Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WENTURA

szukam przyjaciela

Polecane posty

Hihi. Cześć Basiu :) I do południa budzikom śmierć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Witaj, Mariusz. Niestety, jakaś dyscyplina musi być: pozwalam sobie dopiero usiąść z kawą:) Najpierw poranna toaleta, krótkie porządki i śniadanie. Musiałabym wstać o 6-ej ;) Może kiedyś, jednorazowo ;) ..A i tak skończy mi się to razem z wakacjami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Witajcie Wszyscy :) Ja normalnie nie wyleguję się do 8-mej. Wakacje z ZUS-em.. Olu, nie oddałabym Ci tej akurat możliwości, bo to po koszmarze ze zdrowiem, a źle Ci nie życzę. Za długo siedzę po nocy i to efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Basiu, że nie z lenistwa te wakacje przymusowe. Przyłapuję się czasami na tęsknocie za czasami bezrobocia, ale zachowaj Boziu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Ja sobie tłumaczę, że to zadośćuczynienie za tamto i rekonwalescencja. Ale prawdą jest, że chcę się trochę porozpieszczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Mariuszu, daj znać, jak już będziesz posiadaczem tegoż ;) Zrobimy imprezę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z milionem to bym nie została bezrobotna, bo wbrew pozorom nie jest to kasa, która daje zabezpieczenie. Ewentualnie dobra inwestycja. Jasne, Basiu - każdemu się należy. Jakaś doza sprawiedliwości musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z milionem euro można już być bezrobotnym. To się nazywa kulturalnie bycie rentierem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
..I że Chiny prześcignęły gospodarczo Japonię i są na 2-gim miejscu w rankingu światowym; słuchamy tego samego radia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
No, cóż ; ewentualnie mogę wyjść za rentiera, skoro w budżetówce mi to nie grozi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Robi nam się topik biznesowy ;) Przynajmniej się podszkolę, bo w tej dziedzinie jestem ułomna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała mieć tyle lat ile mam i żeby był rok 1990 ;) I oczywiście wiedzieć to, co wiem teraz... Mariusz, udzielasz się matrymonialnie :D Widziałam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Twój błąd ;) Nie przejmuj się. Kafeteria raczej nie jest dobrym miejscem na szukanie żony. Oczywiście, można mieć szczęście, bo ja znalazłam osobę, która weźmie ze mną ślub i urodzi mi dzieci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Mariusz, nie martw się; nie wszyscy tak do tego podchodzą. Ja kiedy piszę gdzieś indziej, też używam innych nicków (co prawda pomarańczowych, bo to mi daje złudne poczucie bycia niezwiązaną, nie uzależnioną od..) ; po prostu ten jest zaklepany dla Was i już. W ogóle nie zamierzałam mieć jakiegoś stałego, tylko zdanie zależne od okoliczności. Piotra poznałam na topiku takiego chłopaka, który zakładał różne "uprzejme" np.: "Miłego dnia wszystkim" - jako Dziękuję Maćku czy coś takiego. Dopiero on mnie zmobilizował do nazwania się jakoś określająco m.in. płeć. Z czarnymi jest trochę trudniej, ale chyba nie tak od siekiery. Więc może nie wszystko stracone.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
Olu, z trójką dzieci to nie tak łatwo ;) ..Dobrze chociaż, że to Piotr będzie rodził.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tylko jeden i nie mam z tym problemów :) Haha, pamiętam Basiu -wtedy myślałam, że Piotr ma na imię Maciek :D Mariusz, to może zaproponuj, że też urodzisz trójkę dzieci? Każda na to pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszę. Ale wiesz, jak mi się zrobi go żal to zdecyduję się może odciążyć go (dosłownie i w przenośni :D ) i samodzielnie urodzić jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
To co, Piotrze, to co..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kobiety lubią niegrzecznych chłopców ;) Dziękuję - lepiej, ale jest chłodno. Za to jeden pan umiera na grypę jelitową i wczoraj nawet bał się, że wyląduje w szpitalu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam? Drżycie z wyczekiwania? :D:P Miałem niestety "sesję wyjazdową". A więc gdybym miał 24 lata, nie byłoby internetu, nie mielibyśmy okazji się poznać, jeździłbym trabantem i atakował wszystko co ma piersi i na drzewo nie ucieka :D:P Bo 10 lat byłem głupi i wierny, aż doczekałem się przyłapania ex in flagranti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szaroperłowa
No i Piotr nie odpowiedział. Olu, nawet bardzo chłodno: przymarzłam przy laptopie, siedząc kuso ubrana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×