Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona żona od Leona

zdradziłam z kolegą z pracy bo chciałam sprawdzić ...

Polecane posty

jak to jest z innym facetem , ponieważ mój mąż przez 16 lat był jednym jedym z którym uprawiałam seks . Wyciągnełam wnioski mimo iż kolega jest bardzo pociągający , niezwykle delikatny i czuły no i penisa też ma zdecydowanie większego od mojego męża to gra niewarta świeczki . Fatalne zauroczenie , króre mogło zepsuć całe moje dotychczasowe spokojne zycie ... więcej tego nie zrobię !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullla llla
trochę pużno do tych wniosków doszłaś,,,ale fakt jest taki że lepiej pużno niż w cale,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez taką jak ty
cierpią dzieci moje i ja , dzieci które już nie będą miały szczęsiliwego dzieciństwa, dzieci które przeżyły tą tragedię rodziny która się odbiła na psychice, takie kurwy powini zamykać bez żarcia i wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez taką jak ty
i jeszcze masz odwage się tym chwalić, obić ryło tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullla llla
myśle że zbyt ostro powiedziane,,,,,,,,,przecież On też w tym uczestniczył i zgodził się prawda?,,,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie puzno tylko
pozno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Bo żona od Leona to kawał kurwiszona. A swoją drogą, to chwalisz się czy żalisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullla llla
bo do tanga trzeba dwojga,,,,,,,,co nie znaczy że popieram autorkę ,ale też bez przesady,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulla masz 100% rację ja nie zrobiam tego z premedytacją w życiu nawet bym nie pomyślała , żeby rozbijać komuś rodzinę i szczęście poprostu chciałam sprawdzic jak to jest i co mam za to byc zlinczowana ? wiem , że się to więcej nie powtórzy i dla mnie ten seks i ten facet nie ma już znaczenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullla llla
dobrze,,,,pozno:0 teraz dobrze?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullla llla
miało być tak :) a potem tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uboot
Spieprzyłaś coś. To zawsze będzie do ciebie wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez taką jak ty
do ona żona od Leona to pisał facet a nie kobieta i niebroń jej ani siebie tym że trzeba dwojga , ona jak ty po 13 latach zapomniała jak to jest z innym, i też pusiciła się z kolegą z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę , że to nie będzie do mnie wracać bo to mi pomogło docenic po tylu latach jakiego mam dobrego i kochającego męża , który w pewnym momencie zaczął mnie przytłaczać swą miłością ... zdradziłam to fakt .... jest to świństwo ale jeśli nic nie znaczy to czuję się jakby usprawiedliwiona a kolega kolegą wytłumaczylismy sobie wszystko nawet dziś w biurze i zostaje dalej dobrymi kumplami z pracy , których nigdy nic więcej nie połączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmienia to faktu ze zdradziłas a czy oboje chcieliście, zrobilas to pod wpływem emocji czy mąż zaniedbywal nic nie zmienia. Mysli sie przed a nie po czymś wiec tak, tak zaslugujesz na kopa w ryj albo zeby choc poczuc jak to jest byc zdradzonym. Faceci lubia sie chwalić wiec prędzej czy pozniej to wyjdzie na jaw. Nie jedna juz myślała ze jak zdradziła nawet w innym kraju to mąż sie nie dowie. Oby Cie w d kopnął. Rozumiał bym emocje ale tak by sprawdzić jak to jest to zwykle kurewstwo wiec nie dziw sie reakcjom i nie szukaj poklasku bo to nie pomyłka życiową ktora moze sie zdążyć każdemu tylko zwykle świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrau
ona żona od Leona a co ty sobie wyobrazalas ze 1 raz z nowym facetem i bedzie jak w niebie. Trzeba czasu nawet nie raz kilku mies regularneog sexu z dana osoba zbey ja wyczuc nauczyc tez swojego ciala swoich reakcji Pozatym czasem poprpstu ludzie nie sa dopasownai sexualnie i nigdy sie nie dopasuja Sprawdzic jak to jest buhehe z kazdnym jest inaczej wiec sprawdz po kolei kazdego napotkanego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullla llla
zacznijmy że jestem kobietą i mam męża ale też jestem realistką ..rozumiem to co czujesz chociaż fakt do końca na pewno nie,,,.i mam nadzieje że nigdy tego nie przeżyje na własnej skórze,,:( ale pamiętaj że jeśli twój facet Cię zdradził to nie tylko tej trzeciej wina,,,on też w tym uczestniczył,sory za szczerość,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez taką jak ty
napisała ullla llla bo do tanga trzeba dwojga,,,,,,,,co nie znaczy że popieram autorkę ,ale też bez przesady,,,,,,,, co bez przesady ? to że przez takiego kurwiszona jak ona 3 dzieci już nigdy nie będzie miała szczęśliwego domu, straciła szczęśliwe dziecinistwo w którym nie brakowało im niczego , że odbiło się to na ich przychice, że najmłodsze dziecko w tym czasie zachorowało i raczej ciężko będzie z tą chorobą do konica życia, że dzieci straciły wzór rodziny, ciąganina po sądach co jeszcze chcesz wiedzieć by potwierdzić iż to kurwiszon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrau
jest to świństwo ale jeśli nic nie znaczy to czuję się jakby usprawiedliwiona bez komentarza buhehehe Zapytaj meza czy to nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ullla llla
zgadzam się w 100% i nikogo nie tłumacze ,,,,tylko mam pytanie ,jak myślisz czy ta kobieta przywiązała go do krzesła i nasiłe kazała się kochać mu z nią? odpowiec szczerze ,,,,a i nie po pieram zdrady nigdy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrrrrrau
dobra laska zdradizlas dla nas jestes szmata i nie oburzaj sie jak ktos cie krytykuje bo nie masz w tej chwili prawa do oburzania sie po czyms takim a jak uwazasz ze to nic straszneog i ty tez zla nie jestes to pochwal sie mezowi moz eon bedzie mial to samo zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez taką jak ty
o czym wy piszecie że trzecia strona wina jak wy kurwa nie macie pojęcia jaki to bylo życie, waszy zdaniem to że dzieci w wieku 13 14 15 mają zabezpieczone życie ( każdo ma już mieszkanie które jest wynajmowane a pieniądze idą na specjany fundusz) i były nie jedo krotnie tam gdzie żadne dziecko nie będzie w życi , gdzie ta rzekomo 3 strona nawet w rzyciu nie pomyślała o czymś takim od 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afi01
ona zona Leona masz wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z całym szacunkiem...
Wlaśnie dlatego nie wychodzi sie za maz za swojego pierwszego faceta, bo zawsze predzej czy pozniej dojdzie do zdrady. Przeciez to oczywiste, ze kazdy bedzie sie zastanawiac jak to jest z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek 34
żona od Leona, tak z ciekawości to gdzie pracujesz ? Bo fajnie by było wiedzieć gdzie pracują takie kurwiszony jak ty, które się pierdolą , o tak sobie, z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli juz to łem bo jestem facet i chocby twoj kolega przysięgał ze nikt sie nie dowie to masz jak w banku ze juz jakis facet patrzy na Ciebie jak na kurwe.faceci lubia sie takie ale myślą o nich w jeden sposob i widze to ty malo wiesz jeszcze o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez taką jak ty
jak suka nieda pies nie weźmie i co tu tlumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przez taką jak ty
jeszcze szmata ma czelność się usprawiedliwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×