Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivia

Jak oceniacie pogrzeb Prezydenta ?

Polecane posty

uwazam, ze byl godny, uroczysty na miare glowy panstwa, Warszawa i Krakow stanely na wysokosci zadania i udalo sie w tak krotkim czasie wszystko przygotowac. Niewazne, ze wszyscy nie dojechali ze wzgledu na pyl, wazne, ze stanowilismy jednosc polaczona w bolu i zalobie .... Miedwiediew - uklon w jego strone za sama obecnosc. Wnuczka Lecha Kaczynskiego - ladna, grzeczna dziewczynka. Wspolczulam Marcie i Jarkowi tyle kondolencji odebrac, ale jak mus to mus .... Jak oceniacie ten pogrzeb ? prosze o wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek chcę powiedzieć że te całe uroczystości pogrzebowe były naprawdę piękne. Ale mniejsza z tym. Mata tutaj linka http://twitpic.com/1glsy4 Ot cała żałoba... Cytat z jednego forum mówi wszystko: "Co to jest, to chyba nie muszę tłumaczyć. Kto to zrobił i kiedy? Otóż autorem jest (telefonem BlackBerry 9000, g. 18:22:32) pogrążony w żalu i szlochający w rękaw pan Bielan Adam. Kiedy? Ano, 3 godziny temu, zaraz po ceremonii pogrzebowej, na którą nie wpuszczono mediów, a tylko rodzinę i najbliższych współpracowników (nawet Mularczyk został na zewnątrz). Ciekaw jestem, ile ten pan natrzaskał jeszcze fotek i kiedy wypłyną. Przychodzi mi na myśl jedno określenie. Odnosi się do konsumpcji i ekskrementów." Kwestią czasu jest kiedy cała tragedia zostanie wykorzystana przez PiS w kampanii wyborczej. Żenada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecie na szczescie jest bardzo neutralne, nie przedstawia czlonkow rodziny, jedynie to, co i tak wszyscy widzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie szkoda strasznie Jara
nic takiego z tym zdjeciem, przeciez teraz tam pelno ludzi sie przewija. na tvp tez jakos przed 20 pokazywali juz material stamtad... pogrzeb godny, dobrze ze na Wawelu, bo to wazny punkt w historii kraju i nie tylko, mysle, ze to wydarzenie istotne dla stosunkow miedzynarodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie ciesze, ze na Wawelu choc z poczatku bylam ta decyzja zaskoczona, jednak po przemysleniu sprawy doszlam do wniosku, ze nie ma innego miejsca w Polsce, ktore byloby godne pochowania Prezydenta ....no bo co Powazki ? :o to zwykly cmentarz choc dla zasluzonych a Wawel to jednak prestiz .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o samo zdjęcie, bo ludzie będą sobie zdjęcia robić. Chodzi o to jak człowiek który był przy rodzinie, szlochał z nim razem, przeżywał żałobę i pogrzeb pstrykając sobie fotki na pamiątkę. Jak to ktoś napisał na na tamtym forum ciekawe ile i kiedy fotki zostaną opublikowane na necie, może na naszej klasie się nawet znajdą, kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie poszlabym w tak dalekich osadach, ze na NK fotki sie znajda, wydaje mi sie, ze ta jedna wkleil by pokazac Polakom jak sarkofag Prezydenta wyglada - nie wiem ...moze i jest to nietakt, ale przynajmniej bez osob na fotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze poklon w strone Maroka, ze sobie przylecial niezapowiedziany i wywolal tym niemale zdumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×