Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irgona

portale randkowe

Polecane posty

Gość kamilka_ps
Portali na rynku jest bardzo dużo i tak naprawdę ciężko wybrać taki, który w sam raz będzie nam odpowiadał. Każdy ma swoje plusy, ale też każdy ma swoje minusy. I wydaje mi się, że ciężko wytypować jeden najlepszy, który można polecić. Ja byłam bardzo zadowolona z mydwoje, ale wiem, że to jest portal nie dla każdego, część osób może być niezadowolona, że trzeba płacić, że ludzie tam szukają kogoś bardziej na poważnie, że takie luźne znajomości raczej ich nie satysfakcjonują, a wiem, że część osób, którzy szukają kogoś przez internet, chcą po prostu sobie z kimś pogadać przez internet, niekoniecznie się spotkać, może trochę poflirtować bez żadnego dalszego kroku. A na mydwoje raczej nie o to chodzi, jak już rozpoczyna się znajomość, to po to, żeby się spotkać, żeby sprawdzić w jakim stopniu się do siebie pasuje i czy może być z tego coś więcej. Dla mnie ten portal akurat był strzałem w dziesiątkę, ale dla kogoś innego jakiś zwykły czat, na którym po prostu rozmawiasz na luźne tematy, bez żadnych oczekiwań, może być najlepszym rozwiązaniem. W związku z tym wydaje mi się, że bardzo ciężko wybrać jeden najlepszy portal, jest to zdecydowanie sprawa indywidualna. Ale na pewno warto poważnie zastanowić się przed założeniem konta na jakimkolwiek portalu, zastanowić się, który portal może być najbardziej odpowiedni dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ZS 2016.10.30 trudno znaleźć bratnią duszę( a nie partnera sexualnego albo bogatego sponsora) - ponieważ teraz trudno znaleźć miejsce gdzie SĄ osoby POWAŻNIE traktujące życie i ludzi. Teraz pełno jest portali dla EGOISTÓW(w każdym względzie)... na szczęście zwykle trafiają oni na podobnych sobie EGOISTÓW... i stąd tyle ROZWODÓW(o ile już dojedzie do małżeństwa) Całe szczęście że w Polsce są prawdziwi chrześcijanie(choć media wrogie kościołowi bardzo starają się by pokazać że ich już nie ma i lepiej zostać EGOISTĄ). Szukajcie w portalach PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI w chrześcijańskich portalach randkowych(rady wyłącznie dla osób wierzących i kierujących się miłością bliźniego). Życie w małżeństwie jest katastrofą z EGOISTAMI... rozejrzyjcie się w swoim otoczeniu ile takich małżeństw jest... i jak one swoim ZŁY przykładem niszczą obraz rodziny.... Całe szczęście że są też dobre małżeństwa... ich przykład, cudowna atmosfera wzajemnego wsparcia, miłości, współodczuwania jest NIE DO OPISANIA.... nie dajcie się uwieść "reklamie" że SEX jest tym o co warto walczyć kosztem wszystkiego!... Sam znalazłem moją ukochaną żonę dzięki takiemu chrześcijańskiemu portalowi usmiech.gif nie wiem co b y było ze mną gdyby nie to. Powodzenia dla wszystkich! do autora powyższego tekstu -> święte słowa właśnie znalazłem żonę! polecam zapisanisobie.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo dużo portali randkowych. Sama korzystałam z takich jak eDarling albo Be2 i polecam, warto spróbować! Takie top najlepszych portali możecie znaleźć tutaj https://www.top5portalerandkowe.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaks

Jest sporo fajnych portali, myślę, że warto spróbować skorzystać z nich, można poznać naprawdę fajne osoby. 🙂 

Takie porównanie najlepszych portali randkowych znajdziecie np. tutaj https://www.top5portalerandkowe.pl - polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Polecam nie portal randkowy, ale biuro www.zolyty.pl w Czerwionce-Leszczyny, poznałam tam super kobietę Monikę od roku jesteśmy razem, a wszystko dzięki temu biurze i swatce Ani. Żadnych ściem i oszustw, wszystko na początku dokładnie przedstawione. Gorąco polecam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia

Ja również serdecznie polecam biuro matrymonialne Zolyty, sama poprzez to biuro poznałam mojego partnera Mateusza, z którym do dziś jesteśmy razem. Planujemy wspólną przyszłość i dlatego 3 miesiące temu zamieszkaliśmy razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×