Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Takie okazywanie uczuć na gadu jest zabawne :D Męscy członkowie mojej rodziny (młodziki) się w tym specjalizują :D Mój bratanek - tegoroczny maturzysta, od ponad pół roku ma nieustannie opis: "kocham Cię :***" :D Jemu można wybaczyć, ale 25 letni kuzyn... ostatnio permanentnie opisy, typu : zawody bla, bla ||KCM:* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, ze konkretna osoba wie, że to do niej :) Pewnie laska uzmysławia swojemu facetowi jaki jest dla niej ważny ;) Myślisz, że powinnam sobie ustawić opis: Piter, nie mogę się doczekać naszego aktu prokreacji :D ? Cześć Jolu, wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie gg ostatnio mało używam. Cześć Jolu, cześć Mariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby tak od podniesienia głowy do góry robiło się dobrze to wiesz... Dziękuję za dobre chęci, ale mam w życiu poważne zawirowania i nie są to problemu typu: rozwalił mi się but. Trzeba to po prostu przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna! Tyle dzieci? :O Niektórzy ludzie jak króliki - co się sparzą to mają młode, a inni nie potrafią się dorobić ani jednego potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Jestem już. W dobie poważnych obaw o nasze emerytury - to światełko w tunelu ;) Bo jeśli każde z 15-ga dzieci pójdzie w ślady rodziców (wychowanie), to śpimy spokojnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Wróciłam podłamana. Po drodze na targ dorwały mnie panie agitujące do "zmierzenia wieku biologicznego komórek". Poszłam, bo co mi tam, niech sobie dziewczyny zarobią na łapance ;) a one wsadziły mnie na jakąś kosmiczną wagę, no i okazało się, że powinnam schudnąć jakieś 10 kg. Zgroza.. A żeby czuć się dobrze (moja ulubiona waga, to 16 kg. Skąd one to wytrzasnęły? Pocieszam się, że ustrojstwo było podrasowane, żeby łowić jelenie (klępy? ;) ). Pozostałe parametry: wiek komórek w stosunku do lat życia ok, ilość tkanki tłuszczowej tylko trochę za duża. Zastanawiam się ile kobiet wpędzają w przerażenie i zaciągają na kurs odchudzania oraz: czy taka praca sięi m opłaca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, sądząc po dzisiejszej obsesji kobiet na punkcie swojej wagi i wyglądu to jestem skłonna wierzyć, że wiele kobiet się skusi i co za tym idzie - panie "napędzaczki" dostają prowizję czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się domu :) Wiem, wiem zazdrościcie :D:P Dowcip sportowy: - Dlaczego Polska przegrała z Kamerunem? - Bo elita polskich obrońców pilnuje krzyża. Idę do wanny. Może później będę. W racie czego życzę Wam miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piter.... do wanny...beze mnie? To się nie godzi!! :P:D Właśnie! Może też pójdę krzyża pilnować :D Zawsze jakieś zajęcie... ;) :O Dziś znowu mam spotkanie rodzinne, chyba ich powaliło z tym doszczętnie... :O I nie mogę się wymigać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Właśnie tak myślę; działają z zaskoczenia, chciały mój nr telefonu ;) Już się rozpędziłam.. Jolu, oddam Tobie połowę, a połowę Mariuszowi, bo chciał przytyć. ;) Na szczęście jestem przytomna i nie dam sobie wcisnąć, że jestem monstrum z 16-to kilogramową nadwagą. Siła sugestii i już prowizja jest. Ale przynajmniej miłe kobiety, nie nachalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Piotr, uważaj na siebie w tej wannie ;) Olu, po zlocie rodzinnym zapraszamy tutaj. ..Bo rozumiem, że Piotr wczoraj zarządził wypitkę na dziś :D Cytuję: "Jutro black friday. Mrówy Napijemy się w sobotę wobec tego Może do bólu nawet." Mam jedno piwo, dokupię i bul,bul ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
..I po kłopocie. Bez 12-to tygodniowego kursy zdrowego żywienia i spadku na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
*kursu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam z czego dorzucać :) Olu... tak, bez Ciebie. Sama jesteś sobie winna. A jak było, nie powiem :D:P Basiu. Pomiary metryczne nic nie znaczą. Jolu, Witam w klubie szkieletora :) Mariusz, ok. Targnij sobie teaser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, 6'2" wzrostu, 180 ibs wagi. To widziałaś i wiesz. Innych wymiarów nie ujawnię, bo Ola mnie pogoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu. Ja stosuję piwo i meksykańską oraz francuską kuchnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×