Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

kto ze mną? do konca maja 5 kg!

Polecane posty

hej :) proponuję taki układ - nie zakładam, że uda mi się schudnąć 50 kg (tyle to nawet nie chcę :P) tylko 5 do końca maja, przy zdrowym odżywianiu (nie głodzeniu się!!!) i aktywności fizycznej. Plan jest taki: nie jemy słodyczy ani czipsów! nie pijemy alkoholu i napojów gazowanych. Pijemy dużo H2o i herbat (zielonej i czerwonej). Soki owocowe bez dodatku cukru, okazjonalnie (np. zamiast kolacji). Jemy normalnie, tylko mniej. Jeśli ktoś ma możliwość to gotuje warzywka na parze, bez jedzenia smażonych potraw. Jemy wtedy kiedy czujemy głód małe porcje czegoś sycącego - np. chleb razowy, plasterek chudej szynki, sałata, pomidor, ogórek. No i ćwiczenia fizyczne 40 minut dziennie (w tym 20 rozgrzewki), chyba że ktoś lubi więcej, ale ustalmy, że 40 minut aktywności to minimum (może to być taniec, pływanie, bieganie, rozciąganie, aerobik, siłownia... co kto lubi, w czym znajduje przyjemność). klucz do sukcesu - brak słodyczy i niezdrowych przekąsek plus zwiększona aktywność fizyczna. Wiem, że to możliwe bo tym sposobem schudłam już 4 kg w miesiąc. Teraz chcę żeby się udało 5 i będę szczęśliwa :D kto ze mną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja przez 9 dni schudłam 2 kg.Nie odchudzam się drastycznie,poprostu,więcej owoców i warzyw,zero słodyczy,kolacja lekka po godz.17,ciemne,pełnoziarniste pieczywo (oczywićsie z umiarem)Skaczę na skakance około godzinę dziennie z przerwami i jeżdżę około 6 km na rowerze.Chcę jeszcze schudnąć 2,3 kg,żeby ważyć 53 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to temacik dla mnie
tez chce schudnac do lata 5 kilo. ostatnio troche przytylam i niezbyt dobrze czuje sie w swoim ciele :) nie zamierzam przeprowadzac jakis drastycznych diet, tylko jesc mniej i troche wiecej sie ruszac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja też! zero drastycznych diet bo to i tak ściema! :D mż, zdrowo jeść + ćwiczenia tak jak napisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to temacik dla mnie
najgorsze jest u mnie to, ze wieczorami mam napady glodu- mimo, ze przez caly dzien jem normalnie. ale od dzis koniec ze slodyczami...i fast foodami, ktore niestety uwielbiam :O i chce w koncu zaczac robic brzuszki i cwiczenia na nozki (bo cos nieladnie pokryly sie cellulitem) tylko, ze jestem przeziebiona dosc porzadnie i najnormalniej w swiecie nie mam ochoty na cwiczenia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to temacik dla mnie
muszę coś z tym zrobić, bo mój facet używa mnie do szukania trufli po lesie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to temacik dla mnie
:O widac, ze ci sie nudzi dziecko, sio do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi napadami jest najgorzej. Ja wczoraj tak miałam. Kupiłam mojemu facetowi czekoladę, ale zamiast mu ją dać sama wsysłam CAŁĄ wieczorem ;p z tym trzeba walczyć ! :) najgorzej jest na początku, ale jak się ćwiczy silną wolę to się uda! i po to jest też ten temat - żebyśmy się wspierały we wzajemnych sukcesach i dzieliły porażkami (choć tych mam nadzieję, że będzie jak najmniej ;) ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to temacik dla mnie
jeszcze wczoraj zjadlam 4 batoniki :P no coz, ale tluszczyk wylewa mi sie ze spodni, wiec trzeba predko zaczac dzialac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja odkąd zaczęłam się odchudzać nie tknęłam nic słodkiego,pierwsze 2 dni były dla mnie straszne,ale siła woli pokonała chęć na słodycze.ja tak samo miałam wieczorne napady głodu i opychałam się wtedy na maxa,a rano wstawałam z wielkim brzuchem,nie wyspana i ogólnie źle się czułam.Teraz kolację jem między 17 a 18,warzywa lub owoce,ewentualnie cudy twaróg i rano budzę się wyspana i lekka.mój brzuch jest płaski,a nie jak wcześniej przypominający 3 miesiąc ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i zamierzam pic zielona i białą herbatę,która oczyszcza organizm i pomaga szybciej trawić.przez zimę niestety za dużo ciałka mi przybyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziwczyny mogę się dołaczyć? rok temu schudłam 6 kg na diecie niełaczenia z 1000 kcal, teraz zamierzam to powtórzyc bo niestety prawie 4 kg mi znowu wróciło:( do 9 maja chciałabym chociażby schudnać 3 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mirkat napisz na czym polega ta dieta niełączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
najlepsza woda,przegotowana i jeszcze lekko ciepła.W sumie soki tez mogą być,ale jak zrobisz je sama.Np. w sokowirówce zrobisz soczek z jabłek,marchwi.Ja wyciskam sok z graphefruita,podobno pomaga w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to temacik dla mnie
jestem :) musze przyznac, ze dzis niewiele zjadlam w porownaniu z poprzednimi dniami...mam nadzieje, ze przez to przeziebienie nadal nie bede miala az tak ogromnego apetytu jak zawsze :P moze schudne dzieki temu kilogram, to bede miala motywacje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×