Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Trzech facetów piło w barze. Nagle do baru wszedł pijak, podszedł do nich i mówi do gościa w środku: - Twoja matka daje najlepiej w całym mieście! Wszyscy oczekiwali bójki, ale gość zignorował pijaka, który chwile potem gdzieś odszedł i zniknął. Dziesięć minut później pijak pojawił się znowu, podchodzi to tego samego faceta i mówi: - Właśnie miąłem twoja matkę, była super. I znowu facet nie podjął wyzwania. I znowu pijak gdzieś zniknął. Kwadrans później pojawił się kolejny raz i ogłosił: - Twoja matka świetnie robi lachę! Facet popatrzył na niego i powiedział: - Idź do domu, tato, jesteś pijany... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter udaje :D Czuję to w kościach hahaha :D Albo dokonuje ostatnich pomiarów i obserwacji, bo w końcu wielki dzień coraz bliżej :D Poszło, Mariusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi podpity facet w barze. Spogląda mętnym wzrokiem na wentylator zamontowany w ścianie i mówi do barmana: - Aaale ten czas dziś zaaapierdalaaa!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Jolu ja nie oglądałam. Wypadki samochodowe obce mi nie są. Na skutek ostatniego czasami tracę czucie w palcach i niekoniecznie chcę o tym rozmawiać. Ktoś z mojej rodziny zginął tragicznie. Temat znam - jest problemem, ale tutaj go nie rozwiążemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydałoby mi się zmienić otoczenie na jakiś czas i zdystansować się do tego wszystkiego, co mnie otacza ;) Że też to Pobierowo nie jest bliżej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariusz, mnie prześladuje i to naprawdę bez podtekstów, liczba 69. Gdziekolwiek spojrzę -jest. Książki otwierają mi się na 69 - tej stronie, w biletach zawsze ten numer się pojawia. W ludzkich dokumentach, w rejestracjach itd :D :O Nie wiem już czasami sama co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, Mariusz :D Dopóki nie będę słyszeć nękających głosów w swojej głowie to nie będę się martwić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawał stary jak świat, ale zawsze mnie rozwala :D Facet mieszkający na czwartym piętrze wychodzi na balkon i widzi ślimaka: Pstryk..Nie ma ślimaka Mijają trzy lata.Ktoś dzwoni do drzwi.Facet patrzy przez judasza nikogo nie ma.Otwiera drzwi, a na dzwonku siedzi ślimak i mówi: -Ty, koleś to przed chwilą to co miało znaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przestań myśleć o tym w kategoriach pecha, bo jak wyżej napisałam - sama na siebie ściągasz te nieszczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, ja bym nie chciała... Pewne marzenia obróciłyby się przeciwko mnie - tak bywa z niektórymi spełnionymi, a poza tym moje życie straciłoby zupełnie sens :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Hej! Olu, runął, czy nie, ja się po prostu cieszę, że masz jaśniej w swojej sprawie. A co do piosenek, tak mi się te dwa TILT-y dopasowały. Każdemu przysługują dni na smęcenie, należą się, jak urlop od pracodawcy :) Mariuszu, o tej porze już nie śniłam; nastawiam budzik na przed 8-mą i budzi mnie, ale ze wstawaniem kiepsko. Pochwalę się tutaj, jak się uda ;) Potwierdzam: Pobierowo jest ładne, najbardziej podoba mi się las, w którym jest zlokalizowane, a najmniej - tabuny ludzi, bo to miejsce wypoczynku "rodzinnego". Kiedyś, w dzieciństwie, podobało mi się jeszcze bardziej: mieszkaliśmy z rodzicami w domkach w sosnowym lesie - cisza i piękny żywiczny zapach.. Teraz, prawie po sezonie, pewnie jest w sam raz - więc jak się umawiać, to na taką porę :) Jolu, daleko, ale naprawdę warto. Mariusza rozumiem: podróżowałam samochodem przyjaciółki - niebo a ziemia w porównaniu z PKP, którym się zwykle tłukę jako nie prowadzący krótkowidz. Kawał z blondynką dobry - nie znałam :D Piotrze, nie kracz z tą temperaturą; podjęłam już kroki, żeby uciec z mojej południowookiennej dziupli, w której jak nic dojdzie do 40'C. A poważnie: podoba mi się Twoje podejście do gatunkowo ciężkich problemów; mogę siępochwalić, że aktualnie stosuję wersję drugą, tzn. nie myślę o. Jestem dziś przelotem, bo wszystkie dotąd odkopnięte sprawy domagają się załatwienia, a ja po pierwszym przypływie energii odpuściłam sobie i teraz rzeczywistość skrzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
* się pochwalić. O jutrzejszym 13-tym i piątku nie zamierzam myśleć w kategoriach pecha, bo za dużo mam do załatwienia, żeby na to sobie pozwolić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Mariusz, czy to przypadkiem nie socjalizm? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Basiu, śpiochu Ty jeden :) :D Ale pewnie, pośpij póki możesz. Jak ja nie muszę iść do pracy to przed 10 wołami mnie z łóżka nikt nie wyciągnie ;) TILT jest świetny do kopania swoich własnych dołów ;) Używam go czasami w tym celu. Pozałatwiaj swoje sprawy i obyś się nie ugotowała - u mnie też wstrętnie :( W każdym razie, słońce sierpniowe jest łagodniejsze niż lipcowe i trochę lepiej to znoszę ;) Żona wyjechała w delegację. Mąż rankiem bierze dzieciaka i wiezie do przedszkola. - To nie nasze dziecko - mówi przedszkolanka. Jadą do drugiego. - Nie znamy pana synka - słyszy w drugim. Jadą do trzeciego, czwartego... wszędzie tak samo. Nie znają dzieciaka. W końcu młody nie wytrzymał: - Tato, zaliczamy jeszcze tylko jedno przedszkole i jedziemy do szkoły, bo się w końcu na lekcję spóźnię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjalizm sam w sobie nie jest zły - jego założenie, ale gorzej z realizacją ;) Eh, nie marzę o rzeczach, które nie mają ani 1% szans na spełnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×