Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

monia_aa nie katuj sie tymi pytaniami... dlaczego Ciebie to spotkalo... to okrutne, ale nie znajdziesz na to odpowiedzi :( ja tez kazdego dnia jestem pelna obaw... trzymam za Ciebie szczegolnie kciuki z calych sil i wiem, ze na pewno czeka Was po slubie mila niespodzianka :) mysl tylko o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi to nie jest takie proste... już prawie pół roku od tych najgorszych dni a boli bardziej niż na początku :( teraz sie uśmiecham a za godzine chce mi sie ryczeć :( życ sie odechciewa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie, ze to nie jest proste... nawet nie chce myslec jak ja bym to wszystko zniosla... jestes bardzo dzielna i dlatego wierze, ze zostanie Ci to wszystko "oddane"... trzymam z ato kciuki z calych sil...przytulam Cie mocno... pamietaj, ze mimo wszystko nie jestes z tym sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vi dziękuje. NIE ŻYCZE NIKOMU straty swojego dziecka,czy w 10tc czy w 30tc czy po narodzinach. Kochana nie myśl już o tym,bo Hania będzie smutna. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
czesc dziewczybki ;* powrocilam znow :D nie mialam netka ale juz mam :) zrobcie jakies podsumowanie ktorej z was sie udalo :D mnie niestety dalej nie :(:(:( ale staranka dalej trwaja :D ppostanowialm wyluzowac.. mam pytanie do was :: we wrzesniu @ dostalam 15 wrzesnia, w pazdzierniku @ dostalam 15 pazdziernika i w listopadzie @ dostalam 15 listopada.. czy nie wydaje sie wam to dziwne?? bo ja juz nie wiem o co chodzi.. zamin mialam tego guzka na jajjniku w czerwcu co mi wykazalo to usg to moj cykl trwal 31-33 dni.. potem przez dwa miechy jadlam antykoncepcyjne na niby wyciszenie tego jajnika.. pamietacie pisalam wam a teraz jakies takie dziwne mi sie to wydaje.. czekam czy w grudniu tez dostane 15tego... pisajcie ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorociaa----> ja jak brałam luteinę na wywołanie okresu to mi się rozregulowało wszystko miałam cykle 29-30 dniowe, po luteinie dostałam po 26 dniach- ciekawa jestem jak to będzie w tym msc. Jeśli chodzi o starania to w pierwszym cyklu nic nie wyszło, nad drugim ciągle pracujemy i czekamy na wyniki naszej pracy.:D Dorociaa a Ty dostałaś @ bo jak nie to trzymam kciuki żeby nie przyszła. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doorociaaa.
katarzynka89 => nie, nie dostalam jeszcze i mam nadzieje ze nie dostane :P oby nie :P ja jestem ciekawa czy dostane tego 15... hmm.. cos tu malo kto juz zaglada.. :( DZIEWCZYNY ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
:) ale to i tak nam sie grono wykruszylo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zagladam!! czytam was codziennie ale ostatnio malo na kompa wchodze bo mam rodzicow u siebie :) ja jutro na usg i pewnie w srode na inseminacje i tyle u mnie.. a co tam u nerwusa ??? dawno jej nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
no to jest nas kilka :* a ja sie wkorzylam... juz nie wytrzymalam i zrobilam test.. zgadnijcie jaki wynik ;( wiedzialam ze zepsuje sobie humor! cos tak czulam ... i to jeszcze nie dosc ze przed spodziewana @ to jeszcze nie z porannego moczu.. jedna wielka gruba krecha! :(:( jeszcze mam cicha nadzieje ze @ nie przyjdzie.. :( ma byc w okolicach 15-16.. zobaczymy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia Kochana spokojnie,test robiłaś duuużo wcześniej,wieć może nie wszystko stracone? trzymam kciuki! a wydawałoby sie,że tak łatwo w ciąże zajść :/ słyszałaś o tej 12-latce w ciąży? brak słów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorciaa do @ jeszcze sporo czasu więc jest jeszcze nadzieja.. 3mam za ciebie kciuki;) u mnie jeszcze ok 2 tyg do @ wiec spokojnie oczekuje wyników;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też muszę do @ sporo poczekać. Chociaż sama nie wiem dokładnie ile bo miała cykle po 29-30 dni a ostatni po luteinie 26 dni . Czytałam ostatnio żeby zaraz po przytulaniu zaciskać te mięśnie które wstrzymują mocz to wtedy plemniki szybciej się ruszają czy coś takiego ja się ostatnio do tego stosuje i zobaczymy czy coś to da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
no ja se tak zaciskam wlasnie miesnie :P hah :D tak bym chciala zeby sie udalo.. kurde ze tak to musi byc ze ci co chca to nie maja, a ci co nie chca to porzucaja te biedne dzieciaczki :( staram sie nie myslec o tym ale wiecie ze to nie takie proste.. masakra... a jeszcze dobiaj mnie ta pogoda :/ zimno jak cholera .. tak strasznie boli mnie gardlo ze nie moge przelykac :( Ja chce dzidzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobietki a co Wy nic nie piszecie? Same nudy się tutaj zrobiły. Nikt nie pisze i nic sie nie dzieje. Musicie się wziąć do pracy. Piszcie kiedy macie termin spodziewanej@ i kiedy testujecie. Razem lepiej będzie sie nam czekało:) PISAĆ PISAĆ PISAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi termin wypada ok 27 grudnia testowanie ok 30 chyba ze dostane @ a jak reszta kobietek pewnie oczekuja i nic nie pisza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
no heej piekonotki :* ;) hgumor jeszcze swietny jest! :D jest 15 grudnia, godzina 20:00 prawie i nic sie nie dzieje :D oby !!! jezeli wszystko pojdzie zgodnie z planem to testowanko bedzie 18-19 ... tylko oby tak bylo!! dziewczyny nie poddajemy sie mimo wszystko!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz dzisiaj po kolejnej inseminacji i teraz znowu 2 tygodnie czekania i bede testowac w sylwestra fajny by byl poczatek roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Was wszystkie kciuki :) zagladam codziennie, ale jakos tak nie pisze... my juz wreszcie sie przeprowadzilismy :) super tak u siebie :) w pon bylam na kontroli u lekarza i stwierdzil, ze zaczne najpozniej rodzic w 38 tyg, bo juz mam rozmiekczona szyjke... mala powinna wtedy osiagnac wage okolo 3800g, bo w pon wazyla 2700 g. takze zostaly nam okolo niecale 4 tyg, a jeszcze brakuje sporo rzeczy dla malej... stgresuje mnie juz to strasznie... milego dnia Wam zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie @ powinna przyjść 26 lub 30 bo mi się wszystko poprzestawiało. maaadziaaa---> ja też będę testowała w sylwestra o ile @ nie przylezie Najgorsze jest to czekanie i te myśli że znowu będzie tylko jedna kreseczka, albo ta paskuda @ przyjdzie. Trzymasz za was wszystkie kciuki:):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociaaa.
ojej :* tez kiedys bede takie miała ;) a u mnie @ jeszcze nie przyszla.. najgorsze te czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×