Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

2010/2011 Rozpoczynamy starania!

Polecane posty

to sa najdluzsze 2 tygodnie mojego zycia hihi u mnie jest teraz lato i okolo 30 stopni mialam taka wielka ochote na zimne piwo z sokiem :) niestety byla woda z sokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u mnie jest snieg i minusowa temperatura.... strach wyjsc, bo slizgo... i ciagle za mna chodzi zimne martini z cytrynka ;) no, ale coz przyjdzie mi na nie jeszcze sporo poczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi juz blizej niz dalej ale to martini bedzie ci smakowac jak nigdy wczesniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzis obudził straszny bół brzucha taki jak na okres myślałam ze umrę nigdy tak nie miałam dziwne.. a do @ jeszcze 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez czekam na @ jeszcze 7 dni mi zostalo:) oczywiscie chcialabym nie dostac i chcialabym zaciazyc wreszcie, aczkolwiek wole sie nie nakrecac za bardzo bo i po co:) Ale byloby bosko, jak nic nie wyjdzie to jedziemy na narty, a ja juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska najwazniejsze zeby sie nie poddawac:) jak nie tr4az to pozniej i walczyc walczyc:) Niki trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja zdecydowalam zatestowac jutro bo jutro jest 2 tygodnie od inseminacji bo dluzej nie wytrzymam na dzien dzisiejszy mam mieszane uczucie coraz czesciej mysle ze sie jednak nie udalo nie wiem czemu ale boje sie rozczarowania i chyba przez to nastawiam sie na nie zeby bylo latwiej. niechcialabym przechodzic przez te zastrzyki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki- tak serio, to jak nie zatestujesz to sie nie dowiesz co sie z Toba dzieje, ale nie lam sie jesli wyjdzie jedna krecha, po prostu nie odbieraj sobie nadziei i zrob test kilka dni pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wywolaniu owulacji to jak nie ciaza to @ powinna sie pojawic jutro lub w srode najpozniej mam jakiegos dola plakac mi sie chce ja zmykam spac rano testowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za Was wszystkie kciuki z calych sił i zycze Wam jak najlepiej :) ja jestem po pierwszych zajeciach w szkole rodzenia :) ciekawie sie zapowiada :) no i dostalismy informacje, ze przelew z banku poszedl i na 99,9% dostaniemy jutro klucze do mieszkania :) i w srode remont rusza pelna para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vi super ze juz niedlugo ja zrobilam wlasnie test i oczywiscie jedna kreska :( teraz czekam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dzisiaj rano @ przylazła:( niepotrzebnie robiłam test i się nakręcałam ( nigdy więcej nie zrobię testu przed@) @ powinna być w sobotę - 4 coś mi się rozregulowało po tym wywołaniu okresu ostatnio. No ale nic się nie zrobi jedynie trzeba się dalej starać. Ale jak to jest że kobiety które nie chcą dzieci mają je bez problemu po czym poddają się aborcji albo oddają dzieci a te które tego dziecka pragną mają ogromne problemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi bardzo ja teraz czekam na @ najpozniej sie ma pojawic w nocy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dizewczyny przykro mi... ale walczcie dalej :) w koncu sie uda :) musi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niki85- mam nadzieje że do Ciebie 2 nie przyjdzie i trzymam kciuki żeby Ci się udało A mi się wydaje że miałam znowu samoistne poronienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam taka cicha nadzieje ze sie nie pojawi jak sie nie pojawi do czwartku to ide na bete katarzynka nie rob wczesniej testow bo ci bedzie ciezko za kazdym razem bedziesz sie dolowac trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi kochane :( ja tez nigdy więcej nie zrobie testu przed @ kilka razy tak było więc dosyć!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo dlatego mowilam ze ie ma co robic testow przed@ no i dziewczyny....nie zalamujcie sie jesli orzez 3 cykle cos wam nie wychodzi...to wlasnie natura...mozna sie martwic po roku staran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie caly dzien leje !!! dzien minol i @ sie jeszcze nie pojawila wiec jutro na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też lodowato... strasznie wieje i zamarznac mozna... a my już w trakcie remontu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×