Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asiencja01

"Nie wiedzialam ze jestem w ciąży...."

Polecane posty

Gość Asiencja01

Zastanawiam mnie ten program. "Nie wiedziałam ze jestem w ciąży...." Jak oglądałam ostatnio jeden z tych odcinków w którym kobieta wypowiadała się, że zrobiła 7 testów ciążowych wszystkie negatywne, nie czuła ruchów dziecka (dla mnie szok) traktowała "ruchy" jako bulgotanie w jelitach :) przytyła trochę ale nie znacznie nie na tyle by pomyśleć, że jest w ciąży. Jak można nie zauważyć brzuszka??? Ja rozumiem, że np do 6 miesiąca może i brzuszek nie u każdej mamy jest widoczny ale w 9 miesiącu??? Co o tym myślicie??? A może któraś z Was znalazła się w takiej nie świadomej ciąży??? Czy któreś z Was test pokazał fałszywy wynik w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffalaAAA
ja tez sie własnie zastanawiam czy nie jestem w ciazy niby stosujemy zawsze gumki durexy ale to nie jst metoda 100% cos mi mówi w podświadomości by kupic test ciazowy mam za duży brzuch a się odchudzam, a brzuch sie zrobił większy tyle ze mam miesiaczke ale w zeszłym miesiacu mi sie spóźniła i krótko trwała a miesiaczke ta kobieta miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie rzeczy tylko w USA
tylko w USA susza kota w mikrofali a potem pozywaja producenta za to, ze w instrukcji nie umiescil informacji o zakazie wkladania zwierzat tylko w USA grubasy sadza sie z restauracjami o to, ze podaja zbyt kaloryczne jedzenie tylko w USA 25 latka bez dziecka to stara panna, ktorej nikt nie chce i bez perspektyw na przyszlosc bo tam standartem jest 16to latka w trzeciej ciazy tylko w USA rodza nie wiedzac, ze sa w ciazy wnioski nasuwaja sie same..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiencja01
Testy wskazują ciążę tylko na jej początku, kiedy stężenie hcg jest największe. Maksymalne stężenie hCG obserwuje się pod koniec pierwszego trymestru (8-11 tydzień) później spada i testy mogą pokazywać fałszywe wyniki. Więc wszystko jest możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaSt-d
też spotkałam się z podobnym przypadkiem, znajoma do 7m-c miała miesiączkę i nie tyła więc dowiedziała się późno, a mam tez znajomą ktra w ciąży z bliźniakami przytyła tylko 8 kg i pod koniec ciąży wyglądała jakby miała duże wzdęcie a nie w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle, ze nie tylko w usa
nie przesadzajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____________________
ciekawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agataaaaaa12344
Moja kolezanka tez niewiedzila do 8 msc ze jest w ciazy dopiero gdy zaczela rodzić.... wiem niemożliwe a jednak prawdziwe do swojego chlopaka zadzwonila i mowi tak M. bedziemy mieć dziecko a on do niej no to ok pogadamy jak wroce do domu( byl w szoku ze zostanie ojcem ) a ona do niego tak ale ja rodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa takie przypadki
podswiadomego wyparcia ciazy, ze kobiety do porodu nie wiedza ze sa w ciazy i ciazy nie widać. Dzieje sie tak np gdy kobieta sadzi ze jest po menopauzie i ciaza jest niemozliwa, albo gdy w ciazy byc nie chce. To nie sa jakies wymysly amerykanow tylko normalnie opisane medyczne przypadki. I zeby bylo smieszniej to gdy lekarz stwierdzi u takiej kobiety ciaze, brzuch pokazuje się w bardzo krotkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio był przypadek
oglądałam ostatnio program, gdzie baba kobieta miała wszystkie objawy, ale lekarze wcześniej powiedzieli jej, że jest bezpłodna i nie uwierzyła, że to może być ciąża :O nawet jak pod koniec lała jej się siara z piersi to ona dalej nie poszła do lekarza, no bo przecież bezpłodna:O to już wg mnie głupota:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnio był przypadek
a poza tym te dziewczyny są jakieś zacofane, prezerwatywy im pękają, łączą pigułki z antybiotykami, zapominają o pigułkach albo nawet w ogóle nie stosują antykoncepcji - i mimo to nie biorą pod uwagę, że mogły zaciążyć. chociaż niejednokrotnie mają już dziecko (urodzone w swoim 18 - 19 roku życia). to pokazuje jaka jest w USA wiedza o planowaniu rodziny:O normalnie poniżej wszelkich poziomów:O a może dostają jakąś dobrą kasę za udział w tym programie, nie wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja tam nie wiem...
...ale moja znajoma się dowiedziała w 4 miesiącu dopiero, poszła do lekarza, bo myślała, że ma jakieś torbiele na jajnikach, nie robiła nawet testu, bo miała miesiączkę cały czas. Dopiero potem jak sie zastanowiła to uznała, że faktycznie te @ były troche bardziej skąpe ale nie pomyślała nawet o ciąży, bo tyle już lat po ślubie i nic, więc uznała, że nie bedzie mieć dzieci i tyle. Opowiadała jak jej lekarz powiedział " O! gratulacje!" a ona pyta czemu gratulacje, to on jej mówi, że zostanie mamą za 5 miesięcy, a ona "jak to? może za 9?" a on tłumaczy jej, że to 4 mc... mówiła potem, że myślała, że na idiote trafiła :D:D:D a tu faktycznie taka niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny topik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobieee jaaaa
o a gdzie to ogladalas? chetnie bym sobie obejrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę ze jesli kobieta jest bardzo otyła i wystaje jej porządnie brzuchal to rzeczywiście może nie wiedzieć ze jest w ciąży do pewnego momentu, ale żeby nie czuć ruchów to dla mnie niewiarygodne zwłaszcza jak teraz tak siedzę i czuję jak mi moje małe w 8 miesiącu daje do wiwatu że ledwo usiedzieć się da... Ale druga kwestia to to że często oglądam te programy i nie chce mi się wierzyć że u szczuplejszych kobitek niż 120 kilo nie widać ciążowego brzucha... no ludziska, litości!!! ja ważę 92 kilo (tyle że jestem grubej kości i bardzo wysoka) i brzuch wystaje mi jakbym piłkę "lekarską" połknęła a ludzie i tak mówią ze mam malutki brzuszek i ledwo przytyłam(12 kilo)...(oczywiście moje zdanie jest inne:) ) Dziwne to dla mnie wszystko ale i tak program fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiuplo
ja tez ogladałąm takie programy , na discovery czy jakims p[odobnym kanale Poszukaj w spisielu programie tv , moze trafisz na ten kanał i program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j@@@@
własnie leci na diskovery travel& living

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfh
program leci tez od poniedz. do piatku o 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik juz stary
ale jesli to kogos interesuje to poczytajcie sobie o ZAPRZECZENIU CIĄŻY. cos odwrotnego do CIĄŻY UROJONEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedysPolska
mieszkam w USA i tutaj tez nas to szokuje!!!! duzo jest tego i podobnego typu ''ograniczonych poziomem'' programow lecz z tego co widac do Polski przenikaja najbardziej plytkie- ciekawe dlaczego? i taki pozniej jest wizerunek USA ale wtedy polacy moga sie rozgrzeszyc ze sa inteligentniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
no to jak jest w końcu z tym programem?to ściema jakaś?bo ja przez niego ciągle mam wrażenie,że mi się coś rusza w brzuchu!:(i mam dosłownie schizy!czy są jakieś polskie przypadki takich ciąż z zaskoczenia aż do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
program leci tez na TLC codziennie o 21-"ciaza z zaskoczenia". Jest mozliwy brak brzucha, bo czasami plod umiejscawia sie za zebrami i wtedy brzuch nie rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeejjjjjaaaaaaaa
ja do 9 tygodnia nie wiedzialam jak nie mialam okresu to wmawialam se ze to stres bo moj jest bezplodny niby a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
ok, rozumiem,że do 9 tyg. czy nawet do 16-17 tyg można nie wiedzieć, ale potem już zaczynają sie ruchy,czasem porządne kopniaki albo przesuwanie się takie dziecka bardzo wyczuwalne, czasami aż dyskomfort powodujące.Jak dla mnie ten program to nie do wiary, oglądając go nabawiłam się wariactwa jakegoś bo mimo,że zabezpieczam się jak szalona to mam wrażenie ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablalla
głupi ten program jak zreszta inne amerykanskie shity... ja około 18 tyg mimo pierwszej ciązy juz czułam ruchy a nie wspomnę co czuje teraz w 25 tyg, mój dzidzius kopie jak szalony i nigdy nie powiedziałabym, ze to jelita!!! zreszta jesli choc troche ktos ma wgląd w siebie, to zawsze nasłuchuje. Ja zawsze, po tym jak sie nie zabezpieczałam, to byłamczujna do konca. Wiec jest to dla mnie bezmyslnosć bab i nie znanie swego organizmu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
blablablla ja też uważam tak jak ty!w tym programie strasznie ciemne baby są i te historie,że niby brały pigułki regularnie!co z tego,skoro zaraz opowiadają,że imprezowały,paliły,piły itd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeejjjjjaaaaaaaa
i co wcale nie mialy brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura26
no tak,niby nie miały brzucha....żałosne!tylko dziwne,że w Polsce,gdziekolwiekby nie spojrzał,czy to znajomych,rodzinie czy nawet na nasze"gwiazdy"wszystkie mają widoczne brzuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×