Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głodzio

Jak spowrotem odzyskać dziewczynę??

Polecane posty

Gość Głodzio

Hej wszystkim chciał bym otrzymać dobrą radę... Straciłem ukochaną osobę przez to że byłem zazdrosny ale ja ją kocham i teraz dopiero stwierdziłem że nie warta była zazdrość i teraz nie wiem jak ją odzyskać ponieważ pisze mi że nie chce zemną być...ale wiem od jej kol. że ona płacze po nocach i że mówi jej ze mnie kocha....tylko nie chce zemną być co zrobic bo przeprosiny i błaganie nie działa ona swoje....POMOCY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup se nowa
malo towaru wokół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może żonka jeggo
przeprosic:) byc przy niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodzio
tylko w tym sens że ja cały czas przepraszam a ona że nie chce mnie znać że mam zapomnieć ale mnie kocha...i co tu robic bo ja głowę tracę...chcę tą odzyskać a nie mieć inną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajska Ewcia
A to Ty:classic_cool: głodek..rób jak link wyżej pisali;) I..teraz musisz byc orzy niej..wiesz na pewno się boi:O ten pył, ten wypadek w rosji, jej kraj jest chory i dziwny:O I jak już chciała się z tobą spotkac:) to czemu znowu ciebie nie było???? No widzisz, ktoś chyba za wszelką cenę chce abyscie nie byli razem:)? Bo to dziwne jest. pisała Ci o tym na gg...nie czytałeś??? czy nie chciałeś byc??? bo widzisz to 2 różne sprawy... Jak już sobie porozmawialiscie trochę to jak jest ładna pogoda..znów się spotkajcie:) teraz ona nie wytyczy spotkania, boi się że znów ją olejesz..slangiem mówiąc:) zrób jej niespodziankę ty:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodzio
po pierwsze jaki głodek?? he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rajska Ewcia
głodek czyli głodzio..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodzio
no chyba nie coś ci się pomyliło skąd ty wogle jesteś jak się nazywasz bo ja z poznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głodzio
Kamecha bez szkoły to może i ty jesteś...nie rozumiesz uczucia miłość to wypad stąd i się nie wypowiadaj...bo gdyby nie falowana czerwona linia to też byś czasem się pomylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu falowana czerwona linia to przydaje się gdy trzeba napisać "żagiew", żmudny ale "spowrotem"? hahaha to przedszkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafiłem pogodzić się z rozstaniem, związek nie trwał długo bo 2 miesiące ale to mi w żaden sposób nie pomagało. Wcześniej byłem w związku, który trwał 3 lata i po rozstaniu czułem się dokładnie tak samo. I to jest właśnie mój problem, nie ważne czy będzie to trwać 2 tygodnie czy 2 lata, dla mnie to jest zawsze koniec świata, strasznie się przywiązuje i nie moge się pogodzić z myśla, że osoba dla mnie ważna ma się stać obca z dnia na dzień. Nie mogłem kolejny raz na to pozwolić, zamówiłem rytuał miłosny u rytualisty perun72@interia.pl i odzyskałem ukochaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×