Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irgona

portale randkowe

Polecane posty

Gość gość
Stanowczo odradzam dopasowani.pl Prawie zaraz po założeniu konta okazuje się, że ktoś do tej osoby pisze. Jest to najprawdopodobniej pracownik tej strony, bo wysłanej odpowiedzi nawet nie otwiera, czyli nie czyta, co widać na liście wiadomości. Jedynie chodzi o uruchomienie procesu opłaty. Bo przecież aby przeczytać wiadomość, bardzo cieszysz się, że ktoś Ciebie tak szybko zauważył, dokonujesz wpłaty prawie 20 pln, bo chyba 19.90 pln. Niby niedużo. Ale tu tkwi chochlik: jeżeli od razu nie anulujesz subskrypcji, to regularnie co miesiąc będziesz mieć mniej na koncie o tę kwotę. Okazuje się, że sami pobierają z konta lub karty kredytowej tę kwotę co miesiąc. Jeżeli nie przeglądasz stanu środków,nie wiesz o tym, bo nie jest wymagana żadna Twoja autoryzacja. Nawet jak przejrzysz, widnieje informacja operacja międzybankowa, co nic Ci nie mówi. Na pytanie, dlaczego coś jest opłacane, zadane w banku masz odpowiedź: opłacone transferem, aby pieniądze natychmiast znalazły się na koncie. Jest tylko nr transakcji, ale Twój bank za transfer nie odpowiada. Widocznie była taka dyspozycja, bo przecież bez Twojej zgody, teoretycznie oczywiście, pieniądze z banku nie mogą wyjść. W praktyce dopłacasz dopasowanym co miesiąc. Faktycznie, dopasowują się do naszych kont. Tak bardzo, że nas okradają co miesiąc. W majestacie prawa podobno, bo do rejestracji konieczne jest zaakceptowanie regulaminu, w którym gdzieś pod koniec jest wzmianka o subskrypcji. Zastanawiam się, jak banki na to mogą pozwolić? Moim zdaniem to jest bezprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu powyzej, dziekuje za ta informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem dobrym i darmowym portalem jest dyskoteka.co . Założyłem tam konto i nie mam żadnych zastrzeżeń. Warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Mi odpowiada strona www.diskret.pl . Jestem kobietą, w średnim wieku i od dawna miałam dylemat – zakładać takie konto, czy nie. Ale zdecydowałam się w tamtym miesiącu i już nawet zaliczyłam jedną randkę u siebie w mieście. Poznałam faceta w podobnym wieku, z podobnymi zainteresowaniami, no i...przystojnego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis z 12.05 Żałosna reklama. 3 dziewczyny na krzyż i "portal".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka890
ja w sumie stwierdziłam, że czemu by nie spróbować spotkać kogoś w internecie, nawet tak tylko do pogadania i żeby wyjść czasem razem. Mam już dość życia samej, a w sumie na takim portalu nic nie trace a mogę tylko zyskać ciekawą znajomosc. Ja się zdecydowałam na randki.zyskajwiele.pl. Mam konto 2 mies i jestem nawet zadowolona. Z jednym chlopakiem dobrze mi się rozmawia. moze uda się nawet niedługo spotkać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaen
Ja osobiście polecam http://www.dyskoteka.co/ zawsze warto spróbować a portal całkowicie za darmo, wiec chyba warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do swieżo powstałego portalu, który oferuje dostęp do stworzenia własnego profilu wraz ze zdjęciem, do czatu, forum, prywatnego komunikatora i wielu innych ciekawych rzeczy. Portal jest bezpłatny i nie wymaga podawania adresu e mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marplezet blogspot com/2015/03/historyja-barzo-piekna-krotochwilna.html#comment-form

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, czy moze ktos z Was słyszał o tym portalu www.ilikeyou.com ? Zastanawiam sie, ponieważ jest tam podobno ponad 2 miliony osób z całego świata m.in. Anglii i Niemiec. Wiec moze własnie to jest to miejsce które warto jest odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego TAK TRUDNO znaleźć bratnią duszę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - bo nikt tak naprawdę nie chce się angażować. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam ZS
trudno znaleźć bratnią duszę( a nie partnera sexualnego albo bogatego sponsora) - ponieważ teraz trudno znaleźć miejsce gdzie SĄ osoby POWAŻNIE traktujące życie i ludzi. Teraz pełno jest portali dla EGOISTÓW(w każdym względzie)... na szczęście zwykle trafiają oni na podobnych sobie EGOISTÓW... i stąd tyle ROZWODÓW(o ile już dojedzie do małżeństwa) Całe szczęście że w Polsce są prawdziwi chrześcijanie(choć media wrogie kościołowi bardzo starają się by pokazać że ich już nie ma i lepiej zostać EGOISTĄ). Szukajcie w portalach PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI w chrześcijańskich portalach randkowych(rady wyłącznie dla osób wierzących i kierujących się miłością bliźniego). Życie w małżeństwie jest katastrofą z EGOISTAMI... rozejrzyjcie się w swoim otoczeniu ile takich małżeństw jest... i jak one swoim ZŁY przykładem niszczą obraz rodziny.... Całe szczęście że są też dobre małżeństwa... ich przykład, cudowna atmosfera wzajemnego wsparcia, miłości, współodczuwania jest NIE DO OPISANIA.... nie dajcie się uwieść "reklamie" że SEX jest tym o co warto walczyć kosztem wszystkiego!... Sam znalazłem moją ukochaną żonę dzięki takiemu chrześcijańskiemu portalowi :) nie wiem co b y było ze mną gdyby nie to. Powodzenia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dziewczyny do dzieła, portale katolickie, ludzie z wartosciami, a nie egoisci, którzy chcą sie jedynie pobawic i wygodnie zyc, bez slubu i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zajrzeć na www.partnerdoseksu.pl Osobiście miałam okazje przekonać się, że można poznać tam ciekawych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Przez internet nie polecam. Poznałam raz chorego na łeb psychopatę który rozbił mi telewizor na klatce. Było ok, do czasu sylwestra i poznania go dobrze po %. Nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×