Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irgona

portale randkowe

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam konto na ZapisanychSobie i osobiście nie polecam. Owszem, tam seksu raczej nie proponują (mi tylko raz się to przytrafiło), ale Ci faceci po większości są tacy, ze jak na nich patrzysz to się nie dziwisz, że są sami. Nie chcę nikomu ubliżać, ale facetów określanych mianem przystojnych tam praktycznie nie ma, a nie oszukujmy się, wygląd też ma znaczenie. Jestem praktykującą-katoliczką, ale też całkiem ładną dziewczyną i nie chcę nieatrakcyjnego partnera, przepraszam. Druga sprawa jest taka, że tam większość ludzi jest już po 30, a ja mam lat 25 i szukam mniej więcej równolatka (nie podobają mi się starsi faceci). Spotkałam się chyba z 4 mężczyznami z tego portalu i żaden nie przypadł mi do gustu. Teraz mam konto na sympatii i już widze progres, przynajmniej jest w czym wybierać ;) a i sympatycznie się rozmawia z niektórymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na portalach randkowych są sami zboki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćasia
cześć, oceni ktoś moją sylwetkę? mam kompleks na temat mojego biustu :( asia18 http://wiid.me/qTukf5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worgi
Na portalach są różne metody dopasowania, prześcigają się w coraz bardziej wymyślnych testach czy wykresach, ale jak dla mnie właśnie ten test na mydwoje jest najprostszy i najbardziej wiarygodny. Na początku musisz spędzić trochę czasu, żeby go wypełnić, ale później po prostu dostajesz konkretne informacje, kto w jakim stopniu jest do Ciebie dopasowany, na czym polega to dopasowanie, jakie są wspólne zainteresowania, w jakich obszarach jesteśmy dopasowani, a w jakich nie. I to właśnie dla mnie jest największy atut tego portalu, który zachęcił mnie do pozostania tam. Po prostu bardzo ułatwia poszukiwania. A to chyba jest najważniejsze, bo takie szukanie "po omacku" może być bardzo czasochłonne i czasem frustrujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec czy poznasz odpowiedniego faceta i gdzie go szukać, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×