Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

Potwierdzone, chlopak. Cudownie bylo patrzec jak machal raczkami. Mam 4 zdjecia, i nawet zdjecie malutkiej stopki :) troche szkoda mi ze meza nie bylo bo usg trwalo bardzo dlugo, bo pani dokto wszystko dokladnie mierzyla, ale... za to ma wiadomosc ze to syn ;) Monia oj leci ten czas leci, ale wiesz, ja stracilam swoje malenstwo ponad poltora roku temu a teraz moglam patrzec jak na usg macha lapkami i macha do mnie, wiec badz dobrej mysli kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam imienia zeby w Polsce i Uk bylo takie samo, na razie stanelo na Alex, ale nie Aleksander, tylko Alex. Obojgu nam sie podoba, jest krotkie i by go nie zmieniali, ale wiesz, do sierpnia to jeszcze sie moze zmienifc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ładnie :) masz racje,możecie zmienić zdanie :) hi hi :) czujesz już kopniaki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO wlasnie czuje, to cudowne uczucie. Pierwsze kopniaczki poczulam 1 kwietnia w Prima APrilis, na poczatku myslalam ze sobie zarty ze mnie stoi, ale to takie fajne bylo, moje pierwsze wrazenie to bylo, takie wielkie ała, co to, i dopiero do mnie dotarlo ze to maluch, a potem jeszcze kilka razy, zaraz po tym jak zjadlam kilka ptasich mleczkow, chyba tak to sie pisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita-ptasich mleczek;)))) a to normalne ze sie rusza bo jak cukru dajesz wiecej to i energia jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita - ladne imie tylko w uk Alex to zarowno imie zenskie a co do ruchow to chyba najlepsze uczucie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia gratuluje synka:) a imie sliczne :) zazdroszcze tych kopniaczkow, mnie teraz tylko jak lezy na przewijaku to po brzuchu kopie ;) co juz jest mniej przyjemne ;) fajna rzecza jest jesc rozne przysmaki i obserwowac reakcje groszka :) moja uwielbiala owoce nawet na slodycze tak nie reagowala ;) Monia kazdemu czasem sie trafiaja gorsze dni,ale wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ja sie doczekac nie moge:) za tydzien wizyta i usg genetyczne i mam nadzieje i sie modle zeby wszystko git bylo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj koniecznie znac jak po wizycie :) ktory to dokladnie ebdzie tydzien ?? chyba to bedzie usg genetyczne prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi mam pytanko : w którym banku braliście kredyt?? nam to chyba nie dają jak nie jesteśmy jeszcze małżeństwem... miłego weekendu Kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia- to zalezy czy osobno macie wieksza zdolnosc czy razem. Czasami lepiej nie byc malzenstwem i brac kredyt bo wowczas pensje liczysz na dwie osoby a tak tylko siebie utrzymujesz, ale nie jestem pewna. Vi- to bedzie pierwszy dzien 12tc i tak to bedzie genetyczne juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
anitia - ale fajnie ze chlopczyk :) gratuluje ci z calego serca! imie ladne, proste krotkie i z jajami :D tralala - a ty jak tam? :) masz jakies przypuszczenia??:P u mnie wlasnie rozpoczal sie 23dc.. nie wiem .. sutki mam takie wrazliwsze troche.. takie jakies uczucie mam.. i pobolewa mnie nie wiem czy to lewa pacha czy cycek z boku.. nie wiem .. nie umiem okreslic.. mam katarek maly.. a tak to wszystko u mnie w porzadku..;) oj dziewczynki :* dobrze ze jestescie :*:* kochane moje.. :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia- ja nie zamierzam z naszego forum rezygnowac;) ja na razie chce zeby dziecie zdrowe bylo a plec jak najmniej dla mnie istotna;) hm....kiedy testujesz?:) ja mialam w cyklu ciazawym owulke dopiero w 26dc, niezle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
tralala - kochana ja cie nie wyganiam stad !! :* milo ze tu jestes, ze wszystkie tu jestescie :*:* wiem ze najwazniejsze zeby dzidzius byl zdrowy :* to niezle :D to mialas niespodzianke :) w 26dc to pozno jak cholera :P ja nie testuje... zawiodlam sie juz duzo razy jak @ spozniala sie 2 dni ja myslalam ze w koncu sie udalo i bieglam w podskokach do apteki po test... oczywiscie jedna wielka pier***lna krecha! teraz czekam.. bo robienie testu kojarzy mi sie z moja zawiedziona i smutna mina i zalem ze do niczego sie nie nadaje.. nawet do robienia dziecka.. rozumiesz... teraz @ musialaby mi sie spozniac chyba miesiac zebym po test poszla i zrobila.. nie chce rozczarowania.. wiecie jak to boli pozniej.. samo przyjdzie ndo mnie w swoim czasie..;) mojego Ł cos tam pobolewa.. nie wiemy co bo ciezko to zlokalizowac.. nawet nie tyle boli co czuc ze nie jest ok... nie wie czy to dol brzucha czy jajko.. byl u normalnego lekarza rodzinnego juz ze 3 tygodnie temu, i dala mu jakies tabletki przeciw zapalne, zrobil badanie moczu ale nic nie wykazalo.. nic kompletnie.. jak przestal brac te tabletki to znow powrocilo... i na poniedzialek jest umowiony na USG brzucha, a we wtorek jest umowiony do urologa... mam nadzieje ze nic mu nie jest :( tego jeszcze by brakowalo.. :( i przede wszystkim mam nadzieje ze uda sie ustalic co mu dolega.. moze zbada go dokladnie i mam nadzieje ze bedzie mozna wykluczyc ze to z nim jest cos nie tak.. okaze sie wszystko na poczatku tygodnia.. nie pozostalo nic tylko czekac.. mnie dalej cos te moje cycki nie daja spokoju.. dzis sie zaczal 24dc.. od kilku dni mam jakies takie jakby twardsze.. cholera to wie:P i drazliwsze sa.. nie wiem .. na @ ani w jej czasie jakos ich nie czuje.. a teraz.. hmm ;) pozyjemy zobaczymy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia-bo ja mam takie extra cykle. 4 miesiace super co 32dni potem sie zaczal wydluzac do 36, 40dni...i co jak juz mialam 37dc dostawac @ to nie przylazilmi stwierdzilam, ze nie bede testowac i czekalam tydzien, no i jak testowalam to jedna krecha zawsze i coz, przychodzila malpa po 40dc. W tym cyklu w ktorym zaszlam to juz wiedzialam ze najwczesniej testowac moge tego 40dnia cyklu. A testowalam w 43dc bo mialam grype i musialam wiedziec jakie leki moge brac zeby nie poronic. Wiec wszystko obcykane. Tym bardziej ze fuksiarsko trafilam na dni plodne w czasie wizyty i lekarz kazal sie starac no to sie staralismy;) i sie udalo. Rozumiem cie doskonale....tez juz mialam mysli ze jestem tak popsuta ze sie nie uda:( pewnie, tez pomyslalam, ze jak bedzie ten czas to sie uda. To niech twoj facet idzie do lekarza specjalisty. Moze to wyrostek? Najwazniejsze zeby zaradzic jak sie da. Trzymam za Was kciuki zeby sie udalo jak najszybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziś jes rok od założenia tego topiku :) ;) :) a ja miałam na wczoraj @,której na razie nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok? jeny ale ten czas leci....vi juz ma corcie....ciekawe co u reszty dziewczyn, ktore od dawna sie nie udzielaja...hmmm... monia- testujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie nie,bo wątpie że coś jest,bez zabezpieczenia było tylko dwa razy (przez przypadek ;) ) ok 13-14 dnia,więc nie licze na nic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia_aac
chyba mnie zaleje,czuje że mam "mokro",albo niech przy łazi ten okres albo nie wiem co bo wkurzam sie już : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
witam ;)) u mnie 25dc dobiega konca :) ja nie wiem co z tymi moimi cyckami.. jakies dziwaczne... moj Ł byl dzis na tym usg brzuszka (to ja powinnam chodzic!!!:P) no i nic nie wykazalo... nie wiem... martwie sie o niego... cholerka .. :( jutro idzie do urologa..., moze ten mu powie co mu dolega... PRZECIEZ MI NIE DOSKWIERAJA CYCKI!... a co u was moje drogie ?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie czas leci :) tralalala zaraz bedzie 12 tydzien :) super :) Anitia już polmetek przeskoczyla :) monia za chwile slub wezmie :) co do kredytu to my wzielismy w Getin bank... jak nie ejstescie malzenstwem to nie dostaniecie razem kredytu... no i my korzystalismy z "rodzina na swoim" :) a u nas pelna organizacja chrzcin :)Hania w piatek skonczy 3 miesiace :) i jest calym moim swiatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi nasz kochany rząd chce wprowadzić zmiany w "rodzina na swoim " :/ wszystko utrudniają ;/ ale suuper pogoda :D a @ dalej nie ma,wkurza mnie już to : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia rob test:) dorcia trzymam kciuki ...mam nadzieje ze to to o czym mysle:) Dzis skonczylam 11 tc i jutro juz na genetyczne mam nadzieje :)) bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×