka plec to juz by nam sie pochwalila co ?? ;) monia mysle, ze spokojnie już mozesz zamawiac suknie :) a ta jest na prawde sliczna, nie przesadzona i ma cos w sobie :) a Hania slodka i rosnie jak na drozdzach, modelka chyba jakas z niej bedzie, bo dluga jest ;) maly kochany aniolek wszystkich od razu chwyta za serce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi skoro tak mówisz to jutro lub we wtorek chyba zadzwonie do babki :):):) dziękuje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia najlepiej zapytaj salonie bo to zalezy od salonu w jednych salonach maja iecej zamoien i trzeba dluzej czekac ale upewnij sie ze to jest ta jedyna wymazona zebys nie zalowala (suknia jest piekna) suknia nie musi miec paska jesli jestes wysoka (pasek tak jak by wydluzal) moze suknia bardzo dobrze dopasoana i szeroka dolem?? przymiezaj wszystkie asony naet suknie ktore nie podobaja ci sie tak bardzo nie dla sukni ale dla kroju bedziesz widziec w czym sie dobrze czujesz i tedy bedziesz szukac tej wyjadkowej wiem jak bylo ze mna syknie ktore przymiezalam byly tylko te ktore mi sie podobaly najbardziej potem moja mama kazala mi przymierzac wszystko i suknie ktore na wieszaku nie wygladaly tak cudnie na mnie wygladaly wyjatkowo. My nie mozemy ci doradzic czy masz ja kupic czy nie bo nie widzialysmy ciebie w niej poodzenia. anita czas leci tak szybko az mnie zatkalo jak przeczytalam ze to juz 17 tydzien u mnie ciag dalszy mdlosci i popoludniowe 3 godzinne drzemki czuje sie taka bezurzyteczna moj maz robi szystko domu sprzata gotuje zajmuje sie Ally i do tego remontuje dom nie moge sie doczekac az sie lepiej bede czuc skonczylam brac luteine ( mam nadzieje ze to cos zmieni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam Monia załatwiłaś coś z tą suknia ?? :) a my wczoraj byliśmy na usg bioderek i na szczęście Hania ma prawidłowe bioderka i nie trzeba ich prostować :) ulżyło mi :) a tygodniu idziemy do ksiedza ustalic co z chrzcinami :) chcemy 25 kwietnia, to drugi dzien swiat, wiekszosc ma wolne, w dodatku moje urodziny i 8 rocznica naszych zareczyn :) no i dokladnie rok temu byl cykl w ktorym udalo sie "wcelowac" w Hanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, nie znam jeszcze plci, jest to mi w zupelnosci bez roznicy ale jakos czuje ze bedzie dziewczynka. Heh no i dla dziewczynki mam juz imie,a dla chlopca jeszcze sie zastanawiam, mam juz pare typow ale nie mam konkretnego jeszcze. Monia i co w koncu z sukienka, zdecydowalas sie? Niki - mdlosci szybko mina, i bedziesz cudownie przezywac czas ciazy, mi niedane bylo miec zadnych mdlosci ani innych objawow ciazy, i z wyjatkiem powiekszonych piersi i rosnacego brzucha to tyle. Choc powiem ze juz na brzuchu pojawily mi sie zylki bardziej widoczne, to od kilku tygodni a teraz zaczynaja pojawiac sie na piersiach. A i jeszcze ta kreska od pepka w dol, zrobila sie ciemniejsza jakis tydzien dwa tygodnie temu. No to takie szczegolowe zmiany na moim ciele :) A bylabym zapomniala, dzisiaj bylam u poloznej sluchac serduszka mojego dzieciatka. Bilo tak szybciutko. Wszystkie troski i zmartwienia automatycznie odplynely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny:) wczoraj odebrałam badania i jestem w upragnionej ciąży :) tak się ciesze ale i jednocześnie boje żeby wszystko było w porządku... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol gratuluje :) a co do sukni to jeszcze nie podjełam decyzji. Dziś z Sz obgadam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicol super wiadomosc, bardzo sie ciesze razem z toba, ale teraz kochana najwazniejsze nie martwic sie niczym bo to nie jest dobre dla dzieciatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×